Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

En iyi bluetooth bileklik

En iyi 10 akıllı bant: En iyi fitness bilezikleri (2021) 2021’in en iyi fitness bilekliklerini arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir giriş. Bileğinize yerleştirmek için en iyi akıllı bantları seçtik . Her zevke ve ceplere uygun. En ucuz modellerden biraz daha pahalı üst seviyeye, ancak birçok işleve sahip.polosmart pssw04 akıllı bileklik smart pro , apple akıllı bileklik özellikleri , m4 bileklik […]

06 Mayıs 2021 - 15:58 'de eklendi ve 134 kez görüntülendi. A+A-

En iyi bluetooth bileklik

En iyi 10 akıllı bant: En iyi fitness bilezikleri (2021)

2021’in en iyi fitness bilekliklerini arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir giriş. Bileğinize yerleştirmek için en iyi akıllı bantları seçtik . Her zevke ve ceplere uygun. En ucuz modellerden biraz daha pahalı üst seviyeye, ancak birçok işleve sahip.polosmart pssw04 akıllı bileklik smart pro , apple akıllı bileklik özellikleri , m4 bileklik özellikleri , vfit akıllı bileklik , mi band 5 arama cevaplama , fitpro bileklik, ,piranha 9917 akıllı bileklik a101 , i think smart band x akıllı bileklik , case 4u band 4 akıllı bileklik özellikleri , piranha 9918 akıllı bileklik özellikleri , xiaomi mi band 4 akıllı bileklik cimri ,gomax watch x6 akıllı saat bileklik,

 • Yeni Yıl kararları harika ve harika. Hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz çünkü yeni yılda kendimizi daha iyi hissetmek istiyoruz. Ancak bir karar almakla yıl sonunda iyi bir sonuç almak arasında fark var. Ama hepimiz kendimizin en iyi versiyonu olmak istiyoruz ve bunun için bir akıllı bant harika bir destek olabilir. Bütün bunlar ne anlama geliyor? Kişisel ihtiyaçlarınız ve yaşam tarzınız için en iyi spor bileziğini bulmak için biraz zaman ayırmanız gerekecek.

Ayrıca bir GPS spor saati de dahil ettik (biraz seviye atlamak ve spor seanslarınız hakkında daha fazla bilgi toplamak istemeniz durumunda) ve bazı aktivite bileziklerinde antrenmanlarınız hakkında daha ayrıntılı bilgiye ihtiyacınız olan GPS bulunur.

Temel olarak, daha hızlı kilo vermenizi sağlayacak en iyi fitness bilekliklerinin bir listesini hazırladık. Mükemmel uyum, bileğinizde iyi bir egzersiz uygulamasına bağlı iyi bir akıllı bant bulundurmaktır. Ve en iyisi, rahatlama tavsiyeleri sunarak stresinizi yönetmenize yardımcı olabilirler.

10 smartband modeline bakmadan önce , ihtiyaçlarımıza en uygun bileziği bulmak için aramamız gerekenleri gözden geçirelim. Bu yazıda birkaç soruyu cevaplayacağız:

 • En iyi akıllı bant markaları nelerdir?
 • Bir aktivite monitörü neyi ölçer?
 • Bir aktivite izleyicinin en iyi özellikleri nelerdir?
 • En iyi bütçe akıllı bant nedir?
 • Hangi fitness takipçisi en uzun pil ömrüne sahiptir?

göz! En ucuz akıllı bileklik modellerini önerdiğimiz aşağıdaki giriş de ilginizi çekebilir:

Akıllı bant veya aktivite bileziği satın almak için ne tür bir kişinin ihtiyacı var?

Gerçek şu ki, her türden insan için mükemmel bir aktivite bileziği var. Birkaç örnek:

 • Sağlık bilincine sahip insanlar : Kilo vermek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bu gruplar vücudumun neye ihtiyacı olduğunu bilmeme yardımcı olacak.
 • Fitness insanı: Bugün kaç adım attığımı, koştuğum kilometreleri ve yaktığım kalorileri bilmek istiyorum. Her şey basit ve işlevsel bir şekilde.
 • Aynı hobiye sahip başkalarıyla bağlantı kurmak isteyen sosyal kişi: Fitness ilerlememi sosyal ağlarda arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum.
 • Teknolojiden anlayan kişi: Bugün kaç adım attığımı, katettiğim kilometreleri ve yakılan kalorileri bilmek istiyorum. Ve hepsi çok detaylı.
 • İçine kapanık: Çalışırken beni rahatsız etmeyen ve sağlığımı ve zindeliğimi iyileştirmek için sandalyemden ne zaman kalkmam gerektiğini söyleyen bir şey istiyorum.
 • Kişi günlük aktiviteyi kontrol ve muktedir istiyor onların rutin değiştirmek .
 • Sporcu: Spor ilerlemelerini izlemek için en iyi spor bileziğini arayan aktif kişi.
 • The Tech Geek: Teknolojide her zaman güncel olan ve bunu ilk deneyen olmak isteyen bir kişi. En son modele ihtiyacınız var.
 • Sosyal medya etki unsuru : Bir kişi büyük bir taraftar vardır ve dikkatini çekmek için kişinin profilinde göstermek için serin bir yeni gadget aramaktadır.
 • Profesyonel sporcu: Performansı artırmak için yüksek kaliteli, yüksek performanslı bir spor bileziği arayan sporcu .
 • Normal kişi: Günlük yaşamında fiziksel durumunu takip etmek için sadece bir bileklik isteyen kişi .

Kısacası erkekler, kadınlar ve çocuklar için mükemmel bir sağlık cihazı haline geldi. Sağlıkları konusunda endişe duyan ve streslerini yöneten tüm yetişkinlerin bileklerinde akıllı bir bileklik olmalıdır.

Akıllı saat, akıllı bant veya GPS’li spor saati?

Zor karar, özellikle de tüm bu cihazlar aynı özellikleri paylaştığı için. Bazı önemli farklılıkların olduğu küçük bir tablo göreceğiz.

göz! Bunlar ortalama verilerdir, böylece ana işlevlerinin ne olduğu hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Akıllı saatSmartbandGPS spor saati
Pil ömrü1 ila 5 gün1 ila 10 gün1 ila 15 gün arası
Fonksiyonların sayısıYüksek (cep telefonunuz ve senkronizasyonuyla ilgili daha fazla seçenek)Daha küçük (temel bildirimler ve spor seçenekleri)Yüksek (daha fazla spor seçeneği ve ölçümlerde daha fazla hassasiyet)
Fiyat50’den 400 Euro’ya20 ile 250 Euro arası50 ila 700 Euro arası
Tasarım (değiştir | kaynağı değiştir)Daha büyükKüçükDaha büyük
polosmart pssw04 akıllı bileklik smart pro , apple akıllı bileklik özellikleri , m4 bileklik özellikleri , vfit akıllı bileklik , mi band 5 arama cevaplama , fitpro bileklik, ,piranha 9917 akıllı bileklik a101 , i think smart band x akıllı bileklik , case 4u band 4 akıllı bileklik özellikleri , piranha 9918 akıllı bileklik özellikleri , xiaomi mi band 4 akıllı bileklik cimri ,gomax watch x6 akıllı saat bileklik,

Genel bir kural olarak, sizin için en uygun seçeneğin hangisi olduğuna karar verebilmeniz için size şunu söyleyebiliriz:

 1. Smartwatches fazla uygulama için Smartwatch’larda ve erişim ile ilgili denetim spor, bağlantı ve fonksiyonları: Üç dünyanın en iyi sahiptir bir SUV cihazı istiyorsanız idealdir.
 2. Spor bilezik veya SmartBand cihazlarınızı kontrol etmek için bir uzman spor aktivitesi vardır. Ucuzdurlar ve bileğinize fark etmeyeceğiniz nispeten küçük bir alet takmanıza izin verir.
 3. Spor GPS saatler ciddidir sporcular için idealdir ilgili işlerini. Yalnızca ırkınızı kontrol eden modelleri ve birden çok spor için mükemmel olan modelleri bulabilirsiniz. Çok dirençlidirler.

Daha resmi anlar için mi yoksa her şeyi daha basit hale getirmek için daha geleneksel bir saat mi istiyorsunuz? Casio , Seiko , Citizen’dan bir saate ihtiyacınız var . Size zaman verecekler, pil uzun ömürlüdür (yıllar, hatta on yıllar) ve çoğu durumda çok dayanıklıdırlar. Birçoğu muazzam bir güvenilirlik sunar. Buna değer vermelisin. Yaşam modelidirler.

 • Dijital veya mekanik saatler isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekecek .

2021’in en iyi akıllı bantları hangileri? Hangi etkinlik bileziği satın alınır

Hangi verileri kaydetmek istiyoruz?

En önemli şey: Spor aktivitemizin ne olduğunu düşünmeli ve oradan ihtiyaçlarımıza en uygun giyilebilir cihazı seçmeliyiz . Bazı spor bilezikleri, yakılan adım sayısını (adımsayar) ve kalorileri kaydeder.

Diğerleri, egzersizi doğru yapıp yapmadığımızı bilmemize yardımcı olan bir kalp atış hızı monitörü ekler. Büyük çoğunluk size uyku evrelerinizin iyi bir resmini verebilir, bu da iyi uyuyorsanız bilmeniz gereken önemli bir şeydir. Stresinizi kontrol etmek istiyorsanız, bir spor bileziği size yardımcı olabilir.

İyi bir optik sensöre sahip en gelişmiş olanlar, bize kan doygunluğunu ve spor antrenmanımızda iyileştirmek için çok değerli verileri gösterir.

Manevi destek istiyor muyuz?

Evet Konu spor olduğunda motivasyon gerçekten önemlidir ve birçok aktivite monitörünün sizi spor yapmaya “zorlamak” için ilginç işlevleri vardır. Çoğunda günlük bir hedef seçebilir ve ona ne zaman ulaştığınızı öğrenebilirsiniz, diğerleri ise uygulamaları aracılığıyla madalya almanıza veya arkadaşlarınıza karşı rekabet etmenize izin verir. Birçoğunun sizi hareketsiz kaldığınız dönemler konusunda uyaran alarmları vardır.

Pil ömrü

Bu cihazların tipik pil ömrü bir haftadır, ancak bazılarını yalnızca iki gün, diğerlerini ise 1 yıldan uzun süreli bulabiliriz. Fitness bileziğinizi nasıl kullandığınız da pil ömrünü etkileyecektir.

Su geçirmez

Ana spor dalınız yüzmekse , su geçirmez bir bileziğe ihtiyacınız var . Ancak duşa kolayca girip taktığınızı unutabileceğiniz bir cihaz isteyip istemediğinizi de düşünmelisiniz.

Akıllı özellikler

Bir akıllı saat gibi çalışmasını ve size cep telefonunuzdan bildirimler sunmasını ister misiniz? Gelen aramalar veya mesajlar bileziğinizde görünecektir. Bu monitörlerin çoğu zaten bu şekilde çalışıyor ve bize birkaç yıl öncesine göre çok daha fazla akıllı özellik sunuyor.

Bileğinize mi yoksa başka bir yere mi takmak istiyorsunuz?

Bu aktivite monitörlerinin tümü bileğinize takılmaz, bazıları ise bir klipsle çalışarak kıyafetleri giyer ve hatta cebe koyar.

Onları bileğinize takacaksanız, bu kılavuzu ilginç bulabilirsiniz: Bileğim için hangi boyutta saat satın almalıyım? .

Etkinlik izleme uygulamaları

Giderek daha önemli. İyi bir uygulama, fitness bileziğini kullanma deneyimini büyük ölçüde geliştirir. Fitbit veya Garmin harika uygulamalara sahiptir. Ayrıca bazı markaların sunduğu hizmetlere abone olarak tüm kayıtlarımızı PC ve hatta internet sitelerinde inceleyebileceğiz.

GPS bileziğine ihtiyacınız var mı?

Bazı sporlar için tavsiye edilmesi mümkündür. Akıllı bilekliğin GPS’e sahip olması, özellikle kapalı alanda koşu yapacaksanız veya daha sonra spor salonundan çıkıp koşmaya başlarsanız bir başarı olabilir.

Belki bu durumda, daha profesyonel bir şey istiyorsanız, iyi bir spor saate ihtiyacınız vardır .

Kalp atış hızı monitörü olan bir bileziğe ihtiyacınız var mı?

Muhtemelen evet. Eğitiminizi doğru bir şekilde kontrol etmek pratik olarak çok önemlidir. Çoğu bileklik, aralıklı egzersiz verileri bile sunar ve sporu ne zaman durdurmanız veya devam etmeniz gerektiği konusunda size tavsiyeler verir. Sağlığınızı izlemek için iyi bir yöntemdir.

Fiyat

Bir aktivite monitörü satın almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri fiyatıdır. Daha pahalı olanlar etkileyici özellikler sunar, ancak çoğu zaman onları kullanmayacağız ve daha ucuz bir modelle bu yeterli olabilir. Fiyatlar 50 Euro’dan 150 Euro’ya kadar değişebilir.

2021’de fiziksel aktivitenizi kontrol etmek için en iyi akıllı bantlar

SmartbandGörüşFiyat
Garmin VivosportGPS ve kalp atış hızı monitörlü spor bilekliği
Xiaomi Mi Band 5 veya Xiaomi Mi Band 4Zaman ayırmaya değer en ucuz seçeneklerden biri
Garmin Vivosmart 4Yalnızca GPS eksik
Fitbit Inspire HRKalp atış hızınızı kontrol edin ve 15 egzersiz moduna sahiptir
Fitbit Charge 3 veya Charge 4GPS ve hotspot ve Spotify ile en son model€€€
Samsung Gear Fit 2 ProEn eksiksiz modellerden biri, ancak biraz pahalı€€€€
Samsung Galaxy Fit2Ucuz ve stresinizi kontrol edebilir
Garmin Vivofit 3 ve Garmin Vivofit 4Pil 1 yıla kadar dayanabilir. Etkileyici. GPS veya kalp atış hızı monitörü yok.
Fitbit Charge HRKlasik ve basit model€€€
Huawei Band 3 Pro veya Huawei Band 4 ProÇok iyi spor seçenekleriyle çok ucuz bir seçenek
Moov şimdiEn basitlerinden biri. Ekranı yok.
polosmart pssw04 akıllı bileklik smart pro , apple akıllı bileklik özellikleri , m4 bileklik özellikleri , vfit akıllı bileklik , mi band 5 arama cevaplama , fitpro bileklik, ,piranha 9917 akıllı bileklik a101 , i think smart band x akıllı bileklik , case 4u band 4 akıllı bileklik özellikleri , piranha 9918 akıllı bileklik özellikleri , xiaomi mi band 4 akıllı bileklik cimri ,gomax watch x6 akıllı saat bileklik,

1.-Garmin Vivosport – GPS ve kalp atış hızı monitörlü spor bileziği


 • 1,28 inç renkli dokunmatik ekran
 • Entegre GPS ile
 • VO2 maks tahmini 
 • HRV’yi (kalp atış hızı değişkenliği) izler
 • Su geçirmez

Gerçekten iyi ve eksiksiz bir etkinlik bileziği: GPS, kalp atış hızı kontrolü, maksimum VO2 tahmini ve 7 güne kadar pil ömrü var, bu da sunduğu her şey düşünüldüğünde fena değil.

Su geçirmezdir, ancak havuzda yüzmek için kullanmamak daha iyidir ve egzersizinizi kaydetmez, ancak koşma, fitness veya bisiklete binme için mükemmeldir.

2.-Xiaomi Mi Band 5 veya 4 Activity Bracelet

Xiaomi Mi Grubu 5

 • Yeni Amoled Renkli Dokunmatik Ekran
 • Suya karşı daha fazla direnç:
 • SMS, çağrılar, uygulama bildirimleri ve müzik.
 • Xiaomi Mi Band 5 adımlarınızı, kalp atış hızınızı, yakılan kalorileri vb. İzleyecektir. ve uyku alışkanlıklarınızı düzenlemenize yardımcı olabilir
 • Normal kullanımda Xiaomi Mi Band 5 20 günden fazla kullanılabilir.

2020 için yeni Mi Band modeli, sahip olduğu düşük fiyat için hala mükemmel bir satın alma. Xiaomi Mi Band 4’e kıyasla ne gelişti? AMOLED renkli ekran, daha iyi çözünürlük ve parlaklığa ve daha fazla sporu izleme özelliğine sahiptir.

Dokunmatik ekran daha parlaktır (ve daha iyi çözünürlüğe sahiptir) ve bu nedenle her durumda daha iyi görünür, şarj etmek çok daha kolaydır ve darbe kontrolü çok daha iyi çalışır (yine de mükemmel olmasa da). Telefon bildirimlerinizi görebilirsiniz.

Aksine, GPS doğrudan bileklikten yapılan bir şey değil (Xiaomi uygulaması aracılığıyla telefonun GPS’ine bağlanması gerekiyor), tasarım hala öncekine çok benziyor ve NFC’ye sahip değil. (ödemeler için) veya Xiao AI ile sesli kontrol (yalnızca Çin).

Batarya hala mükemmel, 15 ila 20 gün arasında, daha pahalı rakiplerinden çok daha uzun süre dayanabiliyor. Hala mükemmel bir satın alma. Bu fiyata daha iyi bir şey yok.

Xiaomi Mi Grubu 4

 • AMOLED renkli dokunmatik ekran
 • Çağrılarınızı, mesajlarınızı ve bildirimlerinizi görüntüleyin
 • Fiziksel aktiviteyi takip edin (yüzme dahil).
 • 50 metreye kadar suya dayanıklı
 • 3 eksenli ivmeölçer ve 3 eksenli jiroskop içerir
 • Tek şarjla 20 güne kadar pil ömrü
 • Sağlık izleme.
 • 24/7 kalp atış hızı ve uyku takibi

Daha fazla kalite ve fonksiyona sahip ve anın en düşük fiyatı olan fitness bilekliklerinden biri. Gerçekten buna değer, özellikle de önceki sürümlerden geliyorsanız. Bu fiyata daha iyi bir şey bulamayacaksınız.

6 adede kadar önceden ayarlanmış sporu destekler. Ayrıca ekranı nasıl görüntüleyeceğinizi değiştirmek için birçok farklı alana sahiptir ve bunu müziğinizi kontrol etmek için kullanabilirsiniz.

Bataryanın kapasitesi de artırılarak, önceki isteksizliğin 110 mAh’inden 135 mAh’ye çıkacak. Ayrıca Mi Band 3’ün Bluetooth 4.1’ine kıyasla Bluetooth 5.0 ve NFC’ye sahiptir.

ÖzelliklerXiaomi Mi Grubu 4Xiaomi Mi Grubu 3
Ekran0,95 inç ile AMOLED renkli0,78 inç OLED
Ağırlık22.1 gram17 gram
Su direnci50 metreye kadar suya dayanıklı 50 metreye kadar suya dayanıklı 
İmalatPlastik ve SilikonPlastik ve Silikon
Öne çıkan özelliklerSes kontrolü, 5 farklı yüzme stilini tanır (yüzme ritmi ve kulaç sayısı dahil olmak üzere 12 veri setini kaydeder), kalp atış hızınız çok yüksek olduğunda sizi uyarır.Kalp atış hızı kaydı, uyku izleme
BağlantıBluetooth 5.0 ve NFCBluetooth 4.1
İşletim sistemiAndroid 4.4 veya üstü – iOS 9.0 veya üstüAndroid 4.4 veya üstü – iOS 9.0 veya üstü
Pil kapasitesi135 mAh110 mAh
polosmart pssw04 akıllı bileklik smart pro , apple akıllı bileklik özellikleri , m4 bileklik özellikleri , vfit akıllı bileklik , mi band 5 arama cevaplama , fitpro bileklik, ,piranha 9917 akıllı bileklik a101 , i think smart band x akıllı bileklik , case 4u band 4 akıllı bileklik özellikleri , piranha 9918 akıllı bileklik özellikleri , xiaomi mi band 4 akıllı bileklik cimri ,gomax watch x6 akıllı saat bileklik,

3.-Garmin Vivosmart 4


 • Kalp atış hızı sensörü veya stres monitörü ile 
 • REM fazıyla gelişmiş uyku kontrolü içerir
 • Tüm bildirimler için titreşimli uyarılar
 • Pil 7 güne kadar dayanır

Sadece GPS’den yoksun ve ekranın biraz daha büyük olduğu mükemmel bir aktivite bileziği. Tasarımı oldukça şık ve bu cihazlarda batarya normalden daha uzun süre dayanıyor.

Bu bileklik aynı zamanda fiziksel aktivitenizi yapmak için en uygun zamanın ne olduğunu bilmenize de yardımcı olacaktır. Ayrıca VO2 max’ı ölçebilir ve bu cihazların sunduğu adımlar, kalori vb. Gibi tüm tipik işlevleri kontrol edebilirsiniz.

4.-Fitbit Inspire HR


 • Adımlarınızı, mesafenizi, aktivite dakikalarınızı takip edin
 • Pil 5 güne kadar dayanır
 • Sürekli kalp atış hızı izleme 
 • Çağrı bildirimleri, kısa mesajlar …
 • Mobil cihazla bağlı GPS 

Sadece kalp atış hızınızı kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda tüm spor aktivitelerinizi (yüzme hariç) kontrol etmenizi sağlar. Bileğe takmak için gerçekten rahat bir bileklik.

Bilekte hiç çarpışmaz ve çok sayıda spor parametresini ölçebilir (15 egzersiz modu). 50 metreye kadar su altında kalabilir.

5.-Fitbit Charge 2 veya Charge 3 veya Charge 4

Fitbit Ücreti 2


 • OLED ekran
 • Android ve iOS ile uyumlu
 • Pil 5 gün dayanır

Mükemmel faydaları sayesinde şu anda satın alabileceğiniz bir spor bileziği olarak muhtemelen en iyi seçenek. Koşmak için mükemmel.

PurePulse ile kalp atış hızınızı otomatik ve sürekli olarak izleyin ve cep telefonunuzun GPS’ine bağlanın. Ayrıca atılan adımlar, kat edilen mesafeler, yakılan kaloriler, çıkılan katlar ve aktivite dakikaları gibi tüm gün süren aktiviteyi de izler. Ve tabii ki rüya.

Fitbit Ücreti 3


 • 50 metreye kadar suya dayanıklı
 • Havuzdaki antrenmanlarınızı otomatik olarak ölçer ve duşa ve havuza daldırılabilir
 • Pil 7 güne kadar dayanır
 • 24/7 kalp atış hızı ölçümü
 • Koşu, yüzme veya eliptik gibi egzersizleri ve çok sayıda sporu otomatik olarak tanır ve bunları Fitbit uygulamasına kaydeder.
 • Her gece uyku kalitesi analizi

Yeni, daha ilginç bir tasarıma ve daha iyi işlevlere sahip Charge 2’den daha eksiksiz bir model. Ekran daha büyük ve çok keskin görünüyor, ancak yine de siyah beyaz. GPS’i yoktur (akıllı telefonun GPS’ini kullanabilirsiniz), ancak kalp atış hızınızı ölçebilirsiniz. Fitbit dünyasına girmek için en iyi seçenek.

Fitbit Ücreti 4


 • Pil ömrü: 7 güne kadar
 • Entegre GPS
 • Aktif bölgedeki dakikalar
 • Uyku evreleri ve skor
 • Uygulamalar ve bildirimler
 • Sürekli kalp atış hızı izleme
 • 30 gram ağırlık
 • Boyutlar: 24.7 x 2.9 x 1.2 santimetre

En son sürüm, yani para sorun değilse, muhtemelen sizi en çok ilgilendiren sürümdür. Önceki modele kıyasla GPS eklediler, eğer yurtdışında spor yapacaksanız çok ilginç bir şey.

Ayrıca aktif bölgedeki dakikalar, egzersiz yoğunluğunun bir haritası gibi şeyler eklediler ve hatta müziğinizi Spotify’da kontrol edebilirsiniz. Onunla 50 metreye kadar dalış yapabilirsiniz ve 7 güne kadar çok iyi bir pil ömrüne sahiptir.

6.-Samsung Gear Fit 2 Pro veya Samsung Galaxy Fit2

Samsung Gear Fit 2 Pro


 • 1.5 ″ AMOLED ekran
 • 50 metreye kadar suya dayanıklı
 • Android ve iOS uyumluluğu
 • Dahili kalp atış hızı monitörü ve GPS
 • Otomatik aktivite algılama
 • Galaxy Uygulamasından 3.000’den fazla uygulama ve küre
 • 3 günlük pil ömrü

Satın alabileceğimiz en ilginç Android ve iOS uyumlu cihazlardan biri. Tasarımı son derece iyi, ekran çok büyük.

Hangi aktiviteyi yaptığınızı algılayan ve gerçekten ihtiyacınız olan istatistikleri ekranda gösteren otomatik bir aktivite izleme fonksiyonuna sahiptir. 

İçerdiği GPS sayesinde rotanızı, mesafenizi ve hızınızı gerçek zamanlı olarak tam bir hassasiyetle kaydedeceksiniz. 50 metreye kadar suya dayanıklıdır. Biraz pahalıdır.

Samsung Galaxy Fit2


 • 15 güne kadar özerklikle
 • 5 ATM sertifikalı (50 metreye kadar suya dayanıklı)
 • Stresli olduğunuzu algılar ve rahatlamanıza yardımcı olmak için nefes egzersizleri önerir
 • Uykunuzu, adımlarınızı izleyebilir ve her türlü sporu kontrol edebilir.
 • Kalp atış hızı monitörlü aktivite bileziği
 • Samsung sağlık uygulaması ile

Salgın nedeniyle biraz stres yaşayanlardan biriyseniz, bu aktivite bileziği mükemmel olabilir. Stresliyken sizi uyaran ve kötü bir zaman geçirmemek için nefes egzersizleri öneren bir seçeneği vardır.

Ve hepsinden iyisi, oldukça ucuz olması, normalde 40 avrodan az olmasıdır. Xiaomi bileziğinin neredeyse tam bir kopyası. 75 farklı yüz seçimi ile 1,1 inç AMOLED ekrana sahiptir.

Bir Samsung Galaxy akıllı telefonunuz varsa mükemmel bir seçenektir. Tek dezavantajı, ekranı tam güneşte görmenin biraz zor olmasıdır.

7.-Garmin Vivofit 3 ve Garmin Vivofit 4


 • Android ve iOS ile uyumlu
 • 5 ATM’ye kadar suya dayanıklı
 • Pil bir yıldan fazla dayanır
 • Arkadan aydınlatmalı ekranda adımları, kalorileri, mesafeyi, yoğunluk dakikalarını ve günün saatini görüntüleyin, ayrıca uykuyu izleyin

Etkileyici bir pil ömrüne ve su geçirmezliğe sahip küçük bir spor bileziği. Gerçekten tek yaptığı adımlarınızı saymak ve sizi aktif tutmak için hatırlatıcılar yayınlamaktır.

Uykuyu kontrol edebilir. 7/24 adım göstergeleri, kalori tüketimi, mesafe, tarih, saat ve gün, kişiselleştirilmiş hedefler içeren bir fitness paketi.


 • Renkli LCD ekran
 • Su geçirmez
 • Etkinlik monitörü
 • GPS veya kalp atış hızı monitörü yok
 • 1 yıl pil ömrü
 • Android ve iOS için

Yeni geliştirilmiş versiyon. Pilinin tam bir yıl dayanması çok çarpıcı: şarj etme konusunda fazla endişelenmenize gerek yok … bu tür fiziksel aktivite monitörleri bir nimettir.

Öte yandan, akıllı telefonlar, GPS veya kalp atış hızı monitöründen gelen bildirimleri kaçırırsınız. Uygulamanız gerçekten çok iyi. Yürüme, koşma, yüzme ve bisiklete binme gibi aktiviteleri otomatik algılama özelliğine sahiptir.

8.-Fitbit Charge HR


 • Kalp atış hızı ve aktivite bileziği.
 • Tüm gün, adım sayısı, kalp atış hızı, kat edilen mesafe, yakılan kalori, tırmanılan bitkiler ve aktif dakikalar için istatistiklerinizi takip edin.
 • İstatistikleri, kalp atış hızını ve zamanı görüntülemek için OLED ekran.
 • Ne kadar ve nasıl uyuduğunuzu izleyin; sessiz alarm; çağrı bildirimleri.
 • Gerçek zamanlı yarış istatistiklerine, mesafeye ve hızına erişin.

Garmin bileziğinden çok kullanıcı dostu bir uygulama ve daha iyi çevrimiçi seçenekler sunar. Bununla birlikte, yalnızca su sıçramasına karşı dayanıklıdır ve ekranı her zaman açık değildir (açmak için ona dokunmanız veya bileziği hareket ettirmeniz gerekir).

Ek olarak, daha küçüktür ve dokunsal değildir. Çağrı uyarıları alabilirsiniz, ancak başka hiçbir şey alamazsınız. Önceki modelden biraz daha az rahat. Gerçekten iyi bir aktivite ve kalp atış hızı bileziği olan Fitbit Charge HR hakkındaki tam incelememiz  – Görüş ve analiz .

9.-Huawei Band 3 Pro veya Huawei Band 4 Pro

Huawei Band 3 Pro


 • Sürekli kalp atış hızı izleme
 • HUAWEI TruSleep: uyku kalitesinde monitör
 • Profesyonel yüzme: 5 ATM su geçirmezlik
 • Bileziğe entegre GPS
 • Pil 2 haftaya kadar dayanır

Bu aktivite bileziğiyle ilgili dikkatinizi çekecek ilk şey pil ömrünün acımasız olmasıdır: 2 hafta. Ve biz sadece bununla kalmadık.

Kalp atış hızı, VO2 max, GPS, uyku takibi sürekli izlenebilir … Muhtemelen Fitbit ile rekabet edemeyecekleri ve diğerlerinin uygulamada olduğu yerlerde: o kadar iyi değil. Faaliyet ölçüleri oldukça iyi.

Huawei Band 4 Pro


 • 240 × 120 piksel çözünürlüğe sahip 0,95 inç genişletilmiş ekran
 • Akıllı kalp atış hızı takibi
 • 9 spor modu içerir
 • Mod tanıma yüzme
 • Dahili GPS

HUAWEI Band 4 Pro muazzam bir bilekliktir. Koşucular, yüzücüler için mükemmeldir … kontrol edilebilen her şeyi kontrol eder ve çok iyi yapar … ve çok az parayla. Seni şaşırtacak.

Birden fazla antrenman modu vardır ve hatta bisiklet sürmenizi, kürek çekmenizi kontrol eder … Kalp atış hızınızı kontrol etmek için mükemmeldir. Barometresi olmadığı için GPS turlarında rakımı ölçmez.polosmart pssw04 akıllı bileklik smart pro , apple akıllı bileklik özellikleri , m4 bileklik özellikleri , vfit akıllı bileklik , mi band 5 arama cevaplama , fitpro bileklik, ,piranha 9917 akıllı bileklik a101 , i think smart band x akıllı bileklik , case 4u band 4 akıllı bileklik özellikleri , piranha 9918 akıllı bileklik özellikleri , xiaomi mi band 4 akıllı bileklik cimri ,gomax watch x6 akıllı saat bileklik,

10.-Moov Now


 • Kişisel antrenör ile
 • Suya ve toza dayanıklı
 • Koşmak, bisiklete binmek, yürümek, yüzmek, boks yapmak için kullanılır

Orijinal fitness bileziğinde geliştirilmiş bir model için ilginç bir tasarım. Moov Now, bileğe veya ayak bileğine takılmak üzere tasarlanmıştır ve iki kayışla birlikte gelir.

Birçok aktivite türünü kaydedebilir. Ayrıca, yaptığınız her türlü hareketi yakalayabilen 9 eksenli bir sensöre sahiptir. Kişisel ses koçuna sahiptir ve pil ömrü 6 aya kadardır (düğme hücresi). İstatistiklerindeki detay seviyesi çok iyi.

Sonuç: Neden bir akıllı bant satın almaya değer?

Ne istiyorsun? Şekle girmek istiyor, ancak bunu yapmak için zaman veya motivasyon bulamıyorsanız, bu akıllı bantlardan bazılarını denemelisiniz. Tüm fitness hedeflerinizde size yardımcı olacak ve motive olmanıza yardımcı olacaklar.

Kolay bir çözümünüz var mı? Zinde olmanın veya kilo vermenin zor olabileceğini zaten biliyoruz, ancak sizin için mükemmel çözümü bulduk. İyi bir akıllı bant, fitness hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak ve seyahatiniz sırasında motive olmanıza yardımcı olacaktır.

Piyasaya çıkan yeni fitness bileklikleri, yıllardır gördüğümüz en iyiler. Bu nedenle, daha hızlı kilo vermenizi, formunuzu korumanızı veya spor hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak en iyi aktivite bilekliklerinden oluşan bu listeyi bir araya getirdik. Buna değer. Günlük aktivitenizi kontrol etmek, stres seviyenizi veya tüm spor aktivitelerinizi kontrol etmek için mükemmeldirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Yerli oyun şirketi rollic games satıldı Yerli oyun şirketi rollic games satıldı...

Zynga, Hızla Büyüyen Hiper Günlük Oyunlar Sektöründe Lider olan İstanbul merkezli Rollic’i Satın Alımını Kapattı En Büyük ve En H...

Havalı tabanca tavsiye Havalı tabanca tavsiye

Basınçlı Hava Tabancaları Havalı tabanca tavsiye Onlar son derece Çünkü kullanımı kolay ve herhangi bir lisans gerektirmeyen kendi kull...

Bebek arabası tavsiye Bebek arabası tavsiye

En iyi bebek arabaları – karşılaştırma ve satın alma rehberi Bebeğiniz için her şey küçük. Özellikle yeni bir ebeveynseniz, bebek...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ