En İyi Gri Boya Renkleri

Gri boya renkleri bir an yaşıyor ve nedeni belli. Beyazdan daha ilginç ve bejden daha şık olan bir nötr. dış cephe gri boya renginin bir avantajı, aşırı güçlenmeden büyük miktarlarda kullanılabilecek kadar az gösterilmesidir. Bu, griyi evinizin içi veya dışı için mükemmel yeni renk yapar.

Ancak gri boyanın her tonu bütün bir oda veya ev için işe yaramayacaktır. Hem içeride hem de dışarıda boyama yaparken incelik anahtardır. Gözleri yormayan, hafif ve yumuşak bir gri boya rengi seçin. En iyi gri boya renklerinden ikisi  vardır  ve Çakıl Grisi.

polisan gri duvar boyası

Şu anda Glidden’in en popüler ikinci rengi, , mavi bir dokunuşla serin, yumuşak bir gridir. Soluk tonu, özellikle çok fazla güneş ışığı alan oda olmak üzere tüm oda için iyi bir ana boya rengi yapar. Kasırganın maviye dokunuşu, güneşten gelen sert sarıları dengeleyecektir. Bu renkteki odalar sizi dingin, enerjik ve yaratıcı hissettirmelidir.

genel bir duvar rengi olarak çalışır, ancak daha koyu bir grinin yanında bir döşeme de olabilir. iyi çalışabilen iki koyu gri boya seçeneğidir bir evin dışı için de mükemmel bir seçimdir. Soğuk tonuyla, taş bir dış cepheye karşı hoş bir vurgu olurdu. Çok yönlülüğü ve gösterişsiz havası eviniz için en iyi gri boya renklerinden biri.

polisan boya gri tonları

Çakıl Grisi aynı zamanda soğuk gri boya ailesindedir. Whirlwind’in ince mavi tonuna sahip değildir, bu nedenle herhangi bir renk şemasına dahil edilebilir. Doğadan ilham alan bir şema için gruplamayı deneyin Çakıl Grisi krem tonları ve ahşap yüzeyler ile. Bir Çakıl Grisi duvar, desenli bir kanepe gibi renkli dekor parçalarını sergilemek için nötr bir tuval sunar.

Evin dış cephesinde, Çakıl Grisi parlak boyalı bir panjur veya çilek rengi bir kapı gibi diğer ayrıntıları öne çıkarmak için baskın bir renk olarak kullanılabilir. Eviniz için en iyi gri boya renklerinden biri olarak, Çakıl Grisi açık gri bir boya tonu arayanlar için sağlam bir seçenektir.

Yeni bir boya işi, evinize yeni bir soluk getirmenin en hızlı yollarından biridir. Evinizin görünümünü tazelemek istiyorsanız, neden gri renk şemasını denemiyorsunuz? Gri, çağdaş, şık ve çok yönlüdür. Diğer renklerin daha iyi görünmesini sağlayan ve size sınırsız renk eşleştirme seçeneği sunan bir nötrdür.

Uzman İpucu: Doğru renkleri bulmanın en iyi yolu mağazada boya örneklerini karşılaştırmaktır. Ardından, evinizdeki renk örneklerine bir kez daha bakmalısınız. Gün boyunca ışık değiştikçe renklerin farklı görünebileceğini unutmayın.

Bir cevap yazın