En İyi TV Duvar Montaj Fikirleri

Oturma Odası için 9+ En İyi TV Duvar Montaj Fikirleri

TV Duvara Montaj Fikirleri – Ailenizle birlikte en sevdiğiniz TV şovlarının tadını çıkarırken oturma odasında dinlenmek, özellikle bütün günü işte geçirdikten sonra harika bir fikirdir. Sizin ve ailenizin rahatça görülebilmesi için TV duvara montaj aparatı takabilirsiniz. Destansı hale getirmek için, bu en iyi TV duvar montaj fikirlerine ihtiyacınız olacak .

Gizli Raflar Ile 1.Ayarlanabilir TV Duvara Montaj

Bir TV duvar montajı takmanın en zor yanı, bazı TV duvar montajı türleri monte edildiğinde ayarlanamayacağı için açıya karar vermektir. Bu nedenle, ayarlanabilir bir TV duvar montajına yatırım yapmak en iyi seçiminiz olacaktır.

Bu ayarlanabilir duvara montaj braketi, izleme keyfinizi elde edebilmeniz için TV’yi döndürmenizi, eğmenizi ve hatta döndürmenizi sağlar. Braket, LED TV’nin arkasındaki gizli bir rafa monte edilmiştir. Rafta kabloyu ve diğer bazı şeyleri düzenlemek için kullanabileceğiniz bazı bölmeler vardır.

Pro:

 • Braket, en iyi görüntüyü elde edebilmeniz için TV’nin konumunu istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak tanır.

con:

 • Bu tür braketler pahalı olabilir.

2. Yüzer TV Dolabı Üzerinden Duvara Monte TV

Modern ve hatta yüzyılın ortalarında modern bir oturma odası için, bu TV standı ve dolapları gibi işleri basit ama çekici tutmak önemlidir. Bazı ayaklar tarafından desteklenmek yerine, TV sehpası tıpkı TV gibi monte edilmiştir.

Beyaz TV standının üstünde yüzen LED TV var. Net beyaz TV sehpası ile mükemmel bir odak noktası oluşturur.

Artıları:

 • LED TV ve TV standı oldukça iyi bir odak noktası oluşturur.
 • TV standı, CD çalarlar ve bazı CD’ler gibi şeyleri düzenlemenize yardımcı olur.

Eksileri:

 • TV sehpasının takılması için bazı marangozluk becerileri gerekebilir.
 • TV kurulduğunda ayarlanamaz.

3. Kalın TV Duvar Montajı

Bu büyük flat TV, daha cesur görünmesini sağlayan siyah bir TV standının üzerinde asılı duruyor. TV sehpası, sık kullandığınız bazı şeyleri saklamak için kullanabileceğiniz bazı raflardan oluşur, böylece onlara hemen erişebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir dolap kapısı olmadığı için koleksiyonlarınızı göstermek için TV standını kullanabilirsiniz.

İpucu:

 • TV sehpasının üstü ile TV arasındaki mesafe, dağınıklığın ve vazo görüntüyü bozmayacak şekilde 50 inç olmalıdır.

4. Rustik Raf Ile TV Duvara Montaj

Flat TV’ler genellikle modern stillerle eşanlamlı olsa da, daha klasik bir görünüm ekleyemeyeceğiniz anlamına gelmez.

Bu duvara monte TV rustik bir rafa mükemmel oturur. Bronz borular ve sıkıntılı ahşap plakalar, TV’ye endüstriyel bir görünüm kazandırır. Taşınabilir DVD oynatıcı gibi bazı önemli şeyleri tutabildiği için raf gerçekten kullanışlıdır.

İpucu:

 • TV izleme açınızla aynı yükseklikte ise, sabit TV duvara montaj aparatı takabilirsiniz.

5. Köşe TV Duvar Montajı

Bir TV seti ve standını kurmak için yeterli alanınız yoksa, odanızın köşesine kurabilirsiniz. TV garip köşeyi dolduracak ve daha fazla yer tasarrufu sağlayacak.

Odanızın köşesi düz olmadığından, düz TV’nizin takılması imkansızdır, ahşap bir tahta, tahta veya TV dirseğini TV ekranı ile birlikte tutabilecek diğer düz yüzeyleri takmanız gerekir. Daha iyi bir ses için üzerine harici bir TV hoparlörü takabilirsiniz.

Pro:

 • Köşeye TV kurmak daha fazla yer kazanmanıza yardımcı olacaktır.

con:

 • Kapı kırılgan TV ekranına zarar verebilir.

6. Yatağın Üstünde TV Duvar Montaj

TV duvar montajı her zaman oturma odasına monte edilmez, aynı zamanda yatak odanız dahil olmak üzere evinizdeki diğer odalara da monte edilebilir.

Yatağınızda yatarken en sevdiğiniz TV programlarının keyfini çıkarmak güzel olacaktır. Ne kadar rahatlatıcı olacak! Bu fikri somut hale getirmek için, uzatılmış kolları olan tamamen eklemli bir TV duvar montajı monte edilmiştir.

Bu tür braket, ekranı istediğiniz birçok konuma taşımanızı ve döndürmenizi sağlar. Artık mükemmel konforu korurken TV izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

İpucu:

 • Yatak odanıza bir TV seti takmak yastık konuşmasını engelleyebilir ve uyku zamanınızı bozabilir. Bir oturma odasına veya aile odasına monte edilirse daha iyi olacaktır.

7. Ahşap Standlı Duvar Tipi TV

Bir TV duvar montaj aparatını takmak sadece doğru braketleri seçmekle ilgili değildir, aynı zamanda TV ekranını da yukarıdaki resimde olduğu gibi mükemmel bir şekilde vurgulayabileceğinden ayakta durun.

Bu TV ekranı, duvarın rengine benzer beyaz bir çerçeveye sahiptir. Bu nedenle, kahverengi ahşap bir TV standı eklenir. TV’nin bu oturma odasının göze çarpan bir odak noktası haline gelmesine yardımcı olur. Stand ayrıca kabloları düzenlemenize ve düzenli tutmanıza yardımcı olur.

İpucu:

 • Kaplamayı çatlatmak ve soymak için eğilimli olduğu için standı boyamak yerine lekelemek daha iyi olacaktır.

8. Parlak Stand Ve Stand Kulesi Hoparlörler Ile TV Duvara Montaj

Bu duvara monte TV seti ve iki standlı kule hoparlörü ile oturma odanızda bazı gişe filmleriyle kendinizi şımartın.

Düz TV ekranı parlak kırmızı ve siyah TV standında mükemmel bir şekilde asılı. TV standı, DVD oynatıcıları tutabilen bazı raflara sahiptir. Bir çentik açmak için TV’nin sağ ve sol tarafına iki kule stand hoparlörü yerleştirilir. Filmler için mükemmel ses efektleri sağlarlar.

Pro:

 • Film izleme konusunda en iyi deneyimi yaşayacaksınız.

con:

 • TV seti ve hoparlörler bir kol ve bir bacağa mal olabilir.

9. Yüksek TV Duvar Montajı

Bu yatak odası tam anlamıyla evin cenneti. Yatağınızdan güzel manzaranın ve izlemeye değer TV şovlarının veya filmlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. TV ekranı tavana monte edilmiştir ve herhangi bir konuma ayarlanabilir.

İpucu:

 • Çok yüksek bir konum için, ekranı yukarı veya aşağı açmanıza izin veren braketleri seçin.

Bazı iyi filmleri izlerken ve patlamış mısır çiğnerken bana zaman ayırmayı hak ediyorsun. Ve bu en iyi TV duvara montaj fikirleri, kalite zamanınızı bir sonraki seviyeye taşıyacaktır.

Bir cevap yazın