En iyi mikserin hangisi olduğunu keşfediyoruz

Mikser, mutfağımızdaki en işlevsel küçük cihazlardan biridir. Onunla her türlü hazırlığı yapabilirsiniz. Kremalar, tatlılar, püreler, soslar … Onsuz hayatı hayal edemiyoruz! Eskinizi yenilemeyi düşünüyorsanız mikser, bu makale sizin için özel olarak tasarlanmıştır. Ve bazen karar vermek kolay olmuyor. Cam karıştırıcıya ihtiyacınız var mı? En çok önerilen modelimizin hangisi olduğunu öğrenin.

Mikser seçmeden önce nelere dikkat etmelisiniz?

Seçmeden önce cam karıştırıcıihtiyaçlarınız konusunda net olmanız önemlidir. Zaten bildiğiniz gibi, blenderinizle çok sayıda müstahzar hazırlamak mümkündür ve şimdi yiyecekleri bile vakumlayabilirsiniz. Yani, düşünmeniz gereken şey, onu ne için kullanacağınızdır.

Mixx2go blender

Ardından, ihtiyaçlarınıza en uygun mikserleri öneriyoruz:

Karıştırın ve vakumlayın.

Nasıl duyuyorsun! Karıştırıcınızdan vakumla paketlemek için yararlanmak istiyorsanız, artık çok kolay. VitaMaxx Bosch’un hem harmanlamanıza hem de vakumla paketlemenize olanak tanıyan 2’si 1 arada blenderidir. Otomatik düğmesine basıldığında, VitaMaxx Sürahi içindeki oksijenin% 75’ini çıkarır ve içindeki yiyeceği otomatik olarak karıştırır. Bununla müstahzarlarınızın dokusunu, lezzetini ve görünümünü koruyabileceksiniz. Tüm hafta boyunca bir gün yemek yaparsanız mükemmel! Yiyeceklerin oksitlenmesini ve özelliklerini kaybetmesini önleyeceksiniz.

En yüksek güç.

Blenderinizi düzenli olarak püre hazırlamak veya buz kırmak için kullanıyorsanız, VitaBoost blender sizin için en iyi modeldir. 45.000 dev / dak sayesinde ihtiyacınız olan her şeyi doğrayabilirsiniz. Ayrıca sadece “çorbalar” programını seçerek çorba veya sıcak krema hazırlamak için de kullanabilirsiniz. Ve hatta buzu kırın!

Her şeyden önce sessizlik.

Evde küçük çocuklarınız varsa veya mikserin sesini rahatsız edici buluyorsanız, sizin için özel olarak tasarlanmış bir cam karıştırıcı var. SilentMixx Hızlı, güvenli ve hepsinden önemlisi çok sessiz bir şekilde seçilen malzemeleri doğrayın, karıştırın ve çırpın. Şekerleme zamanı olsa bile yemek pişirebilirsiniz!

Küçük miktarlarda hazırlayın.

Karıştırıcınızı meyve shake veya smoothie gibi tarifler hazırlamak için kullanırsanız, Mixx2Go cam karıştırıcı senin için mükemmel. Cam sürahide veya doğrudan içme bardağında çırpabilirsiniz. Spor salonuna gitmek için mükemmel!

Bosch mikserinizden en iyi şekilde yararlanın

Blender tarifleri

Artık Bosch blenderinizi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken her şeyi bildiğinize göre, bundan en iyi şekilde yararlanmaya hazır olun. Blogumuzda çok sayıda bulacaksınız blenderinizde hazırlamak için tarifler. Dan beri renkli humus a sıcak çorbalar veya kremler Dahildir, Gaspaço!

Hayal gücünüzü özgür bırakın ve en lezzetli tarifleri hazırlayın. Ve bunları bizimle paylaşmayı unutmayın! #CocinaconBosch hashtag’i ile tariflerinizin bir görüntüsünü sosyal ağlarınıza yükleyin. Mutfaktaki iyi elinizi görmek için sabırsızlanıyoruz!

Yazar hakkında

'src =