En iyi giysi ütüsü nedir?

Açık olalım kıyafetlerin hakkında konuştuğumuzda kırışıklık güzel değil. Düşünerek ve mükemmel bir “kıyafet” seçmek için saatler harcayabilirsiniz ve giydiğiniz kıyafetler kırışırsa her şey mahvolur. Bu yüzden çok önemli evinde iyi bir ütü bulundur. Bir tane satın almayı düşünüyorsanız veya sahip olduğunuz olanı yenilemek istiyorsanız, bu yazıda size verdiğimiz tavsiyeleri kaçırmayın.

Hangi ütüye ihtiyacım var?

Bosch olarak biz ütü uzmanları ve sizin için en iyi ütüyü seçmenize yardımcı olmak istiyoruz. Bu görevi hızlı ve kolay yapmanıza yardımcı olan ve “sizi boğmayan” bir tane. Kendinize sormanız gereken ilk soru şudur: Enjeksiyon mu buhar mı? Bu cihazı vereceğiniz kullanıma bağlı olarak, bir veya daha fazla teknoloji sizin için daha iyi olacaktır.

Bosch’tan şunlardan birine yaslanmanızı tavsiye ederiz: enjeksiyon Sık ütü yapıyorsanız ve evde çok az yeriniz varsa. Kompaktdırlar ve doğrudan kumaşa buhar enjekte ederler, böylece daha hızlı ütü yaparsınız. Öte yandan, buhar Haftada sadece bir kez ütülerseniz seçiminiz olacak, ancak ihtiyacınız var hız ve kolay kullanım.

Ancak, evinizde sık sık ütü yapıyorsanız ve aynı zamanda birkaç kişiyseniz, Ütü merkezi işi hızlı yapmak için. Ayrıca size garanti verir çamaşırın boyutu ne olursa olsun mükemmel sonuçlar.

Bosch buharlı ütü

Enjeksiyon plakası

Enjeksiyon plakaları size garanti eder profesyonel ütü sonuçlarıve onlarla çok az geçişte tüm kırışıklıkları giderebilirsiniz. Kompakt ve çok güçlüler; Bosch’ta size sunduklarımız güvenmek 3.200 W’a kadar motorlar, birkaç dakika içinde maksimum performans sağlar. Ek olarak, en kalın kumaşlara bile buhar enjekte eden yenilikçi bir teknoloji ile donatılmıştır. Tüm kıyafetlerin mükemmel görünecek!

İyi değil mi? Peki, bazılarını bilmek için bekleyin Bosch enjeksiyon plakalarına entegre özellikler:

– i-Temp Advanced: Size Ütülemeye uygun her tür kumaşı ütülemek için ideal sıcaklık ve buhar kombinasyonu. Her kıyafet değiştirdiğinizde ütü ayarlarınızı değiştirmenize gerek yok.

– MotorSteam: Plakanın içindeki entegre bir motor, buharın dokuya daha fazla ve daha derin nüfuz etmesi.

– VarioComfort: Her kumaş için garanti veren bir dizi otomatik program mükemmel sonuçlar. Çünkü kot pantolon, ipek gömlek ile aynı şey değildir.

Ama hepsi bu değil, çok daha fazlası var! İsterseniz tüm özelliklerine bir göz atın. bu demir ve size sunabileceği her şeyi keşfedin.

Bosch buharlı ütü

Buharlı ütü

Buharlı ütü tercih ederseniz kırışıklıklarla mücadelenizde çok değerli bir müttefikiniz olacak. Bosch olarak size Giysilerinizin her zaman yeni gibi olması için güç ve konforun mükemmel kombinasyonuiçin. Ütülerimizin gücü, yaydığı buhar miktarı ve tabanlarının mükemmel kalitesiher zaman sahip olacaksın yüksek kaliteli sonuçlar.

Buharlı ütülerimizle işleri sizin için çok basit hale getirmek istiyoruz, örneğin, gama Sensixx’x DA30 sayesinde her yöne kayar ütü yapmanıza olanak sağlar daha fazla kayma özelliğine sahip çok yönlü taban. Ayrıca Temas yüzeyini% 60 artıran AdvancedSteam sistemi buhar ve giysileriniz arasında, bu nedenle ütüleme daha az zaman alır.

Ek olarak, Bosch olarak buharlı ütünüzü temizleme endişesinden vazgeçmenizi istiyoruz, bu nedenle koruma 3 AntiCalckendi kendini temizleme, iyon değişimli kireç çözme ve kireç yumrularını çıkarmak için Calc’nClean sistemini içerir. Cihazınızdan daha uzun süre keyif alabileceksiniz!

Buharlı ütülerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, size sundukları her şeyi görün bu model.

Ütü merkezi

Ütü merkezi

Evinizde sık sık ütü yaptığınızda ideal seçimdir ve genellikle çok fazla çamaşır vardır. Ütü merkezleri enjeksiyon veya buharlı ütüden daha büyüktürler, bu nedenle daha fazla miktarda buhar sağlarlar ve ütüleme süresini kısaltırlar.

Daha ileri, plakayı çok daha çevik ve hızlı hareket ettireceksinizSu deposu ayrı yerleştirildiği için. Buhar kullanımı da daha da optimize edilecek, su tasarrufu yapmana izin verecek.

Bosch ütüleme merkezlerinin bir diğer avantajı ise elbise askılı olarak dikey ütüleme imkanı. Bu, ütülemeyi bir aktivite haline getirecek daha rahat ve çevik. Buraya ütü masası olmadan yapmanın tüm avantajlarını görebilirsiniz.

Bosch plakaları

Görüyorsunuz, çamaşırların boyutu, kırışıklıkların derinliği veya sahip olduğunuz zaman önemli değil. Bosch olarak, giysilerinizi yepyeni gibi bırakmanıza yardımcı olmak için size her zaman bir ütü sunabiliriz.

Yazar hakkında

'src =