En çok tavsiye edilen Bosch mikrodalgasını not edin

Elbette mutfakta eksik olamayacak aletleri listelemeye başlarsanız, mikrodalga akla ilk gelenlerden biridir. Hiç şüphesiz önemli bir enstrüman; sana bunu söyleyelim sadece buzunu çözmek, yiyecekleri yeniden ısıtmak veya patlamış mısır yapmak için kullanırsanız, birçok şeyi kaçırırsınız Sizin için ne yapabilirim.

Bir örnek, yapabilirsin mikrodalga fırında yemek pişir. Evet, balık, tavuk, sebzeler … hatta patates kızartması! Bu cihaz pek çok olanak sunuyor. Ve hepsinden yararlanmak istiyorsanız, tavsiye ettiğimiz mikrodalgaya sahip olmak en iyisidir..

En çok tavsiye edilen mikrodalgamız

Bununla ilgili Seri 8, paslanmaz çelik ankastre mikrodalga, hangisi 900W güç ve 21 litre kapasite.

Entegre edilebilir modeller, mobilyaların arasına dikkatlice kurulur. mutfağınıza mükemmel uyum sağlar. Aslında, bunları birinin yanına yerleştirirseniz fırınlarımız, sütun veya yan, yaratacaksın modern tasarımlı mutfak alanı.

Teknolojisi, klasik döner tabla olmadan yapmanıza izin verir, yani kullanışlı yüzey daha büyüktür ve içeride büyük kızartma tabaklarını bile pişirebilirsiniz. Ayrıca bu modelde rahatlıkla istediğinizi yerleştirebilirsiniz. iç LED aydınlatma.

Mutfağınızdaki bu güçlü mikrodalga ile sahip olacaksınız Saniyeler içinde herhangi bir yiyeceği ısıtmak için beş güç seviyesi. Daha ileri, teknolojiInnowaveMaxx Isıyı eşit bir şekilde dağıtacak, böylece sıcaklık plaka boyunca aynı olacaktır. Daha az enerji tüketimi ile daha hızlı ve daha homojen pişirme.

Mutfağınızda daha fazla yardım ister misiniz? Bu model ile ona sahip olacaksınız çünkü hafızanızda 7 tariflere kadar; ve ayrıca onların avantajlarından yararlanın otomatik program: yemeğinizin ağırlığını girin ve güç seviyesi hiçbir şeye dokunmanıza gerek kalmadan ayarlanacaktır. Bir mikrodalganın tüm bunları sizin için yapabileceğini nasıl hayal edemezsiniz?

Ayrıca bir TFT ekran ve dokunmatik yan tuşlara sahip ekran Pişirme işlemi üzerinde mutlak kontrole sahip olmanız için gerekli metinler ve sembollerle.

Artık tüm işlevlerini bildiğinize göre, nedenini kesinlikle anlıyorsunuz. bu mikrodalga bizim en değerli modelimizdir. Mutfağınızda buna yer açın, çünkü kesinlikle mükemmel bir şekilde uyuyor, ayrıca Beyaz ve zenci.

Ve her zaman ilk günkü gibi çalıştığından emin olmak istiyorsanız, ona bir göz atın. temizlik ve bakım aksesuarları ve mikrodalganıza hak ettiği bakımı verin.

¿En çok tavsiye edilen mikrodalgamız hakkında ne düşünüyorsunuz?? İçinde hangi tarifler hazırlayacaksın? Yorumlarda bize bildirin!

Yazar hakkında

'src =