En iyi Bosch bulaşık makinesi modelleri

PMM ÇalıBirçok alıcı, en iyi Bosch bulaşık makinesinin neye benzediğini bilmek ister. Sorun, böyle bir modelin doğada mevcut olmamasıdır. Tabii ki, önemli mühendisleri ve ustaları davet etmek ve onlardan rastgele parmaklarını koymalarını ve uzun bir hattan bazı Bosch makineleri seçmelerini ve onlara en iyisi demelerini istemek kolay olurdu. Ama saf bir kurulum olacak. Bu yazıda, en iyi Bosch otomobillerini adlandırmaya çalışmayacağız, ancak bu konuda iki büyük insan grubunun kişisel görüşlerini vereceğiz: deneyimli kullanıcılar ve onarım teknisyenleri. Bakalım ne olacak.

Neden Bush tam olarak?

Tüketiciler yirmi yıldır Bosch bulaşık makinelerinin güvenilir, işlevsel ve ucuz olduğunu söylediler. Form yelpazesi o kadar çeşitlidir ki, her alıcı kendi isteklerine ve evrak portföylerine göre bir ‘ev asistanı’ seçebilir. Bazı üreticiler kasıtlı olarak elit veya orta sınıf için üretim teknolojisine odaklanır, ancak Bosch’a değil. Bu marka altında hem ucuz hem de pahalı bulaşık makineleri üretilmektedir.

Aynı zamanda, firma malzemeden tasarruf etmemeye ve en az 5 yıl çalışması gereken ürünler üretmemeye çalıştığı için Bosch serisinde ucuz modeller görmeyeceksiniz. Aslında, diğer Bosch bulaşık makineleri 15-20 yıldır hizmet veriyor ve onlarla hiçbir şey yapılmıyor. Hem sıradan kullanıcılar hem de deneyimli ev aletleri onarım teknisyenleri, Bosch bulaşık makinelerinin:

 • Bulaşıkları iyice yıkayın
 • “Cephanelik” te çok sayıda yararlı işlev ve program içerir;

Hemen hemen tüm Bosch bulaşık makinesi modelleri, operasyonlarını daha güvenli hale getiren Aquastop sistemi ile korunmaktadır.

 • Kullanışlı sepetlerimiz ve verimli yerleştirilmiş fıskiyelerimiz var;
 • Standart olmayan yemekleri bile tamamen barındırır.
 • Harika görünüyorlar ve nişlere iyi uyum sağlıyorlar.

Ayrıca ön kısmın Bosch marka bulaşık makinesine sabitlenmesi gerçek bir zevktir. Bu markanın arabaları standart ve standart olmayan cepheleri kabul eder. Örneğin, cepheyi bir Ikea bulaşık makinesine asmak için 1 saat beklemelisiniz. Dar bir bulaşık makinesine mi ihtiyacınız var? Lütfen, Bosch bu makinelerin tam setine sahiptir. Gömülü modelleri mi tercih ediyorsunuz? Bosch size çok çeşitli ürünler sunacak. Kompakt sınıfta bile Bosch’un sunabileceği bir şey var.

Genel olarak objektif olmaya çalışmadığımız ve Bosch firmasının reklamını yapmadığımız için gerçekten başarılı olamadık. Şu andan itibaren, şu ya da bu markayı boşuna övmeye değil, daha fazla gerçek ve kanıt getirmeye çalışacağız.

Kullanıcılara göre en iyi arabalar

Alıcılar her zaman bir bulaşık makinesinin işlevini iyi bir şekilde yerine getirmesi ve ucuza çalışması için nasıl seçileceğini merak ediyorlar. Elbette iki veya yirmi üç alıcı aldatılabilir, ancak bütünüyle doğru seçimi yaparlar. Bazı alıcıların ve kullanıcıların seçeneklerini açıklayarak başkalarına yardım ettikleri ortaya çıktı. Bu nedenle, bazı sonuçlar çıkarmak ve Bosch’un en iyi 3 çamaşır makinesini vurgulamak için çevrimiçi mağazalardaki yüzlerce incelemeyi ve müşteri markasını analiz etmeye karar verdik.

 1. Bosch Serie 2 SMV 30D20. Bu tam boyutlu bulaşık makinesi, genel kullanıcı derecelendirmelerinde en yüksek puanı aldı ve kompakt derecelendirmemizde birinci oldu. Bu model tamamen sessizdir, yarı yüklü modu vardır ve 12 set tabak içerir. Ayrıca cihaz, çocuklardan korunmak, hafif kirli bulaşıkları yıkamak, programın sonunda bip sesi ve daha fazlası gibi bir dizi temel işlevi içerir. Bu model çok güvenilir ve en önemlisi uygun fiyatlı. Şu anda 440 $ ‘a satılıyor.
  Bosch Serisi 2 SMV 30D20
 2. Bosch Serisi 6 SMS 40L08. İkinci sırada, geniş bir tepsiye sahip bağımsız bir bulaşık makinesi vardı – 60 cm Kullanıcılar, bu modelin büyük güvenilirliğini ve kullanım kolaylığını not ediyor. Ekran, yarım yük modu, 4 yıkama programı, sızıntılara karşı tam koruma, başlatma gecikmesi ve hatta suyun saflık derecesini belirleyen bir sensöre sahiptir. Bu model dışarıdan çekici ve sakin. 455 dolara satın alabilirsiniz.
  Bosch Serisi 6 SMS 40L08
 3. Bosch Serie 4 SPS 53E06. Bu model, kullanıcılara göre ilk 3 Bosch bulaşık makinesini kapatır. Bu, 45 cm gövdeli ve benzersiz bir tasarıma sahip bağımsız bir makinedir. Özellikle siyah gövdeli modeller büyük talep görüyor. Makine çok sessiz çalışır, bir ekrana ve bir dizi farklı fonksiyona sahiptir. Kullanıcılar, gözlükler için rahat ve çok pratik bir tutucuyu vurgular. Bosch Serie 4 SPS 53E06’nın ortalama maliyeti 430 dolar civarında.Bosch Serisi 4 SPS 53E06

Kullanıcı incelemelerine yorum yapmanın bir anlamı yok, her şeyi kendiniz görüyorsunuz. Yargılarının tarafsızlığını değerlendirmek de zordur, bu yüzden kullanıcıların kararını kullanıcıların kendi vicdanına bırakalım.

Uzmanlara göre en iyi teknoloji

Ve geniş vatanımızın servis merkezlerinin ustaları da, Bosch’un en iyi ankastre ve bağımsız bulaşık makinelerine ilişkin hükümlerden, verileri kullanıcıların beyanlarından çok daha kısıtlı olmasına rağmen, bir yana durmadılar. Bosch bulaşık makineleri hakkında birçok zıt inceleme derledik ve bunlara dayanarak, ustalara göre ilk 3 bulaşık makinesini oluşturan ilk üç modeli seçtik.

 1. Bosch Serie 4 SPV 40X80. Ve en iyisi, ustalar bu görünüşte tamamen dikkat çekici olmayan yıkayıcıya ve tamamen yerleşik olarak yanıt veriyor. İyi monte edilmiş, neredeyse tüm “çan ve ıslık” teknolojisine sahip, bulaşıkları iyice yıkayıp kurutuyor ve neredeyse sessiz çalışıyor. 9 takım bulaşık yıkamak için makine 9 litre su tüketir. Bir grup için bir litre su harcadıkları, inanılmaz tasarruf ettikleri ve en önemlisi bu tasarrufların akvaryumun kalitesine zarar vermediği ortaya çıktı. Bu “mucize”, bu sınıftaki bir cihaz için oldukça kabul edilebilir olan 465 dolara mal oluyor.
  Bosch Serie 4 SPV 40X80
 2. Bosch Serie 4 SPS 53E Bu modelden daha önceki paragrafta bahsetmiştik. Beyefendilerin görüşleri ile kullanıcıların görüşlerinin en az bir noktada kesişmesi şaşırtıcı. Belki de bu model gerçekten ilgiyi hak ediyor.
 3. Bosch Serie 6 SPS 53M20. Altıncı Bush Serisinin ustaları hiçbir şeye yüksek değer vermiyor. Sadece bir model bir şekilde üçüncüye düştü. Bu modelin tamamen güvenilir olduğu, iyi monte edildiği ve yerde paket işlevselliği dahil tüm modern ‘çiplere’ sahip olduğu kabul edildi. Modelin maliyetinin 630 doları geçmemesi koşuluyla ideal bir fiyat ve kalite oranı olarak düşünülebilir.
  Bosch Serisi 6 SPS 53M20

Kullanıcılara ve baylara göre en popüler Bosch bulaşık makinelerini ele aldık. Her zaman başarılı olmasak da, sonuçlarımızdan kaçınmaya çalıştık. Sizi bu görüşü veya bu görüşü paylaşmaya ve kafanızla düşünmeye çağırmıyoruz, ancak yine de alınan bilgileri analiz ediyoruz. Bir başkasının görüşü, onlarınkiyle birlikte, bir iç çatışmaya yol açar ve bildiğiniz gibi, gerçek bir tartışmanın içinde doğar. İyi bir seçimin var!