En iyi iptv 2020 2021

Piyasadaki en iyi 10 IPTV seçeneği

İnternet Protokolü Televizyon veya kısaca IPTV, akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve Akıllı TV’ler gibi cihazlar aracılığıyla televizyon izlemenin mükemmel bir yoludur. En iyi IPTV seçeneklerinin çoğu 4K’ya kadar çözünürlük sunar!en iyi iptv programı 2020 , en iyi iptv player 2020 , en iyi iptv uygulaması 2020 , en iyi iptv 2020 ücretsiz , en iyi iptv 2020 2021,

Abonelikli bir televizyon planıyla ilgileniyorsanız, ancak hangisini seçeceğinizi bilmiyorsanız, bu, bir kablo şirketine abone olmanın standart alternatifinin yerini alabilecek en iyi IPTV seçeneklerinden bazılarını yeniden gözden geçirme ve öğrenme fırsatınızdır.

Okumaya devam et!

en iyi iptv programı 2020 , en iyi iptv player 2020 , en iyi iptv uygulaması 2020 , en iyi iptv 2020 ücretsiz , en iyi iptv 2020 2021,

1. Kodi

En iyi IPTV seçenekleri listemize kanal listelerini çoğaltmak için bir uygulama ile başladık, ancak kendi kanalına sahip değil. Kodi, hayal edebileceğiniz tüm cihazlar için bir sürüme sahiptir ve genel olarak medyayı yönetmek için en iyi alternatiflerden biridir.

Kodi, Crackle ve Google Drive gibi kanallar eklemek için birçok eklentiye (uzantı) sahiptir, böylece istediğinizi izleyebilirsiniz. Aynı zamanda farklı temalara sahiptir, bu yüzden tam istediğiniz gibi görünür ve tamamen reklamsızdır. İndirmek için resmi sayfanın bağlantısını takip edin .

2. Mükemmel Oyuncu

Perfect Player, IPTV listelerini oynatmak için başka bir seçenektir ve Windows, Linux, Android ve Chromecast için mevcuttur. En yaygın liste biçimlerinin tümünü destekler, böylece herhangi bir güçlük çekmeden istediğinizi görebilirsiniz.

en iyi iptv programı 2020 , en iyi iptv player 2020 , en iyi iptv uygulaması 2020 , en iyi iptv 2020 ücretsiz , en iyi iptv 2020 2021,

Birkaç farklı kod çözücüye sahiptir, deneyimi geliştirmek için çeşitli eklentileri kabul eder ve ayrıca reklamsız bir premium sürüme sahiptir. Daha fazlasını öğrenmek için bağlantıyı takip edin ve indirin .

3. Gears TV

Gerçekten bir kanal listesi olan en iyi IPTV seçeneklerinden ilki. Gears TV yalnızca Amerikan, İngiliz ve Kanada kanallarına sahiptir, Latin kanalları veya altyazıları yoktur. Bu nedenle, İngilizce konuşan ve bu uluslararası kanallarla ilgilenenler için idealdir.

Hepsi HD olan 400’den fazla kanala sahiptir ve basketbol ve futbol gibi başlıca ABD sporlarına erişiminizi garanti eder. Bu seçenekle ilgileniyorsanız , resmi web sitesine gidin .

4. Oyuncular Klub

Bu, İngilizce konuşan kişiler için bir başka mükemmel seçenektir. Players Klub, tümü İzleme Başına Ödeme özelliğine sahip 4.000’den fazla kanala ve ayrıca VOD’lara ve EPG’lere erişime sahiptir, böylece yayınlanan her şovdan her zaman haberdar olacaksınız.

Son derece ucuz, çoğu kanalda mükemmel kalitede, nadiren donuyor veya gecikiyor ve çok iyi desteğe sahip. Sunulan planlardan herhangi birini satın almak istiyorsanız , resmi web sitesine gidin .

5. İspanyol IPTV

Hispano IPTV, farklı cihazlara kurulabilen uygulamalar aracılığıyla çoğaltılan İnternet bağlantısı üzerinden geniş bir televizyon kanalı listesi sunar. 8 ila 24 ABD Doları arasında değişen planlar, canlı SD, HD, FULL HD kanallar ve büyük bir İsteğe Bağlı içerik kütüphanesi, özel yayınlar ve eğlencenin en iyisi dahil olmak üzere 1.600’den fazla kanaldan oluşan bir diziye sahiptir.

Hispano IPTV, tüm Latin Amerika için Şili dağıtıcısıdır. Sağlayıcılar sinyali doğrudan ABD’deki merkezlerinden teslim ettikleri için içerik stabildir, böylece en iyi kaliteye ve istikrara sahip olmalarını sağlarlar. WebPay, ServiPag, Multicaja (Şili) ve PayPal ile ödeme kabul ediyorlar. Daha fazlasını öğrenmek için web sitesine gidin .

6. Woxi TV

Woxi TV, çoklu formatlarla uyumlu olduğu için bugün bulabildiğimiz en iyi IPTV seçeneklerinden biridir. Tüm kanalları çok düzenli bir şekilde tutmanızı sağlayan sezgisel ve kullanımı çok kolay bir arayüze ve entegre bir multimedya oynatıcıya sahiptir.

Uygulama bir Smart TV’ye kurulamaz, ancak Chromecast ile uyumludur. Bir Windows veya Mac bilgisayarda da çalışabilir, ancak önce bir Android emülatörü yüklemeliyiz . Bu, kanalları büyük ekranda izlemek isteyen herkes için gerçekten yararlıdır.

Woxi TV, yalnızca spor içeriğine adanmış başka bir uygulamaya sahiptir: Woxi TV Sports. En iyi Latin Amerika ve uluslararası kanalları içeren M3U listelerini indirmek için Facebook veya Telegram gruplarına katılabilirsiniz. Uygulamayı web sitesinden veya Google Play Store’dan indirin .

7. Wiseplay

Wiseplay, çeşitli video formatları ve kanal çalma listeleri ile uyumlu ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve video formatı desteklendiği sürece Chromecast ile uyumludur.

Wiseplay, W3U ve M3U formatındaki video listelerini doğrudan bir dosyadan, bağlantılar aracılığıyla veya QR kodlarını tarayarak yükleyebilir. Ayrıca Android TV işletim sistemine sahip televizyonlar için tasarlanmış ve uyarlanmış bir sürümü de mevcuttur. Daha fazla bilgi edinmek için web sitesine gidin veya uygulamayı Google Play Store’dan indirin .

8. IPTV Smarters Pro

IPTV Smarters Pro, günümüzün en iyi IPTV seçeneklerinden bir diğeridir, herhangi bir Smart TV ile çalışmak üzere tasarlanmış bir uygulamadır ve ayrıca Android cihazlarda çok iyi çalışır. Xtream Codes API, M3U çalma listeleri ve URL’lere göre dosya yüklemeleri için desteğe sahiptir.

Canlı televizyon, film ve dizilerin içeriğini bölmek için tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Ayrıca, entegre bir oynatıcıya ve harici uyumluluğa ek olarak ebeveyn kontrolü ve altyazı desteği seçeneğine de sahiptir. Google Play Store’daki bu bağlantıdan indirebilirsiniz .

9. IPTV Latam

IPTV Latam, müşterilerine standart televizyonla sınırlı kalmadan her yerde ve herhangi bir cihazla en sevdikleri dizi ve filmleri takip edebilecekleri, kullanımı kolay bir platform sunuyor.

IPTV Latam, 8 $ ‘dan başlayan planları ve platformun işleyişini ve kanalların kalitesini test edebileceğiniz bir demosu olan tüm Latin Amerika için bir Peru distribütörüdür.

600’den fazla Latin ve uluslararası kanala, özel kanallara ve HD, FHD, 4K kalitesine sahiptir. 2500’den fazla güncellenmiş film ve diziye sahip olmanın yanı sıra. Cihazınıza veya uygulamanıza bağlı olarak servisi talep edebilirsiniz, ancak M3U, MAG ve Enigma formatlarını önerirler. Money Gram, Wester Union, Paypal gibi çeşitli ödeme yöntemlerini kabul ediyorlar. Daha fazlasını öğrenmek için web sitesine gidin .

10. GSE Akıllı IPTV

Listemizin sonuncusu, iOS ve Android için kullanılabilen başka bir IPTV oynatıcıdır. GSE Smart IPTV; Chromecast, VOD oynatma listeleri, canlı oynatma (otomatik yeniden bağlanma ile) ve çok daha fazlası için destek sunar.

Bu uygulamada farklı temalar bulabilecek, altyazı ekleyebilecek ve mevcut 31 arasından arayüz dilini seçebileceksiniz. Kullanmak için kullanıcının bir M3U (veya başka bir format) listesi eklemesi gerekir. Google Play Store veya App Store üzerinden indirin .en iyi iptv programı 2020 , en iyi iptv player 2020 , en iyi iptv uygulaması 2020 , en iyi iptv 2020 ücretsiz , en iyi iptv 2020 2021,