En iyi rondo doğrayıcı hangisi tavsiye

En iyi manuel ve elektrikli sebze kesiciler

Mutfakta vakit geçirmek bir hobiden daha fazlasıdır. Kullanıcılar tarafından en çok oy alan sebze ve meyve kesicileri keşfedin ve kendi sebze tariflerinizi oluşturmaya başlayın rondo doğrayıcı tavsiye

Bitkisel helikopterler ve kesiciler sen doğrayın ve çeşitli gıdalar kesilir, spiral şekiller oluşturmak ve sebze ya da meyve ile tarifleri yaratıcı bir dokunuş vermek için izin verir. Oldukça basit bir mutfak aksesuarı olmakla birlikte aynı zamanda aileniz için en lezzetli tarifleri hazırlarken size çok zaman kazandıracaktır. En sağlıklı yiyeceklerle sağlıklı yemek pişirmek için vazgeçilmez bir yardımcı.en iyi rondo doğrayıcı hangisi , en iyi rondo doğrayıcı hangisi 2020 2021,

en iyi rondo doğrayıcı hangisi , en iyi rondo doğrayıcı hangisi 2020 2021,rondo doğrayıcı tavsiye

1-Tefal MasterChop XXL Doğrayıcı
2-Arzum AR186 Mio Lux 400 W Doğrayıcı Gri
3-Philips HR1396/00 500 W Doğrayıcı4-Kochler Magic Bullet Chopper Pratik Mutfak Sihirbazı
5-Tefal MasterChop XL 4 Bıçaklı Doğrayıcı
6-Philips Viva Collection HR1399/80 500 W Cam Hazne Doğrayıcı7-Tefal MasterChop Cam Rondo
8-Arzum AR1036 Prochopp Color Cam Doğrayıcı – Mercan
9-Fakir Assist Cam 600 Watt Doğrayıcı Beyaz10-Arçelik K 1634 Vs Valso 450 Watt Çift Bıçaklı Doğrayıcı Mavi

En iyi sebze kesicilerden biri,  en iyi paranın karşılığını veren ve en çok tavsiye edilen alet olan Sedhoom halatlı kıyıcıdır . Domates, havuç, soğan, sarımsak ve daha birçok sebzeleri kolayca doğrayabilir veya yemeklerinizi şık bir şekilde tamamlamak için patates doğrayıcı olarak çalışabilirsiniz.

en iyi rondo doğrayıcı hangisi , en iyi rondo doğrayıcı hangisi 2020 2021,

En İyisi, Bizim Seçimimiz : Sedhoom Manuel Sebze Doğrayıcı

Amazon’daki alıcılar için en iyi Sedhoom marka sebze kesici. 650’den fazla doğrulanmış yorumla , bu alet % 80 5 yıldızlı derecelendirmeye sahip ve karşılaştırmaya öncülük ediyor. LC, “İdeal ipe sahip doğrayıcı” yorumunu yapıyor ve “Onu kampa giderken kullanıyorum. Çok pratik ”. Rubén ise “Artık soğan keserken ağlamıyorum” diyor ve “çıkarılabilir parçaların montajının çok basit” olduğuna dikkat çekiyor.rondo doğrayıcı tavsiye

En iyi sebze kesiciler arasından seçilmek için minimum kalite gereklidir. Bu harika kıyma makinesi , et, sebze ve sebzeleri kolayca kıymanıza olanak tanıyan 5 değiştirilebilir paslanmaz çelik bıçak içerir . Kapasitesi, kırsalda bir gezi veya piknik yapmayı ideal hale getirir. Plastik Bileşiminde kullanılan, güvenli ve bir gıda için uygun . Mekanik çalışması halat ile kolaylıkla devreye alınır .

İkinci Tercih: Sedhoom 23 Parçalı Çok Fonksiyonlu Bitkisel Mandolin

İkinci olarak, Sedhoom markasının en iyi sebze kesicilerinden biri olan sebzeler için 23 parçalı çok işlevli bir mandolin seçtik. Bıçakların sayıda , birden fazla uygulama ve kesim türleri değer yapmak maksimum değerlendirmesi% 94’ü kullanıcıları tarafından Amazon’da. Sheyla, “Farklı kombinasyonlar ve kesimler yapmak için birçok aksesuar getiriyor” diyor. Öte yandan, J. Luis “bir sebze eğiricisi olarak çok yönlülüğün ve kapasitenin” altını çiziyor.

en iyi rondo doğrayıcı hangisi , en iyi rondo doğrayıcı hangisi 2020 2021,

Bu mandolini, şeritler, zarlar, jülyen vs. şeklinde kesip doğramak için 23 değiştirilebilir parçayla mutfağınızda temel bir nesneye dönüştürün. Sayesinde bıçakların mükemmel kalite ve farklı şekil, sen kombinasyonları icat edebilirsiniz kesikler tarifleri için daha kişisel bir dokunuş vermek için ihtiyacınıza göre. Bu alet, her kullandığınızda sebzeler, yeşillikler ve meyveler için bir kesim yapmanızı sağlar.rondo doğrayıcı tavsiye

Sedhoom markasının en modern kesicisi, büyük bir kolaylıkla ve farklı şekillerde sebze spiralleri oluşturmanıza olanak tanır . En Eksiksiz ve En İyi Sebze Spiralizatörü, 200’den fazla gerçek derecelendirme ve % 74 5 yıldızlı incelemelerle desteklenmektedir . Kabak spagetti yapmak için bu spiralleştiriciyi satın almayı düşündüm ve sonuç inanılmazdı. % 100 tavsiye ederim ”, diye açıklıyor Andrés S. Öte yandan, bu manuel spiral sebze kesicinin kullanıcıları tarafından vurgulanan bir diğer özellik de” çok çeşitli kesimler ve basitçe kesimi değiştirerek yeni tabaklar oluşturma imkanı. “, Diego F.

Sebze şeritleri, erişte veya spagetti oluşturmak hiç bu kadar kolay ve ucuz olmamıştı . Kullanımı o kadar kolay olan 5 hızlı kesme bıçağı sizi şaşırtacak. Kompakt boyutu, neredeyse hiç yer olmayan herhangi bir mutfak dolabında katlanıp saklanmasına izin verir. Paslanmaz çelik bıçaklar , bir spiral kesim yapmak ve tava veya mutfak plaka bunları yapmak için sebze hazırlamak için izin verir.

Sebze kesici nasıl seçilir?

Bir sebze kesici almayı düşünüyorsanız, kesinlikle şüpheleriniz olacaktır. En iyi sebze kesici teklifine karar vermeden önce paslanmaz çelik bıçakların kalitesi veya bu cihazlarla yapılabilecek kesim türü gibi teknik hususlar sizi endişelendirebilecek sorulardan bazılarıdır .

rondo doğrayıcı tavsiye

en iyi rondo doğrayıcı hangisi , en iyi rondo doğrayıcı hangisi 2020 2021,

Bıçak türleri

Herhangi bir sebze spiralleştiricisinin bıçakları genellikle birbirinin yerine kullanılabilir ve temizliği ve kullanımı kolaylaştırmak için çıkarılabilir bir tasarıma sahiptir. Mümkün olan en geniş sebze ve meyve çeşitlerini doğramak, kesmek ve soymak için bazı sebze kesiciler ultra keskin, paslanmaz çelik bıçaklara ve en güçlü bıçaklara sahiptir.

Önerimiz, size farklı boyutlarda ve ölçülerde çok çeşitli bıçaklar sunan bir sebze kesici seçmenizdir . En modern ve avangart yemeklerin malzemelerini prestijli şeflerin zirvesinde hazırlayabileceksiniz. Bu şekilde, profesyonel çok fonksiyonlu kesicinizi daha sık kullanabilirsiniz.

Manuel veya elektrikli kesici

Piyasada manuel sebze kesiciler ve son zamanlarda elektrikli sebze kesiciler var . Kılavuzlar daha ucuz kesiciler olma eğilimindedir ve malzemeleri işlemek için daha fazla zaman harcamanız gerekir. Ayrıca daha küçük olmaları ve mutfakta daha az yer kaplamaları ile de dikkat çekiyorlar. Bununla birlikte, elektrikli dilimleyici otomatiktir, bir basınç kapağıyla birlikte gelir ve sizin için sebze ve meyveleri doğramak ve dilimlemek gibi zahmetli bir işi yapar.

Kesim türleri

En iyi sebze kesicilerle birden fazla farklı türde kesim yapabilirsiniz. Belki de bu tarzda bir cihaz satın almaya gittiğinizde bu dikkate alınması gereken çok önemli bir özelliktir. Piyasadaki tüm modeller, kendi gurme yemeklerinizi veya tipik özel mutfak yemeklerini yapmanıza izin vermez. Sunumunuzu daha şaşırtıcı hale getirmek için size farklı kalınlıkları, uzunlukları ve şekilleri kesme olanağı sunan bir kesici arayın . Sebzeleri ve sebzeleri küp, jülyen, spiral vb. Şeklinde kesebilirsiniz.

Sebze kesici nedir? rondo doğrayıcı tavsiye

Bir sebze kesici bir olan küçük cihaz verir pirzola , kesme ve soyma sebze ve meyveler uygun ve hızlı bir şekilde. Dilimleyicinin modeline bağlı olarak sebzeleri belirsiz bir şekilde spiral veya zar şeklinde doğrayabilirsiniz.

Tariflerinizdeki sebzeleri kesmek, doğramak ve sarmalamak için çok amaçlı mutfak malzemesi

En iyi manuel veya elektrikli sebze kesiciler yardımıyla, spiralizer sayesinde istediğiniz meyve parçasını hazırlayabilir veya sebzeleri diğer birçok şeyin yanı sıra sebze spagetti yapmak için hazırlayabilirsiniz.

Sebze kesicilerin teknik özellikleri, özellikleri ve çeşitleri

Düşündüğünüz noktasına ulaşmış ise bir sonraki seviyeye taşıma patates, sebze ya da meyve doğrama ve bıçak arkasında bırakmanın manuel veya elektrikli kesiciler bu sıkıcı mutfak görevi yürütmek için en iyi müttefikleri olacak.

Manuel kesiciler

En iyi manuel kesiciler, hafiflikleri ve küçük boyutları ile öne çıkarlar ; bu nitelikler, onları tezgahta küçük bir alan olması için her şeyi toplamanız gereken küçük mutfaklı evler için ideal kılar .

en iyi rondo doğrayıcı hangisi , en iyi rondo doğrayıcı hangisi 2020 2021,

En yaygın manuel kesici türleri arasında mandolin veya spiral sebze doğrayıcı bulunur . Bunlar, geleneksel bir şekilde sebze erişte veya spagetti hazırlamak için gerçekten kullanışlıdır.

Elektrikli kesiciler

Elektrikli kesicilerin manuel olanlara göre en büyük avantajlarından biri zamandan tasarruf sağlamaktır . Otomatik kesicilerin fiyatı daha yüksek olsa da yatırıma değer . Daha sağlıklı sebze ve yeşilliklerle tarifler hazırlayabilirsiniz , böylece bir sonraki diyetinize iyi bir başlangıç ​​olabilir.

Manuel kıyıcılardan farklı olarak, elektrikli kıyıcılar mutfakta daha fazla yer kaplar ve çalışması için elektrik kullanımını gerektirir . Öte yandan, farklı şekil veya boyutlarda kesimler yapmak için genellikle daha fazla sayıda değiştirilebilir bıçak getirirler.

Bir sebze kesici nasıl doğru kullanılır?

Günümüzün en iyi sebze kesicilerinin her biri, manuel kesici veya elektrikli kesici olmasına bağlı olarak çeşitli şekillerde kullanılabilir . Bununla birlikte, genel bir kural olarak, bu sebze mandolinlerinin büyük çoğunluğunun kullanım için benzer talimatları vardır . Bunlardan bazıları:

  1. Bu gereken yer bitkisel spiralizer bir tezgah üstü ya da masa üzerinde kesici ve fiş bir mesafe yakın bağlamak için de stabilite oluşturur düz bir yüzeye sahip. Bazı modellerde, çalışma sırasında hareket etmesini önlemek için kaymaz bir taban bulunur .
  2. Mutfak robotuna göndermek istediğiniz sebze veya meyveyi seçin ve bu tür mutfak kesicilerle birlikte gelen tüm değiştirilebilir bıçaklara en uygun bıçağı yerleştirin. Bundan sonra, sadece parçayı makineye yerleştirmeniz yeterlidir.
  3. Kesimleri olabildiğince hassas yapmak için, en iyi sebze dilimleyici markaları , meyve veya sebze parçasını yumuşatmanızı önerir . Bu işlemi gerçekleştirerek bıçağın doğru ve daha iyi kesim yapmasını sağlıyoruz .
  4. Her sebze rendesi türünün farklı bir başlangıç ​​modu vardır . Sebzeleri yemeklerimize adapte etmeye başlamak için, sadece başlama düğmesine basmamız gerekecek, bu sırada elinizle sebzeyi veya meyve parçasını bitene kadar kesim lehine hareket ettiriyorsunuz.

Sebze kesici satın almadan önce nelere dikkat edilmelidir?

en iyi rondo doğrayıcı hangisi , en iyi rondo doğrayıcı hangisi 2020 2021,

Bu mutfak aletinin kullanımı çok kolaydır ve tariflerinizde kullanmak istediğiniz sebzeleri veya meyveleri soyarken, keserken ve doğrarken size çok zaman kazandırır. Ne tür bir kesici alacağınızı merak ediyorsanız durun ve yemekleri istediğiniz gibi hazırlamak için yeterli zamanınız olup olmadığını bir anlığına düşünün . Giderek daha fazla insan sebzeleri rekor sürede ve çeşitli şekil ve boyutlarda kesebilen ve doğrayabilen bir elektrikli sebze kesici satın almayı tercih ediyor .

En iyi sebze kesiciler hangileridir?

En iyi sebze kesiciyi düşünmek oldukça özneldir. Bununla birlikte, Amazon kullanıcılarının görüşlerine rehberlik ettik ve üç kesiciyi test ettikten sonra, hepsinin artıları ve eksileri olduğu ve analiz edilen ilk kesicinin en iyisi olduğu konusunda hemfikir olduk .

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bir sebze kesici veya başka bir tane satın almak daha iyi olacaktır.en iyi rondo doğrayıcı hangisi , en iyi rondo doğrayıcı hangisi 2020 2021,

Eğer düşünüyorsun mutfakta biraz daha fazla zaman harcama ve elektrik tasarrufu, size kullanmaya başlamak öneririz manuel sistemle sebze kesiciler yerine otomatik biri. Mutfağın özü ve yemekleri hazırlarken yaşanan tutku eşsiz olacak.