En Çok Satan Koltuk Takımları

 • vivense defne koltuk takımı,
 • enza home koltuk,
 • enza koltuk,
 • enza netha koltuk,
 • enza city köşe takımı,
 • enza netha koltuk takımı,

Bu Salon Koltuk Takımları Çok Popüler
Çok beğenilen oturma odası koltuk takımlarını beğeninize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ev dekorasyonunuzun her yönünün sizin için çok önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle salon dekorasyonları evinize gelen misafirlerin ilk dikkatini çekecek alanlar olduğundan, koltuk seçiminden masaya ve halıya kadar odanın her yerine özel önem veriyorsunuz. Bakımınızı ve dikkatinizi hak eden salon koltuk takımları seçerken, zarafetin yanı sıra kalite ve dayanıklılığa da dikkat etmelisiniz. Şimdi sizin için hazırladığımız salon koltuk takımlarını inceleyelim.

Top Rated Oturma Odası Koltuk Takımları

Şık Oturma Odası Kanepe Takımı Modelleri

Daha önce sadece oturma odasının dekorasyonunda kullanılmış olan köşe koltuk takımları, geçen yıl salonun dekorasyonunda yer almaya başladı.

Hem kullanışlı hem de şık olan oturma odası koltuk takımları, evinizi daha güzel hale getirecek.

Oturma odası dekorasyonunda en çok kullanılan kahverengi kanepe modeliyle eviniz sıcak bir görünüme kavuşacak.

Şezlong modeli, gri ve sarı renklerin mükemmel uyumu ile tasarlanmıştır.

Yatak olabilen şezlong modeliyle dilediğiniz kadar misafir ağırlayabilirsiniz.

Klasik çizgileri sevenler tarafından tercih edilen şezlong modeline bakmalısınız.

Bu beyaz salon kanepe modeli, evinize şıklık katacaktır.

Salon dekorasyonunuz için sıcak renk tonlarıyla tasarlanmış salon koltuk modelini kullanabilirsiniz.

Renkli bir oturma odası dekorasyonu tasarlıyorsanız, bu koltuk modelini düşünmenizi öneririz.

Konforlu tasarımıyla dikkat çeken şezlong modeli göz alıcı şıklıkta.

Salon modeli yumuşak renklerle tasarlanmıştır.

Kimse bu salon sandalye modelini görmek istemiyor mu?

Bu salon modelinin güzelliğine hayran kalmak mümkün değil.

Evinize tazelik katacak şık salon koltuk takımının farklı renklerini de düşünebilirsiniz.

Evinize şan ve ihtişam getirecek salon kanepe seti modeli.

Salon modelleri arasında en çok kullanılan renklerden biri olan gri koltuk modellerini incelemenizi öneririz.

Göz alıcı güzellik salonu dekor örnekleri
Zarif ve dikkat çekici salon dekor örnekleriyle buradayız. Evinize gelen misafirlerin dikkatini en çok çekecek alanların salonlarınız olduğunu unutmamalısınız ve bu bölümde mobilya, dolap ve perde uyumu çok dikkatli hazırlanmalıdır. Ev dekorasyonunda oturma odasını oturma odasından ayıran en önemli faktör salon dekorunun zerafet ve güzelliğe daha çekici geldiğini görüyoruz. Hoşunuza gidecek oturma odası dekor örnekleri için sabırsızlanıyoruz biliyoruz. Öyleyse neden birlikte zarif oturma odası dekor örneklerine bir göz atmıyorsunuz?

Bu Salon Koltuk Takımları Çok Popüler
Çok beğenilen oturma odası koltuk takımlarını beğeninize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ev dekorasyonunuzun her yönünün sizin için çok önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle salon dekorasyonları evinize gelen misafirlerin ilk dikkatini çekecek alanlar olduğundan, koltuk seçiminden masaya ve halıya kadar odanın her yerine özel önem veriyorsunuz. Bakımınızı ve dikkatinizi hak eden salon koltuk takımları seçerken, zarafetin yanı sıra kalite ve dayanıklılığa da dikkat etmelisiniz. Şimdi sizin için hazırladığımız salon koltuk takımlarını inceleyelim.

Harika Dekorasyon Örnekleriyle İstikbal Oturma Odası Oturma Odası Kanepe Takımları
İstikbal oturma odası koltuk takımları ile yaratılan eşsiz dekorasyon örneklerini takdir edeceksiniz. Düğün hazırlıklarının vazgeçilmezlerinden olan ev eşyaları seçiminde hepimiz kararsız olduğumuzu hepimiz biliyoruz. Bu sadece düğün hazırlıkları için değil, evlerini yenilemek isteyenler için de geçerlidir.

Evimizin dekorasyonunda koltuk takımı seçimi çok önemlidir. Seçtiğiniz mobilyalar ile odanın atmosferini yeniden düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Koltuk takımını istiyorsanız, hem kaliteli hem de şık olmayı tercih ediyorsanız, İstikbal’ın eşsiz salonuna, oturma odası koltuk takımı tasarımlarına bakmak yararlı olacaktır.

 1. İstikbal Pery Deluxe Suit

Modern chester tarzında tasarlanmıştır. Şık tasarım,

Pery Deluxe ekibinin fiyatı

 1. İstikbal Luis Koltuk Takımı

Konsept olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda yemek odası, yatak odası, TV ünitesi ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerin arkasındaki düğmeli detaylı minderlerle şık bir tasarıma sahiptir. Ürünlerin ayrıca gri renk alternatifi var. Ürünün fiyatı 3 adet, 2 adet ve bir set olmak üzere dir. Ayrıca yandaki dolap modelinin renk eşleşmesine dikkat edin.

 1. İstikbal Galeri Deluxe Takımı

Bu ekip zengin bir tasarıma sahip ve koltuklarda sırt yastıkları ve dikey makrome detayları var. Sıfır-duvar mekanizması kolayca yatak olabilir. Yemek odası ve yatak odası ürünleri ile konsept olarak tasarlanmıştır. Ürünün peşin fiyatı 3, 2 ve berger dahil ‘dir.

 1. İstikbal Serena Koltuk Takımı

İkili ve üçlü birimlerin kol dayama yerlerinde metal kapak detayları vardır. Arkasında dikey kapitone detayları ile zarif bir tasarıma sahiptir. Ürünlerde kullanılan yüksek ayak, temizlik kolaylığı sağlar. Ürünün fiyatı 3, 2 ve berger TL’dir.

 1. İstikbal Mira Koltuk Takımı

Kol tarafındaki yüksek bacakları ve makroması ile ürün modern bir görünüme sahiptir. Çift ve üçlü üniteler, koltuk sırtlığı mekanizmasına sahiptir. İki alternatif var: ceviz ve beyaz. Ürünün fiyatı 3s, 2s ve berger ekibinde TL’dir.

 1. İstikbal Rosalina Deluxe Suit

Bu ürün ile orta ve zigon sehpa alternatifi ile şık bir konsept yakalamak mümkün. Üçlü ve çift ünitelerde kanepe vardır. Bu ürünün fiyatı TL.

 1. İstikbal Liva Deluxe Takımı

Modern bir avangard tarzı görünüme sahiptir. Çektirme uygulamalarının arkasında çift ve üçlü üniteler ile şık bir tasarıma sahiptir. Yüksek ayak tasarımı temizlik kolaylığı sağlar. Geri çekme mekanizması ile yatak olabilir. Bu ürünün fiyatı TL’dir.

 1. Independence Santa Deluxe Takımı

Künt ve kulaklı tasarım yapısı ile modern görünüm ve şık tasarım bir arada elde edilir. Yüksek zemin tasarımı, temizlik ve görünüm kolaylığı açısından çok zarif. Konsept bütünlüğü, farklı renkteki berger ile sağlanır.

İstikbal Santino Koltuk Takımı

Minimal tarzda ince kol ve retro ayak yapısı ile yepyeni bir tasarım.

Dikey kapitone uygulamaları oturumda ve arkada mevcuttur. Bu berger arkasında bölme uygulaması ve yumuşak çizgiler vardır. Çift kişilik kanepe alternatifi var. Böylece, koltuk takımı olarak tercih edilebilir. Bu ürünün fiyatıdir.

 1. İstikbal Scarlet Koltuk Takımı

Bakır tonlarında ayak detaylarına sahip modern bir görünüme sahiptir. Yüksek ayak yapısı hem temizlik hem de işlevsellik için uygundur. Ürünün fiyatı dir.

 1. İstikbal Palma Koltuk Takımı

Bakır ayak yapısıyla evinize modernite katabilir. Dikey kapitone oturma yapısı rahatlık sunar. Kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır. Koltuğun kenarındaki örme battaniye çok zarif görünüyor. Bu ürünün fiyatı

 1. İstikbal Lucas Koltuk Takımı

Basit şık tasarım ve farklı kasa yapısı mevcuttur. Sırt yastıkları ve mavi ayak yapısıyla konsepte bütünlük kazandırır. Mavi, beyaz ve ceviz rengi olmak üzere 3 farklı ayak seçeneği vardır. 3, 2 ve tek berger’in ürün fiyatı

 1. İstikbal Tekerlekli Koltuk Takımı
 1. İstikbal Vigo Koltuk Takımı

Chester tarzı 3 ünitede yatak mekanizması bulunmaktadır. Ürün fiyatı 9.

 1. İstikbal Baron Deluxe Takımı

Silinebilir kumaş, sandık fonksiyonu, yumuşak kumaş dokusu ve yatak özelliği. Ürün fiyatı

 1. İstikbal Elizya Deluxe Takımı

Yüksek ayağı, silinebilir kumaşı, sandık işlevi, yumuşak kumaş dokusu ve rahat temizliği için yatağı ile çok modern ve şık bir üründür. Ürün fiyatı TL’dir. Bu kanepe rengini mutfak dolabı modellerinde de kullanmayı deneyebilirsiniz. Aşağıda Koçtaş hazır mutfak dolabı modellerinin harika tasarımlarını görebilirsiniz.

 1. İstikbal Lima Koltuk Takımı

Yüksek ayaklı modern bir görünüme, koltuğun ve kolun yanında bulunan makrolara sahiptir. Üçlü ve çiftli ürünlerde sırt desteği vardır. Ceviz ve beyaz olmak üzere iki farklı bacağı vardır. Ürün Fiyatı

 1. İstikbal Gold Deluxe Koltuk Takımı

Silinebilir kumaş, sandık fonksiyonu, yumuşak kumaş dokusu ve yatak özelliği. İnce tasarım özelliği ile modern bir görünüme sahiptir.

Bir cevap yazın