En İyi hava soğutucu tavsiye

En İyi Hava Soğutucuları

Klimaların pazarı ele geçirdiği yadsınamaz, ancak soğutma cihazlarında taşınabilirlik ve uygun fiyat isteyen biri için hava soğutucuları en iyi amaca hizmet edecektir. hava soğutucu tavsiye Bu nedenle, bu yazıda sizin için en iyi hava soğutucularından bazılarını listeledik. Bir dizi önde gelen elektronik markası, avangard hava soğutucuları üretiyor, bu da aynı talebin bitmediği anlamına geliyor. Hava soğutucuları, sıcak bir günde hayatta kalmanız için size doğru miktarda soğutma sağlar. oda soğutucu tavsiye Satın almak daha ucuzdur ve elektrik faturalarınızı düşük tutabilirler.

Hindistan’daki En İyi Hava Soğutucular:

KlimaKapasiteYaklaşık Fiyat
Symphony Sumo 75 XL Güçlü Çöl Hava Soğutucu75 litre13.499 rupi
Crompton Optimus 65 Litre Çöl Soğutucu65 litre21.500 rupi
Orient Elektrikli Smartcool Kişisel Hava Soğutucu16 litre7,390 rupi
Bajaj 54 litre Pencere Hava Soğutucu54 litre8990 rupi
Symphony Siesta 70 XL Güçlü Çöl Hava Soğutucu70 litre11.999 rupi

Alanınız için yeni bir hava soğutucusu satın almak istiyorsanız, aşağıdaki seçeneklerden birini düşünebilirsiniz:

Symphony Sumo 75 XL Güçlü Çöl Hava Soğutucu

Symphony markası yıllardır dayanıklı ve güçlü elektronik cihazlarıyla tanınmaktadır. Bu yüksek performanslı çöl havası soğutucusu eşsiz bir estetiğe, 75 litrelik geniş tank kapasitesine ve uzun süre kesintisiz soğutma sağlayan sorunsuz su doldurma özelliğine sahiptir. Ön ızgarası ve maksimum hava dağıtımı sağlayan güçlü fanı ile özenle tasarlanmış bir tasarıma sahiptir. Oda hava soğutucularının seçimi için öneriler 
Hava soğutucu sadece 185 watt enerji tüketir ve pompanın uzun ömürlü olmasını sağlayan dura-pompa teknolojisi ile çalışır.

Crompton Optimus 65 Litre Çöl Soğutucu

Crompton Optimus 65-Litre Desert Cooler, daha yüksek hava dağıtımı ve daha iyi soğutma için ideal bir seçimdir. Soğutucu, daha hızlı soğutma ve konfor sağlayan 5500m3/saat hava dağıtımına sahiptir. Soğutucu, soğutucunun dayanıklılığı ve sorunsuz çalışması için etkili bir pompa ile donatılmıştır. Soğutucu, havadaki nem seviyelerini optimize etmeye yardımcı olan ve çeşitli seviyelerde ayarlanabilen manuel nem kontrol seçeneğine sahiptir.Kolaylık ve rahatlık için, Akıllı Otomatik Doldurma ve Otomatik Boşaltma özelliği vardır . Sorunsuz soğutma deneyimi yaşamanızı sağlar .

Orient Electric Smartcool-DX CP1601H 16 Litre Kişisel Hava Soğutucu

Soğutma ortamı olarak petek pedlere sahip Orient Electric Smartcool hava soğutucu, üstün soğutma performansı sunar. Biçim ve işlevsellik söz konusu olduğunda, bu cihaz nihai bir kazanandır. Soğutucunun ergonomik tasarımı, her köşeyi ve köşeyi soğutmak için evinizin her köşesine mükemmel uyum sağlar. 20 litrelik bir tank kapasitesine ve saatte 1300 metreküp hava dağıtımına sahiptir. 3 vitesli kontrol, hızı istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak tanır.

Bajaj 54 litre Pencere Hava Soğutucu

Bajaj 54 litre Pencereli Hava Soğutucu, evinizdeki herhangi bir alanı soğutmak için daha yüksek hava dağıtımı sağlar ve genel soğutma deneyimini geliştirir. Hava soğutucunun 54 litrelik büyük su deposu, sürekli su besleme sistemi ile daha uzun soğutma sağlar
Bajaj Hava soğutucu, iyi bir mesafeyi kaplayan ve odanın her köşesine hava verilmesine yardımcı olan 70 fitlik güçlü bir hava atışına sahiptir. Üç hızlı üfleyici kontrolü, hava akışını ihtiyaca göre ayarlar.

Symphony Siesta 70 XL Güçlü Çöl Hava Soğutucu

Symphony Siesta 70 XL Güçlü Desert Air Cooler, Hindistan’ın yükselen sıcaklığında hayatta kalmanızı sağlar. Ev için yüksek performanslı çöl hava soğutucusu, ortalama sıcaklığın 50 dereceye kadar çıktığı sıcak ve kuru bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu senfoni hava soğutucusu, bir fanın işletme maliyetiyle çalıştığı için daha az elektrik gücü kullanmak üzere tasarlanmıştır. Soğutucunun su pompası, uzun ömürlü olmasını sağlayan dura-pompa teknolojisi ile çalışır.

 1. Ev kullanımı için hangi hava soğutucusu daha iyidir?


  -Symphony Sumo 75 XL Güçlü Çöl Hava Soğutucu
  -Crompton Optimus 65 Litre Çöl Soğutucu
  -Orient Elektrikli Smartcool Kişisel Hava Soğutucu-Bajaj 54 litre Pencereli Hava Soğutucu
  -Symphony Siesta 70 XL Güçlü Çöl Hava Soğutucu
 2. Hava soğutucuları neden sağlık için iyidir?

  Klimaların aksine, hava soğutucuları soğutucu olarak CFC ve HFC yerine su kullanır. Böylece sadece çevre için değil insan sağlığı için de daha güvenlidir. Bu doğal hava soğutmasının, zararlı kimyasal soğutuculara dayanmamasına rağmen etkili olduğu kanıtlanmıştır.
 3. Bir Hava Soğutucu sizi hasta edebilir mi?

  Soğutucuyu açtığınızda, havanın kanallara üflenmesi sürecinde cihazdaki küf yayılabilir. İnsanların küf ve küf sporlarına alerjisi olsun ya da olmasın, bu kesinlikle sorunlara neden olabilir.