EN İYİ ATEŞ ÇUKURU

Ateş Çukuru Mangal Gazlı ateş çukuru Bahçe Ateş çukuru Yapımı Döküm ateş çukuru Metal ateş çukuru Ateş çukuru ingilizce Bahçe ateş Şöminesi Bahçe Ateş çukuru Ateş ÇanağıArka bahçenizde odun yanan bir ateş çukuru olması hiç bu kadar kolay ve güvenli olmamıştı. Bahçe ateş çukurları sayesinde bugün arka bahçenizde hep istediğiniz ateşi yakalayabilir ya da alev, yangın vb. Endişesi olmadan bir akşamı daha güzel hale getirebilirsiniz.

Ateş Çukuru Mangal Gazlı ateş çukuru Bahçe Ateş çukuru Yapımı Döküm ateş çukuru Metal ateş çukuru Ateş çukuru ingilizce Bahçe ateş Şöminesi Bahçe Ateş çukuru Ateş Çanağı

Bugün size paranızın karşılığını veren piyasadaki en iyi ateş çukurlarının hangileri olduğunu göstereceğiz . Böylece evinizin tarzına, bahçenizin büyüklüğüne, kullanımı en kolay veya en çok sevdiğinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

İçindekiler

En İyi 10 Bahçe Ateş çukuru

Açık hava eğlencesi için fikirler arıyorsanız, sizin için bir şeyimiz var. Ateş çukurları bahçenize biraz sihir katıyor ve yüksek bir bedel ödeyerek ceplerinizi boşaltmanız gerekmiyor.

Günümüzde,  yaratıcıysanız veya kendi başınıza bir şeyler yapmaktan hoşlanıyorsanız birçok ateş çukuru  türü de vardır . Değilse, bugün piyasadaki en iyi ateş çukurlarını burada inceledik.

Hatırlamak! Bir bahçe ateş çukuruna sahip olmak da büyük sorumluluk getirir. Bu nedenle ateş çukurunuzu yakmadan önce kullanma ipuçlarımızı okumanızı tavsiye ederiz .

Çok Fonksiyonlu Saplı Mangal ateş çukuru

Portatif olarak tasarlanan bu bahçe süsleme çukurları, merkezdeki portatif mangal ile masa tipi bir kaide ve kolaylıkla hareket ettirilebilecek şekilde tasarlanmış çok işlevli kulplar ile dikkat çekiyor.

En göze çarpan özelliklerinden biri, bahçe mangal, mangal ve buz sandığı olarak kullanılabildiği için çok işlevli olmasıdır .

Konstrüksiyonu, hava şartlarına ve korozyona dayanıklı özel olarak boyanmış, son derece dayanıklı çelikten yapılmıştır. Ek olarak, file kapağı, döküntülerin ve közlerin dışarı çıkmasını önler.

Izgaralar, aletler ve kapaklar gibi kullanımı kolaylaştıran aksesuarlara sahiptir. Bu ateş çukuru hem kömür hem de odun ile çalışır, bu yüzden onu kullanmak için bu yakıta ihtiyacınız olacak. Endişelenme; Kuyu alanını kamp yaparken veya seyahate çıktığınızda saklamak için kullanabilirsiniz.

Kare Masa Gazlı Ocak ateş çukuru

Bu, CSA tarafından onaylandığı için özellikle güvende hissedebileceğiniz bir dış mekan ateş masasıdır. Propan yakıtı kullanarak istikrarlı ve yeşil bir yanma sağlar, böylece kül ve zehirli sisten kaçınır. Ağırlığı 25 kilogramdır.

50.000 BTU ısıtma kapasitesine sahip olduğundan bol miktarda ısı sağlayarak romantik ve sıcak bir kamp ateşi atmosferi yaratır.

Ayrıca , kolayca bir bilgisayar masasına, hatta rahat bir dış mekan kahve veya bar masasına dönüştürülebilme avantajına sahiptir .

Masa yüzeyinde çatlakları ve hasarı önleyen sağlam çelikten yapılmıştır. Brülörü ve kontrol paneli daha uzun süre paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu yangın tablosunun paslanmaz siyah boyayı püskürtmek için birkaç işlem kullandığı da unutulmamalıdır.

 Bahçe Şömine ateş çukuru

Bahçenize ısı vermenin yanı sıra nostaljik bir hava katan bir ateş çukuru arıyorsanız, bu sizin en iyi seçeneklerinizden biri. Dikkate almanız gereken ilk şey, 70 cm çapında ve 90 cm yüksekliğinde olduğu için ölçüleri.

Bazı kullanıcılar, daha yükseğe yerleştirmek için, tabanının altına bloklar yerleştirerek bu dış mekan mangalında benzersiz bir tasarım yaratır. Baca şeklindedir ve hem külleri kolayca çıkarabilmek için bir ızgaraya hem de kulaçların veya talaşların dışarı fırlamasını önlemek için koruyucu bir ağa sahiptir.

Ek olarak, bu ateş çukurunda , yangını güvenle idare edebilmeniz için bir poker bulunur . Kullandığı yakıt kütük veya kuru kütüktür, bu da ona daha pitoresk ve ev gibi bir görünüm kazandırır.

Isıya ve korozyona dayanıklı demirden sağlam bir yapıya sahip olduğu için güçlü ve dayanıklıdır, ayrıca daha kaliteli bir termal vernik ile kaplanmıştır.

Bu mangal , bir bakışta görülebilen eski tasarımı ile yerleştirdiğiniz her yere çok özel bir hava katacaktır. Ateş halkası odun kömürü veya kütüklerle kullanılabilir.

Hafiftir ve taşınmasını kolaylaştıran kulpları vardır. Alevleri havalandırmak için sevkiyata dahil olan maşayı kullanabilirsiniz. 28 cm çapındaki tabanı sayesinde tamamen güvenle kullanabilirsiniz.

Isıya dayanıklı MgO plastikten yapılmış dekoratif MagicMag alt yapısı, alevin titremesine yoğunluk eklemek için kaseyi akıllıca yükseltir.

Bahçesi Mangal ateş çukuru

10 kg hafif ağırlığında , 75 cm çapında 60 cm ızgaralı bahçe mangaldır . Koruma kapağı vardır ve mavi çelikten yapılmıştır. Yüksekliği 60 cm’dir.

Odun veya odun kömürü ile ateş yakmak için yeterli alana sahiptir. Geniş metal tabanı sayesinde özellikle sağlam ve sağlamdır

Tasarımında, siyah maviye çeliğin ölçülü esnekliğini, her bahçeye ve her türlü dekorasyona sorunsuz bir şekilde uyan sade ve klasik bir estetikle birleştiriyor .

Şenlik Ateşi Ateş Çukuru 

Yaklaşık 50 x 56 x 61 cm ölçülerindeki bu dikdörtgen metal ateş çukuru ile bahçenize özgün bir dokunuş katın

Hem yazın hem de kışın evinizin dışına sıcacık bir hava katacak bir ateş sepetidir . 650ºC’ye kadar yangına dayanıklıdır.

Birinci sınıf kalitede lüks bir ateş çukuru arıyorsanız, bunun en iyi ateş çukurlarından biri olduğunu bilmelisiniz. Bunun nedeni, merkezde siyah yüzeyli ateş çukuru tarafından oluşturulan ve seramik karolarla yapılmış bir çerçeve ile çevrili benzersiz bir tasarım içermesidir.

Birinci sınıf bir tasarıma ve kaplamalara sahip olmasının yanı sıra , yüksek dirençli malzemelerden yapılmıştır. Bu ateş çukuru, ateş çukuru, ızgara veya mangal olarak, ayrıca soğutucu veya buz kovası olarak kullanabileceğiniz için çok amaçlı olmasıyla dikkat çekiyor.

Sağlam tasarımı onu çok dayanıklı ve dayanıklı kılar. Ayrıca yangın, kül veya közün uçmasını önlemek için ağ bir kapak içerir.

Bu ateş çukurunu satın almak, tasarımı, işlevselliği, kalitesi ve ayrıca içerdiği aksesuarlar açısından en iyi ateş çukurlarından birini elde ediyor .

ateş çukuru Gazlı

Pratik ve çok işlevli bir ateş çukuru arıyorsanız, ateş çukuru olmanın yanı sıra aynı zamanda ızgara ve masa olan Blumfeldt Rosario modelini de gözden kaçırmayın . Tüm bunlar, yüksekliği ayarlanabilir sarkaçlı ızgarası ve sirkülasyon tepsisi ile inanılmaz tasarımı sayesinde.

Yüksek mukavemetli çelikten yapılmış ve termal vernikle kaplanmış bu ateş çukuru, bir masaya dönüştürmek için kapağı gibi aksesuarlar içerir.

Daha fazla koruma ve kullanıcı konforu için, etrafında ayak dayama yerlerinin yanı sıra kıvılcım önleyici ızgaralara sahiptir. Bu, bu taşınabilir ateş çukurunu kullanan arkadaşlarla bir öğleden sonrayı daha eğlenceli hale getirecek.

Bu ateş çukuru hem odun kömürü hem de odun ile kullanılabilir. Yangının yükselmesine ve daha fazla görünmesini sağlayan geniş bir odası vardır. Bu ızgaraların yapımında şüphesiz sektörün önde gelen firmalarından Blumfeldt tarafından imal edilmek üstündür.

Eski görünüme sahip ama aynı zamanda yeni görünüme sahip, gerçekten özgün bir tarza sahip bir ateş çukuru arıyorsanız, eski çağlarda şöminelerin imal edildiği bir malzeme olan dökme alaşımdan yapılmış olmasıyla öne çıkan bu şömineyi düşünün ve sobalar.

Toplantılarınızı daha sıcak hale getirmek için tasarlanan bu şömine, yangının kıvılcım önleyici ağ ile korunan kapalı bir oda içerisinde tutulmasının güvenliğini sunmanın yanı sıra ısının tüm misafirlere ulaşmasını sağlar

Dikey çıkışı sayesinde duman rahatsızlığa neden olmaz. Poker ile kendinizi yakma riski olmadan rahatlıkla hareket ettirebileceğiniz ahşap sayesinde çalışır.

Ayrıca dökme alaşımlı olması sayesinde bu şömine sağlam, sağlam, sağlam ve çevreye dayanıklıdır.

Soğuk geceler ve partiler artık aynı olmayacak. Bu, üç nedenden ötürü en iyi ateş çukurlarından biridir: çok amaçlı, benzersiz tasarım ve mükemmel kalitede.

Çoklu kullanımlarına gelince, bu ateş çukuru, taş tasarımlı dış çerçevesi sayesinde kamp ateşi ve ızgara, hatta masa olarak da kullanılabilir 

File kapağı ve maşası güvenle kullanılmasına olanak sağlar. Ayrıca dört ayaklı tabanı, yangının veya ısının zemini veya çimi yakmasını önler.

Eşsiz tasarımı , yerleştirdiğiniz yere harika bir tarz getiriyor. Sağlamdır, daha fazla güvenlik için sağlam bir tasarıma sahiptir ve ısıya ve paslanmaya karşı dayanıklı bir vernikle kaplanmış çelikten yapılmıştır, böylece yıkayabilir veya hasar riski olmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

En İyi Yangın Kuyuları Nereden Alınır? ateş çukuru

Gördüğünüz gibi, en iyi ateş çukurları Amazon’da bulunuyor, bu yüzden onları satın almak için en iyi yer şüphesiz bu şirket, çevrimiçi ürün satışında lider.

Hangisini seçeceğinize hala karar veremiyorsanız, o zaman kullanıcılara göre en iyi kuyuların bu önerisini dikkate alın.EN

 • Paslanmaz çelik
 • Aynı zamanda barbekü
 • Dış mekan için
 • Soğutucu görevi görür
 • Güçlü ve dayanıklı
 • Pas önleyici malzeme
 • Dış mekanlar için ideal
 • Yakacak odun ile çalışır
 • Poker içerir
 • Koruyucu ağ
 • Zarif tasarım
 • Sağlam ve hafif

En iyi ateş çukurlarını satın alarak yalnızca mükemmel bir ürün elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda evden çıkıp trafikle uğraşmak zorunda kalmamak , yakıt ve fiyatlardan tasarruf, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla model gibi çevrimiçi satın almanın avantajlarından da yararlanabileceksiniz . , güven ve güvenlik ve diğerlerinin yanı sıra evinize gönderiler .

Ateş Çukuru Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar ateş çukuru

Fiyat: Bu ürünler için 100 € ‘dan fazla ödemek aynı şey olmadığından, ateş çukuru satın alırken fiyat büyük ölçüde etkiler. Ancak, her modelin fiyatından daha fazlasını, paranın değerini düşünmelisiniz. Yeniliklerin de genellikle ödendiğini unutmayın; Başka bir deyişle, bir ateş çukurunun piyasaya yeni çıkmış olması, fiyatını etkileyen bir faktör olabilir.

Gaz, kömür veya odun: Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da kullandıkları yakıttır. Örneğin, kömürle, diğerleri gazla ve diğerleri odunla çalışan ateş çukurları var. Burada pratiklik, yakıt maliyeti, güvenlik ve hatta ürettikleri yangının türü gibi noktaları değerlendirmelisiniz. Ateş çukurunun çalışma şeklinin bu ürünlerin fiyatını etkileyen bir faktör olacağını unutmayın. Bir gaz mangal veya elektrikli mangal, genellikle kömür bahçesi çukurlarından daha pahalıdır.

Sabit veya taşınabilir: Bir yerden başka bir yere taşıyabileceğiniz, hatta ızgara veya soba olarak kullanabileceğiniz ateş çukurları vardır. Sabit yangın çukurları genellikle daha büyüktür ve daha büyük kapasiteye sahiptir, ancak sabit kalmaları için kurulum gerektirdiklerinden, bunları bir taraftan diğerine taşıyamazsınız. Elektrikli bir mangal durumunda, normal bir taşınabilir şömineye göre daha az taşınabilir olmasını sağlayan bir prize ihtiyacı vardır.

Boyutlar: Ateş çukurunun boyutu, mevcut alanla tutarlı olması gerektiğinden çok önemlidir. Örneğin, 6 × 6 boşluğa 10 × 10 saksı koyamazsınız. Ayrıca, kuyu ile eviniz arasında belirli bir koruma payı, yani belirli bir mesafe bırakmayı da unutmayın. Yükseklik kısalırsa, bu bacaları bloklar boyunca yükseltebileceğinizi unutmayın.

Bakım ve montaj: Dikkate alabileceğiniz bir diğer nokta da montaj ve bakım kolaylığıdır. Bunun nedeni, ne kadar kolay yapılırsa, verandanızda veya çatı bahçenizde şömine kullanma deneyimi o kadar iyi olacaktır. Orijinal ateş çukuru gibi taş kapağın takılmasını gerektiren ve kullanımını zorlaştıran bazı ürünler vardır.

Aksesuarlar: Bu doğrudan ateş çukuru ile ilgili olmasa da, bununla çok ilgisi var. Ve bir ateş çukuruna ek olarak, dekorasyon uzmanları, banklar, eski bir mangal, ışıklar, vb. Korunmanıza hizmet eden kapak gibi başka unsurlar da vardır.

Peki bu ateş çukurlarından hangisiyle bahçenizi ısıtacaksınız?