En iyi mp4 çalar

2021’In En İyi 8 MP4 Oyuncusu

Müzik dinleme şeklini değiştiren MP3 çalar kadar başarılı olmasa da MP4, modelin desteklediğine bağlı olarak müzik, video ve hatta fotoğraf veya belirli belgeleri oynatmak için cep telefonuna iyi bir alternatiftir.en iyi mp4 çalar , mp4 çalar , mp4 çalar fiyatları , mp4 müzik çalar , mp3 mp4 çalar , mp4 çalar vatan , philips mp4 çalar , sony mp4 çalar , bluetooth mp4 çalar, Tüm bunlar, bu ürünlerin sunduğu daha yüksek taşıma kapasitesini unutmadan. Böylece videolarınızı izlemek veya en sevdiğiniz müzikleri yönetmek için sorun yaşamayacaksınız. İlk durumda, 8 GB dahili belleğe, 1,8 inç ekrana ve sesi kablosuz ve daha fazla rahatlıkla dinlemek için Bluetooth bağlantısı gibi sınıf ayrıntılarına sahip SVMUU D15 modeline sahipsiniz . Ayrıca MP4 Energy Touch modeli de özellikli. 1,8 inç TFT ekrana, istediğiniz yere götürebileceğiniz kompakt bir tasarıma ve mikro SD kartlarla her zaman olduğu gibi genişletilebilen 8 GB dahili depolamaya sahip bir bilgisayar.

En İyi 8 MP4 Oynatıcı – 2021 Görüş

MP3 çaların ağabeyi olan MP4 çalar, zaten bildiğimiz olağan ses çalma işlevlerine ek olarak elinizde video izleme imkanı sunan bir üründür. Bu nedenle, en iyi MP4 oynatıcının hangisi olduğuna karar verirken, MP3 modelleri hakkında bildiğimiz her şey uygulanabilir ve bu modellerin, cihazın ekranı veya hafızası gibi özelliklerini vurgulamalı. Her neyse, 2021’in en iyi MP4 oynatıcılarını seçtiğimizde, o anın en seçkin modellerini dahil ettiğimiz için daha fazla aramanıza gerek kalmayacak.

MP4 video oynatıcı

1. Svmuu 8 GB Bluetooth MP3 Çalar

MP4 video oynatıcı ararken SVMUU D15 gibi modeller buluyoruz. Bu eksiksiz cihaz, sınırlı alanda 1,8 inç diyagonal ekrana ve iyi çözünürlüğe güvenerek müzik ve videolarınızın keyfini her yerde çıkarmanız için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ayrıca, kulaklık kabloları olmadan yapmanıza izin veren ve size daha fazla rahatlık sağlayan Bluetooth bağlantısı gibi iyileştirmelere de sahiptir. 

en iyi mp4 çalar , mp4 çalar , mp4 çalar fiyatları , mp4 müzik çalar , mp3 mp4 çalar , mp4 çalar vatan , philips mp4 çalar , sony mp4 çalar , bluetooth mp4 çalar,

Bu yeterli değilmiş gibi, büyük bir tuş takımı ve basit bir arayüzle modelin kullanımı da kolaydır, ihtiyacınız olan şeylere karmaşıklık olmadan erişebilirsiniz. Kablolu modda 30 saate kadar otonomiye sahip bir pil ve aynı zamanda hafif bir ağırlık ile tamamlandı, bu da onu istediğiniz yere rahatça götürmenizi kolaylaştırır.

Bu model hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için, analizimizin sonuçlarını size bırakıyoruz.

Artıları

Kullanımı kolay: 1,8 inç ekran ve geniş tuş takımı, tüm işlevlerini kontrol etmeyi kolaylaştırır.

Cilalar : Parlak cam yüzeyler ürüne çok şık bir dokunuş verir.

Bluetooth: Bluetooth bağlantısı, kablolu kulaklığa ihtiyaç duymadan sesin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Pil : Pil, kablolu kulaklıkla 30 saate ve Bluetooth modunda 6 saate kadar kullanım sunar.

Hafif : Ürün yalnızca 59 gram ağırlığındadır, bu nedenle istediğiniz yere götürmek kolaydır.

Eksileri

Depolama: Dahili depolama, diğer modellere göre yalnızca 8 GB’dir, ancak belki biraz azdır.Amazon’da günün fırsatlarını görün

2. Timoom 32GB Bluetooth 4.1 MP3 Çalar 

Videolarınızı ve müziğinizi her yere rahatça götürebilmeniz için bu Timoom modeli size çok ilginç özellikler sunuyor. Bunların arasında, her şeyi olması gerektiği gibi görebileceğimiz bir 2,4 inç ekranımız ve iyi bir kalitemiz var. 

Ayrıca, mikro SD kart ile 128 GB’a kadar genişletilebilen, piyasadaki en büyüklerden biri olan 32 GB dahili bellek içerir. Kontrol paneline gelince, menüler arasında gezinmeyi veya herhangi bir işleve rahatça erişmeyi de kolaylaştırır. Kulaklıkların kabloları olmadan yapabileceğiniz Bluetooth işlevi sayesinde müziğinizin keyfini çıkarabileceğiniz neredeyse aynı konforla. 

en iyi mp4 çalar , mp4 çalar , mp4 çalar fiyatları , mp4 müzik çalar , mp3 mp4 çalar , mp4 çalar vatan , philips mp4 çalar , sony mp4 çalar , bluetooth mp4 çalar,

Yaklaşık 20 saat olarak tahmin edilen iyi bir pil ömrüne sahip olmak da sorun değildir. Ve yanınızda götürmek istiyorsanız, ağırlığı çok yüksek değil, bu yüzden bu konuda da sorun değil.

Bu eksiksiz MP4 oynatıcının ana işlevlerini aşağıda özetliyoruz.

Artıları

Ekran : 2,4 inç ekran, her şeyi net ve kaliteli bir şekilde görmeyi kolaylaştırır.

Bellek : Cihaz, binlerce şarkıyı ve çok sayıda videoyu kaydedebileceğiniz 32 GB dahili belleğe sahiptir.

Pil : Pil, kablolu kulaklıklarla yaklaşık 20 saatlik kullanım için yeterli özerkliğe sahiptir.

Bluetooth : Bluetooth işlevi, kulaklıkları kablo olmadan bağlamanıza ve rahatlık kazanmanıza olanak tanır.

Eksileri

Bağlantı Noktası: USB bağlantı noktası, modern 3.0 bağlantı noktalarından biraz daha yavaş olan sürüm 2.0’ı korur.Amazon’da günün fırsatlarını görün

MP4 Oynatıcı Energy Touch

3. Energy Touch MP4 Oynatıcı

Daha fazla fotoğrafa bakın!

Şu anda satışta olan en iyi MP4 oynatıcılar tarafından yapılmış bir ürün arıyorsanız, Energy Touch modeli iyi bir adaydır.

1,8 inç diyagonal ekranı ve her şeyi net görebileceğiniz 65.000 renge sahip, ayrıca dilerseniz SD kart olmadan da yapmanıza olanak tanıyan 8 GB belleğe sahip bir ürün.

en iyi mp4 çalar , mp4 çalar , mp4 çalar fiyatları , mp4 müzik çalar , mp3 mp4 çalar , mp4 çalar vatan , philips mp4 çalar , sony mp4 çalar , bluetooth mp4 çalar,

Bu Energy Touch MP4 oynatıcı, yedi eşitleme modu ve içerdiği neodim kulaklıklar sayesinde ses kalitesini artırarak sese ekstra bir performans sağlar. Tüm bunlar, kompakt boyutunu ve son derece taşınabilirliğini unutmadan.

Piyasanın büyük kısmının o anın en iyi MP4 oynatıcısını düşündüğüne dair biraz daha ayrıntı görelim.

Artıları

Ekran: 1,8 inç TFT LCD ekran 65.000’den fazla renge sahiptir, bu da videoları ve istediğiniz her şeyi yeterli kalitede izlemeyi kolaylaştırır.

Kulaklıklar: Kulak içi kulaklıklar, daha iyi ses kalitesi üreten neodim mıknatıslara sahiptir.

Ekolayzer: Yedi ekolayzer modu, dinlediğiniz şeye göre size en uygun olanı seçmenizi kolaylaştırır.

Radyo ve kaydedici: Cihaz, oynatıcıya ekstra işlevsellik katan FM radyo ve ses kaydedici içerir.

Dahili hafıza 8 GB dahili hafıza, müzik dinlerken veya video izlerken SD kart olmadan yapmanıza izin verir.

Eksileri

Kontrol paneli : Kontrol panelinde dağıtımı geliştirilebilen altı düğme bulunur. En azından boyutu sezgisel kullanım için yeterli.Amazon’dan satın al – Fiyat (36,89 €)

Diğer ürünler

4. Sony NWE393R.CEW MP4 Oynatıcı

Daha fazla fotoğrafa bakın!

Sony tanınmış bir markadır ve ekipmanı, özellikle sesle ilgili olanlar çok iyi bilinmektedir, ancak diğer ürünler arasında MP4 oynatıcıların özel bir yeri vardır. NWE393R.CEW modeli kırmızı renkte kompakt ve genç bir tasarıma sahiptir. Ölçüleri 4,3 x 1 x 9,2 santimetredir ve 154 gram ağırlığındadır, hafiftir ve yüklemesi ve saklaması kolaydır.

en iyi mp4 çalar , mp4 çalar , mp4 çalar fiyatları , mp4 müzik çalar , mp3 mp4 çalar , mp4 çalar vatan , philips mp4 çalar , sony mp4 çalar , bluetooth mp4 çalar,

Bu ekipmanın size sunduğu işlevler, nerede olursanız olun en sevdiğiniz istasyonları dinleyebilmeniz için ses dosyalarının, fotoğrafların ve ayrıca bir FM radyo ayarlayıcısının temel reprodüksiyonudur. Bataryası 35 saate kadar dayanabilir, seyahatlerde ve uzun yürüyüşlerde size eşlik edecek çok pratik bir oyuncu.

Kasa alüminyumdan yapılmıştır, bu nedenle oldukça dayanıklıdır, ancak oyuncuyu rahatça kullanabilmeniz için dokunuşu hoştur. Dokunsal değildir, ancak düğmeleri açıkça tanımlanmıştır.

Sony ilginizi çeken bir markaysa, MP4 oynatıcısının artılarına ve eksilerine danışmayı unutmayın:

Artıları

Tasarım: Kompakt boyutlu bir modeldir, böylece cebinizde kolayca ve araya girmeden saklayabilirsiniz.

Malzemeler: Kırmızı renkte dayanıklı alüminyumdan yapılmış, göz alıcı ve dayanıklı bir gövdeye sahip olduğu öne çıkıyor.

Kulaklıklar: Satın alma ile birlikte verilen kulaklıklar iyi bir ses performansına sahiptir.

Eksileri

Dokunma: Bununla birlikte, dokunmatik kontrolün olmaması bazıları için rahatsız edici olabilir.

Kapasite: Dahili belleği, belirtilen diğer modellerden daha az olan 4 GB’dir.Amazon’dan satın al – Fiyat (120,97 €)

5. Zacro MP3 Çalar, Çocuklar için 8 GB

Diğer ürünler arasında bu Zacro modeli, çocuğunuzun ilk MP4 oynatıcısı olmak için iyi bir seçenek olabilir. Sarı düğmeli mor renkte çocuksu ve çarpıcı bir tasarıma sahiptir. 14 x 11,2 x 3,4 cm boyutlarında ve sırt çantanızda rahatça taşıyabilmeniz için 281 gram ağırlığa sahiptir.

en iyi mp4 çalar , mp4 çalar , mp4 çalar fiyatları , mp4 müzik çalar , mp3 mp4 çalar , mp4 çalar vatan , philips mp4 çalar , sony mp4 çalar , bluetooth mp4 çalar,

Hem MP3 dosyalarını hem de MP4 dosyalarını çalabilir ve zaman zaman yedek parça satın almak zorunda kalmanızı önleyecek dahili bir şarj edilebilir lityum polimer pile sahiptir.

Hafızası 8 GB depolama kapasitesine sahiptir, ancak küçük çocuğunuzun en sevdiği şarkıları, filmleri ve animasyon dizilerini oynatıcılarında taşıyabilmesi için gerekli görürseniz 32 GB’a kadar genişletilebilir.

Ayrıca, çocuğun ekipman açıkken uykuya dalmasını önlemek için, uyku işlevi etkinleştirilebilir ve birkaç dakika hareketsiz kaldıktan sonra oynatıcı kapatılır.

Çocuğunuz sizden bir MP4 oynatıcı istediyse, bu Zacro modeli, özellikleri nedeniyle iyi bir seçenek olabilir:

Artıları

Tasarım: Küçükler için çocuksu ve çarpıcı bir tasarıma sahip olup, kullanımı güvenli ve rahat bir yapıya sahiptir.

Oyunlar: Sistem ayrıca eğlenceniz için üç oyun içerir: Sokoban, Tetris ve Snake.

Pil: Pil , oynatıcının hoparlörünü kullanarak 4 saate kadar ve kulaklıkla yaklaşık 10 saate kadar dayanabilir.

Eksileri

Kapasite: Depolama kapasitesi en düşük modellerden biridir.

Yetişkinler: Çocuklar için tasarlanmış bir alternatiftir, bu nedenle yetişkinler için pratik olmayacaktır.Amazon’da günün fırsatlarını görün

6. Victure MP3 MP4 Oynatıcı Bluetooth 4.1 

MP4 oynatıcılar söz konusu olduğunda, Victure her zaman karşılaştırmalara giren markalardan biridir. Bu durumda seçilen, M5X modelidir. İyi boyutlu bir ekran veya Bluetooth bağlantısı gibi detaylar sayesinde kaliteli video ve sesin keyfini çıkarmanın kolay olduğu eksiksiz bir üründen bahsediyoruz. Bu, kulaklıkları kablosuz kullanmanıza ve daha rahat bir kullanım deneyimi yaşamanıza olanak tanır. 

en iyi mp4 çalar , mp4 çalar , mp4 çalar fiyatları , mp4 müzik çalar , mp3 mp4 çalar , mp4 çalar vatan , philips mp4 çalar , sony mp4 çalar , bluetooth mp4 çalar,

Cihaz, mikro SD kartlar kullanılarak 128’e genişletilebilen 16 GB dahili depolama alanına sahiptir. Pil ile ilgili olarak, kablolu kulaklıkla yaklaşık 45 saat ve Bluetooth modunda yaklaşık 14 saat çalma kapasitesine sahiptir. Şarj edilmesi neredeyse bir buçuk saat gerektiren bir pil.

Ekstra olarak, cihaz diğerlerinin yanı sıra adımsayar, ses kaydedici veya FM radyo gibi işlevleri içerir.

Analizimizin sonucuna bir göz atarak bu modeli derinlemesine tanıyın.

Artıları

Bluetooth: Bu ürün, size daha fazla rahatlık sağlamak için Bluetooth hoparlörler ve kulaklıklarla uyumludur.

Pil: Pil, tamamen şarj olması için sadece 90 dakika gerektiren 45 saatlik çalma süresine ulaşabilir.

Metal gövde: Ekipman, metal gövdesi sayesinde ışığın yanı sıra son derece dayanıklıdır.

Eksileri

Konuşmacı: Dahil edilen konuşmacının kalitesi, onunla ilgili bazı yorumlara göre iyileştirilebilir.

Ekran: Zamanından önce çizilmesini önlemek için ekran özenle kullanılmalıdır.Amazon’dan satın al – Fiyat (25,99 €)

7. Bluetooth özellikli HIFI WALKER MP4 Oynatıcı

Performansı optimize edilmiş bir alternatif arayanlar, HIFI Walker’ın bu MP4’üne bir göz atmalıdır. Yeterli ses gücü ile çalışan, FM frekansında müzik çalar ve radyo içeren bir cihazdır. Sağlam bir yapıya sahip modern ve kompakt bir tasarıma sahiptir.

Model, işlevleri arasında bir ses kaydedici ve daha fazla içerik depolamak için 64 GB’a kadar SD yuvası ile genişletilebilen 8 GB dahili depolama belleği ile donatılmıştır. Ek olarak, diğer cihazlarla istikrarlı bir bağlantı sağlayan son teknoloji bir teknoloji olan Bluetooth 4.1 ile donatılmıştır. 

en iyi mp4 çalar , mp4 çalar , mp4 çalar fiyatları , mp4 müzik çalar , mp3 mp4 çalar , mp4 çalar vatan , philips mp4 çalar , sony mp4 çalar , bluetooth mp4 çalar,

Daha iyi müzik keyfi için kaliteli bir hoparlörü içerir ve tek başına keyfini çıkarmak istiyorsanız kulaklık içerir. Benzer şekilde, içeriği görüntülemek için kullanılan 2,4 inç renkli bir ekrana sahiptir. Diğerlerinin yanı sıra Amv, Mp4, Mp3, Wav, Avi formatlarıyla uyumludur.

Bazı alternatifler kaliteyi ifade eder. Bununla birlikte, ayrıntılarının iyice bilinmesi tavsiye edilir. Burada size HIFI Walker M7 modelindekileri sunuyoruz.

Artıları

Özellikler: Hepsi son derece verimli özellikler olan bir kaydedici, FM radyo, Bluetooth ve 8 GB depolama belleği içerir.

Tasarım: Siyah renkte mevcut olan ve aynı zamanda taşınabilir olan modern, kompakt ve düşük ağırlıklı bir tasarıma sahiptir.

Ekran: Multimedya içeriğini, videoları, filmleri ve kitapları görüntülemek için 2,4 inç renkli ekrana sahiptir.

Uyumluluk: Amv, Mp4, Mp3, Wav ve diğerleri gibi farklı ses ve video formatlarıyla uyumludur.

Eksileri 

Kılavuz: Bir kılavuz içermesine rağmen elektroniktir ve okumak için indirilmesi gerekir.Amazon’dan satın al – Fiyat (36,99 €)

8. Sotefe 16GB MP3 Çalar Bluetooth 4.1

Daha fazla fotoğrafa bakın!

Bu bağlantıya sahip bir model arıyorsanız, Sotefe Bluetooth MP4 oynatıcı ihtiyacınız olan şeydir. Her şeyi daha büyük görebileceğiniz alüminyum kasası veya 2,4 inç ekranıyla takdir edilen birinci sınıf ayrıntılara sahip bir ürün.

Ayrıca bataryasında da şarj edilmeye gerek kalmadan 80 saate kadar kullanım imkanı sunar Ve kulaklıksız yapmak istiyorsanız, doğrudan müziğinizi dinlemek için yerleşik bir hoparlörü de içerir.

Kullanımı kolay bir arayüzle tamamlanan eksiksiz bir oyuncu, artık klasik kontrol paneli bir çapraz kafa şeklinde.

Hangi MP4 oynatıcıyı satın alacağınızı bilmiyorsanız, ancak Bluetooth özellikli bir modeli ne istediğiniz konusunda netseniz, bu oynatıcı tam da ihtiyacınız olan şeydir.

Artıları

Ekran : 2,4 inçlik ekranı, diğer benzer modellere göre boyutları önemli ölçüde artırır.

Bluetooth Bluetooth bağlantısı, müziğinizi dinlerken kablolu kulaklık olmadan yapmanıza olanak tanır.

Pil Pil yaklaşık 80 saatlik bir çalma süresini destekler, bu nedenle nerede şarj edeceğinizi aramaya gitmeyi unutursunuz.

Eksileri

Formatlar : Diğer modellerde olduğu gibi, video formatlarının uyumluluğu ayarlanmıştır. Aslında, videoyu AVI’de okur, ancak Windows veya WMV oynatmaz.

Ağırlık : Açık nedenlerden dolayı, ürünün ağırlığı diğer cihazlardan biraz daha yüksektir, bu özellikle 80 gramdır.Amazon’dan satın al – Fiyat (41,99 €)

Alışveriş Rehberi 

En iyi MP4 oynatıcıyı satın alma kılavuzunda, uzmanların satın almak için bir model seçmeden önce üzerinde çalışmanız gerektiğini belirttiği yönleri inceleyeceğiz. Paranızı boşa harcayabileceğiniz için, ne kadara mal olduğunu bilmek için en ucuz olana kapılmak her zaman iyi değildir.Daha fazla fotoğrafa bakın!

Oyuncu düzeni

Oynatıcının tasarımı, birçok alıcı için belirleyici faktörlerden biridir, çünkü genellikle taşınabilir bir ekipman olan çoğu , kompakt boyutta ve kullanımı ergonomik ve ayrıca bir cihazda saklanabilen bir modele yatırım yapmak istemektedir. kolayca erişilebilen bir bölmede taşınacak ve böylece müzik veya video değiştirilecek, hızlı ileri sarılacak, duraklatılacak veya oynatılacak cep.

Aynı şekilde, MP4’ün ağırlığını da hesaba katmalısınız. Bazı modellerde, tutmaları ağır ve rahatsız edici olabilecek kadar büyük ekranlar veya plakalar vardır, bu da uzun süreli videoların keyfini çıkarmanızı zorlaştırır.

İmalat malzemeleri

Dikkate alınması gereken bir sonraki husus, imalat malzemeleridir. Belirtildiği gibi, MP4 oynatıcı genellikle taşınabilir olarak kullanılan bir cihazdır, bu nedenle yanlışlıkla düşme, çarpma ve sıyrıklara daha fazla maruz kalır.

Bu nedenle tavsiyemiz, dayanıklı, dayanıklı ve iyi işlenmiş kasası olan bir oyuncuya yatırım yapmaktır, böylece ekipmanınızı uzun süre kullanabileceksiniz ve örneğin ceket cebinizden basit bir düşme ile zarar görmeyecek.

Seçmenizi tavsiye ettiğimiz malzemelerden bazıları paslanmaz çelik, alüminyum veya plastiktir, ancak sert ve iyi kalınlıktadır.

Ekipman ekranı

MP4 oynatıcılara odaklandığımız için, ekranın birçok kişi için ilgi odağı olması doğal. Sonuçta, bu bilgisayarlardan birini edinmek, multimedya içeriğinin evden uzakta tam bir rahatlıkla keyfini çıkarabilmektir.

Daha büyük bir ekran daha iyi gibi görünse de, bunun oyuncunun boyutunu ve ağırlığını etkileyeceğini bilmelisiniz, bu nedenle hangi modeli satın alacağınıza karar vermeden önce ikisini dengelemeniz gerekebilir. Ayrıca çözünürlüğü değerlendirirseniz, ekranın ne kadar net görüneceğini belirleyebilirsiniz.

Öte yandan, klasörler ile ses, video veya görüntü dosyaları arasında gezinmeyi kolaylaştıracağından ve böylece ekipmanı kullanmayı daha akıcı ve rahat bir iş haline getireceğinden, ekranın onu idare edecek dokunmatik sensörlere sahip olup olmadığını dikkate almaya değer.

Depolama kapasitesi

Bazı MP4 oynatıcı modellerinde, tek bir GB’den yüzlerce GB dahili modele kadar önemli ölçüde değişebilen dahili depolama sürücüleri bulunur. Bununla birlikte, çoğunlukla, bazı dosyaları kaydedip ekipmanı test edebilmeniz için genellikle temel kapasitelerdir, ancak çoğu zaman bu tür modeller, kapasitelerini artırmak için bellek kartlarının kullanılmasını da destekler. Bu, yüksek kaliteli bir filmin normal ağırlığı veya ses kalitesi kalitesine sahip bir şarkının MB cinsinden ağırlığı nedeniyle gereklidir ve önerilir.

Bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun olanı kurabilir ve böylece istediğiniz tüm multimedya içeriğine sahip olabilirsiniz.

Biçim uyumluluğu

MP4 oynatıcının farklı multimedya dosya formatlarıyla uyumluluğunu kontrol etmenin de çok önemli olduğu düşünülmektedir. Bildiğiniz gibi bu bilgisayarlarda ses, video, fotoğraf ve belgeleri saklayabilirsiniz. Bunlardan herhangi birini çalarken rahatsızlıklardan kaçınmak istiyorsanız, bunların spesifikasyonlarında veya üreticinin sayfasında desteklenen formatların hangileri olduğunu veya oynatıcının ses kodek paketlerinin kurulumunu destekleyip desteklemediğini doğrulamanız gerekir.Daha fazla fotoğrafa bakın!

Dahil olan aksesuarlar

Son olarak, MP4 oynatıcının satın alınmasıyla birlikte verilen aksesuarlar. Hem fiziksel mağazalarda hem de çevrimiçi olarak sunulan fırsatların çoğu, oyunculara kendi kulaklıklarını sunar, ancak bazıları en iyi kalitede olmayabilir, bu nedenle oynatıcının tam kapasitesinden yararlanamazsınız. Bunun olabileceğinden şüpheleniyorsanız, daha kaliteli olanları deneyin ve bunları değiştirmeniz gerekip gerekmediğini bileceksiniz.

Müzikçaların şarj kablosu, güç adaptörü, pili şarj olurken yerleştirmek için bir taban gibi aksesuarlar içerip içermediğini de düşünebilirsiniz, çünkü bu aksesuarlardan bazılarının kullanışlılığı sizi şaşırtabilir. dahil olmayan durumları da ticari olarak mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular

S1: Windows Media Player’ım MP4 videoları neden oynatmıyor?

Bilgisayarınızın MP4 veya başka bir formatta video oynatmasında sorun yaşıyorsanız, büyük olasılıkla ekran kartı sürücülerinizi güncellemeniz veya bir codec paketi indirmeniz gerekecektir.

İkincisini yapmak için, bir internet araması yapabilir veya Microsoft’un web sitesine gidebilir ve seçtiğiniz videoları oynatmanıza izin veren kodekleri arayabilirsiniz. Talimatları izleyerek bunları indirin ve kurun, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve işte artık monitörünüzdeki içeriği görüntüleyebilmelisiniz.

S2: MP4 oynatıcıyı kim yarattı?

Her şey 1998’de, Apple’ın QuickTime Player ile olan popülaritesinden hareketle MPEG-4 ses formatı daha fazla kullanılmaya başladığında başladı. Bir MP4 çaların ilk yaratıcısının kim olduğu belli değil, ancak popüler hale gelen ilk sıkıştırılmış ses formatı olduğu için MP3’ün geliştiricisi Karlheinz Brandenburg’a atfedilebilir.

S3: PC için en iyi MP4 video oynatıcı nedir?

Bu soru kesin olarak cevaplanamaz çünkü her kullanıcının pratik ve en iyi olduğunu düşündükleri arasında kendi ihtiyaçları ve zevkleri vardır, bu nedenle hangisinin PC için en iyi MP4 oynatıcısı olduğunu belirtmek için kişisel tercihlerinizi dikkate almalısınız. ekipmanın tasarımı, depolama kapasitesi, transfer hızı, diğer özelliklerin yanı sıra.

Sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz özelliklerin her birini doğru bir şekilde değerlendirirseniz, bilgisayarınız için o anın en iyi MP4 oynatıcısını almanız daha olasıdır.

S4: MP4 TV’de nasıl oynanır?

MP4 dosyalarını televizyonunuzda oynatmak için, ekipmanın bu formatla çalışması için gerekli ses ve video kodeklerine sahip olması gerekir.

Bunu yapmanın en kolay yolu, onları bir USB bellek veya harici bir sabit sürücü olabilen harici bir depolama birimine kaydetmektir. USB bağlantı noktaları aracılığıyla TV’nize bağlayın ve TV uzaktan kumandasındaki yön tuşlarını kullanarak dosyanın depolandığı klasöre gidin.

Multimedyayı seçin ve oynatın. TV’niz gereksinimleri karşılıyorsa, ortak bir kanaldaki bir video gibi oynamaya başlamalıdır.

S5: Dahili hoparlörü olan bir MP4 oynatıcı almaya değer mi?

Bu, tercihlerinize bağlıdır, ancak oynatıcının dahili bir hoparlöre sahip olmasından asla zarar gelmez. Ekipmanı, çevrenizdekileri rahatsız etmemek için ağırlıklı olarak kulaklıkla kullanacağınız varsayılsa da, bir arkadaşınızla video paylaşmak istediğinizde ve onlara ödünç verdiğinizde kulaklığın miktarı nedeniyle tamamen hijyenik olmayabilir. Kulakta birikebilen mikroplar, bakteriler, balmumu ve ter.

Bu durumda, müzikçaların hoparlörü varsa çok pratiktir, çünkü onu etkinleştirebilirsiniz, böylece arkadaşınız kulaklık kadar kişisel bir aksesuarı paylaşmak zorunda kalmadan videoyu sesli olarak izleyebilir.

S6: MP4 oynatıcım neden videoları oynatmıyor?

Bilgisayarınızda, oynatmaya çalıştığınız format için gerekli video kod çözücüsüne sahip olmaması veya bunun olmaması durumunda, oynatıcı sisteminin hasar görmüş olması muhtemeldir, bu durumda sorunu belirtmek için bir teknisyene götürmelisiniz. yazılım veya donanım olabilir.

S7: Hangisi daha iyi, MP4 veya MP3 oynatıcı?

MP3 ekipmanı, MP3’e ek olarak WAV, ACC, OGG, WMA gibi diğer formatlarda da bulunabilen ses dosyalarını çalabilir.

MP4 olması durumunda, ses dosyalarına ek olarak video da oynatabilirler ve bunlar üreticiye ve sisteme bağlı olarak değişebilir.

Bu nedenle, yalnızca müzik dinlemek istiyorsanız, bir MP3 sizin için daha rahat olacaktır, ancak avucunuzun içinde de videoların keyfini çıkarmak istiyorsanız, bir MP4 iyi bir satın alma seçeneği olacaktır.

S8: Bluetooth MP4 oynatıcı ne içindir?

MP4 oynatıcınızda yerleşik Bluetooth kablosuz teknolojisi varsa, düşündüğünüzden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Normalde bir MP4 oynatıcıyı sorunsuz bir şekilde bağlayabileceğiniz cihazlar, birkaçını belirtmek gerekirse, kulaklıklar, hoparlörler, bilgisayarlar, tabletler vb.

Temel olarak, Bluetooth’lu bir MP4 oynatıcıyla, işlevlerinin çoğunu kablosuz olarak kullanabilir ve hatta daha güçlü olan diğer ses sistemlerine bağlayarak dinleme deneyimini en üst düzeye çıkarabilir ve geliştirebilirsiniz.

MP4 oynatıcı nasıl kullanılır

Yeni bir MP4 oynatıcı satın aldıysanız ve daha kolay kullanabilmeniz için elinizde bazı yönergeler olmasını istiyorsanız, daha iyi tanımanıza ve almaya hazırlamanıza yardımcı olabileceği için aşağıdaki bilgileri okumanızı tavsiye ederiz. günlük hayatınızda sizinle.

Hafıza kartını çıkarın

Her şeyi paketinden çıkardığınızda, önce MP4 oynatıcınızın çıkarabileceğiniz harici bir hafıza kartı olup olmadığını kontrol edin. Çıkarın ve bilgisayarınıza götürün, böylece müzikçaların pilinin şarj olmasını beklerken işinizin önüne geçebilirsiniz. Değilse, ancak ekipmanın sunduğundan daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, daha büyük kapasiteli bir kart satın almalı ve aynı şekilde oynatıcıdan önce bilgisayara bağlamalısınız.

Pili şarj et

Bir sonraki şey, satın alma işlemine dahil olması gereken USB kablosunu alıp MP4 oynatıcıya bağlamak ve ardından pil şarjını hızlandırmak için tercihen USB 3.0 olan bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına koymaktır.

Oynatıcınızın ekranı, pilin şarj olduğunu gösteren bir gösterge göstermelidir. Değilse, bazı bilgileri göstereceğini doğrulamak için kullanım kılavuzunu kontrol edin ve göstermiyorsa, kablo, oynatıcı ve bilgisayar arasındaki bağlantının doğru şekilde yapıldığını da doğrulayabilirsiniz.

Öte yandan, bilgisayarın oynatıcıyı tanımaması durumunda USB bağlantı noktasını da değiştirebilirsiniz.

Klasörleri oluşturun

Bellek kartı zaten bilgisayarınıza bağlıyken, tüm dosyalarınızı kaydedeceğiniz klasörleri oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Bu adımı gerçekleştirmek için Windows Başlat’a gitmeli, dosyalar sekmesini açmalı ve listede harici bellek aramalısınız. Üzerine tıklayın ve pencerenin herhangi bir bölümüne sağ tıklayarak klasörleri oluşturmaya başlamak için bir depolama penceresine erişebilmelisiniz.

Bu, belirli bir dosyayı bulmayı kolaylaştırmak için her şeyi çok daha düzenli tutmanıza yardımcı olacaktır. Her şeyi albümlere, etkinliklere, gezilere veya gezilere göre düzenlemek için alt klasörler oluşturmanın yanı sıra müzik için bir klasör, video için bir klasör ve fotoğraflar için bir klasör oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Dosyaları aktarın

Bilgisayarınızda, MP4 oynatıcınızda taşımak istediğiniz dosyaları seçin ve bunları, oluşturduğunuz klasörlerin ve alt klasörlerin her birine kopyalamaya başlayın. Bu işlem, aktarmak istediğiniz dosya sayısına bağlı olarak değişecektir, sadece kendi kendine bitmesini beklemeniz ve okuyucunun güvenli bir şekilde çıkarılmasını kullanarak kartın bağlantısını kesmeniz gerekir.

Kartı takın

MP4 oynatıcınızın pili tamamen şarj olduğunda, açmadan önce lütfen hafıza kartını takın. Bu, ilk açılışında bilgisayar sistemiyle senkronizasyon yapmanıza izin verecektir. Düğmeye basın ve ekranındaki dokunmatik sensörler veya muhafazasındaki fiziksel düğmeler aracılığıyla MP4 oynatıcınızın farklı işlevlerini kullanmanıza izin verecek ana ekranın görünmesini bekleyin.