Elektronik fotoğraf çerçevesi

Video klipleri oynatın – Bazı fotoğraf çerçeveleri için kullanılabilen ek bir özellik. Fotoğraf çerçevesini görüntülerken, cihazın teknik belgelerinde belirtilmesi gereken çeşitli formatlardaki videoları görebilirsiniz. Çoğu dijital fotoğraf çerçevesinin ekran boyutu ve çözünürlüğü nispeten küçük olduğundan, video oynatmayı destekleyen resim çerçeveleri bir cep telefonu veya dijital kamera kullanılarak çekilen küçük klipleri izlemek için daha uygundur. Yine de isterseniz film izleyebilirsiniz. Yeni modellerin HD video bile üretebilmesi için resim çerçevelerinin olanakları her geçen gün artıyor.

Bu, sesi yerleşik hoparlörlerden veya ses jakına bağlı kulaklıklardan çalacaktır.

Varsayılan düzenleme

-de 13 Çevrimiçi mağazalar:

Fotoğraf Çerçevesi Digma PF-833, Beyaz PF833W

Slayt gösterisi işlevi ile. Videoları izleme yeteneği ile. Açma / kapama zamanlayıcı ile. Takvim ile. Yerleşik fotoğraf efektleriyle. Otomatik görüntü yönlendirme ile. .

Digma dijital fotoğraf çerçevesi YF-833,8, siyah (pf833bk) PF833BK

Alarm saati. Kontrol Paneli (Uzaktan Kumanda). Video klipleri oynatın. Duvara montaj imkanı. saatler. Yerleşik fotoğraf efektleri. Dosyaları bilgisayar kullanmadan kopyalayın / silin. .

Digma Dijital Fotoğraf Çerçevesi YF-833 (Beyaz)

Saatle. Açma / kapama zamanlayıcı ile. Yakınlaştırma işlevi ile. Çapraz 8,0 inçtir. Takvim ile. Otomatik görüntü yönlendirme ile. Bilgisayar kullanmadan dosyaları kopyalama / silme yeteneği ile. .

Digma Photoframe PF-833 Beyaz PF833W

Yerleşik fotoğraf efektleri. saatler. Alarm saati. Otomatik görüntü yönlendirme. Duvara montaj imkanı. Yakınlaştır. USB flash sürücülerdeki fotoğrafları görüntüleyin. Dosyaları bilgisayar kullanmadan kopyalayın / silin. .

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Digma YF-833 Beyaz

Videoları izleme yeteneği ile. Duvara montaj imkanı ile. Takvim ile. Açma / kapama zamanlayıcı ile. Otomatik görüntü yönlendirme ile. .

Photoframe 8Digma (YF-833) siyah

Duvara montaj imkanı. Takvim. Video klipleri oynatın. Zamanlayıcıyı aç / kapat. 8,0 “diyagonal. USB flash sürücülerden gelen görüntüleri gösteren alarm yakınlaştırma.

Dijital Digma Fotoğraf Çerçevesi YF-833, Beyaz PF833W

Açma / kapama zamanlayıcı ile. Yakınlaştırma işlevi ile. Otomatik görüntü yönlendirme ile. Duvara montaj imkanı ile. Bilgisayar kullanmadan dosyaları kopyalama / silme yeteneği ile. .

Digma fotoğraf çerçevesi YF-833 siyah

Video klipleri oynatın. USB flash sürücülerdeki fotoğrafları görüntüleyin. Zamanlayıcıyı aç / kapat. Diyagonal 8.0 “.Calendar. Bilgisayar kullanmadan dosyaları kopyalama / silme.”

Flash bilgisayarlarda

Dijital Fotoğraf Çerçeveleri RDF-880

Çalar saat ile. Takvim ile. Slayt gösterisi işlevi ile. Uzaktan kumanda ile (uzaktan kumanda). Çapraz 8,0 inçtir. Otomatik görüntü yönlendirme ile. USB flash sürücülerden görüntü görüntüleme özelliği ile. .

RMX RDF-880 Fotoğraf Çerçevesi

Kontrol Paneli (Uzaktan Kumanda). Yakınlaştır. Alarm saati. USB flash sürücülerdeki fotoğrafları görüntüleyin. Kulaklık çıkışı. Çapraz 8.0 “saat ile: dosyaları bilgisayar kullanmadan kopyalayın / silin.

İzin verilen çağrı sıklığını aştınız.

Sepet ile çalışmaya devam etmek için lütfen aşağıdaki kutuya onay kodunu girin.

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-814 Siyah

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-106 Kırmızı

RDF-710 Dijital Fotoğraf Çerçevesi Siyah

Digma Dijital Fotoğraf Çerçevesi YF-74E Beyaz (PF74EWT)

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-145 “Tramvay 9”

RDMX RDF-1077 Dijital Fotoğraf Çerçevesi

RDF-877 RETMIX Dijital Fotoğraf Çerçevesi

RDMX RDF-1014 Dijital Fotoğraf Çerçevesi

Digma Dijital Fotoğraf Çerçevesi YF-74E Siyah (PF74EBK)

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-145 “Bears 9”

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-810 Beyaz

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-328 Siyah

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-814 Siyah

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-106 Kırmızı

RDF-710 Dijital Fotoğraf Çerçevesi Siyah

Digma Dijital Fotoğraf Çerçevesi YF-74E Beyaz (PF74EWT)

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-145 “Tramvay”

RDMX RDF-1077 Dijital Fotoğraf Çerçevesi

RDMX RDF-877 Dijital Fotoğraf Çerçevesi

RDMX RDF-1014 Dijital Fotoğraf Çerçevesi

Digma Dijital Fotoğraf Çerçevesi YF-74E Siyah (PF74EBK)

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-145 “Ayılar”

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-810 Beyaz

Dijital Fotoğraf Çerçevesi Texit TV-328 Siyah

Vasiyetimle ve menfaatim doğrultusunda, adrese göndermeyi kabul ediyorum. Toplama, saklama, (açıklama, güncelleme, değiştirme), kullanma, üçüncü şahıslara aktarma (üçüncü şahısların listesi www.eldorado.ru/club web sitesinde bulunabilir), kişiliksizleştirme, bloke etme, yok etme, kişisel verileri içeren Örneğin, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere: ad, doğum tarihi, cinsiyet, pasaport verileri (dizi, numara, kim tarafından ve ne zaman verildiği), kayıt veya ikamet adresi (ikametgah adresi), iletişim telefon numarası, e-posta adresi 5077746354450 (125493, Moskova , Smallnaya Star., 14), bunlarla sınırlı olmamak üzere, bana mal ve hizmetler (ürünler) sağlamak için: program katılımcılarının ve sadakatinin belirlenmesi, ödüllerin biriktirilmesi ve kullanılması için muhasebe prosedürlerinin sağlanması, teslimat, hizmetlerin sağlanması ve reklam mesajlarının dağıtımı ( Posta, SMS, e-posta, kuyu ve diğer iletişim araçları dahil olmak üzere herhangi bir iletişim kanalı aracılığıyla promosyonlar ve özel teklifler dahil olmak üzere, mağazalar “Eldorado” hakkında görüş toplama.

Kişisel verilerimin kişisel veri işleme amaçlarıyla tutarlı şekillerde işleneceğini kabul ediyorum. Otomasyon araçlarıyla veya olmadan. Ayrıca, sitede elektronik ortamda bana sunulan rızanın, kişisel verilerle ilgili mevzuatın gerekliliklerini tam olarak karşılayan ve LLC “Eldorado” tarafından alındığının doğrulanmasına izin veren bir anlaşma olduğunu da kabul ediyorum.

Ve program süresince bana onay veriyorsun.

Bu arada, bu onayın geri çekilmesinin bağlılık programına katılımımı otomatik olarak sona erdireceği, sadakat programı hesabının yasaklanacağı ve bloke edilmesinin, bonus hesabındaki mevcut tüm ödüllerin iptal edilmesi de dahil olmak üzere hesabı kullanamayacağı anlamına geldiği ve ayrıca işlemeyi yeniden yetkilendirmem gerektiği konusunda bilgilendirildim ve kabul ediyorum. Uygulamaların ve uygulamaların tamamlanmasını gerektiren LLC “Eldorado” hizmetlerini veya ürünlerini ve kutumu içeren .p’yi tekrar kullanmaya karar verirsem bu olmalıdır.

Ürün vitrindir, bu nedenle ikincil harici kusurlar olabilir. Ayrıca ambalaj ve talimatlar olmayabilir. Stoktaki malları teslim aldığınızda, inceleyebilir ve son bir satın alma kararı verebilirsiniz.

Dijital fotoğrafçılığın yaygın kullanımı, normal resim çerçevelerinin yerini aldı Dijital fotoğraf çerçeveleri. Bunlar, ek – ek işlevlere sahip olabilen, dijital görüntüleri oynatmak için tasarlanmış basit cihazlardır.

Dijital fotoğraf çerçeveleri: temel özellikler

Dijital fotoğraf çerçevesi Ve köşegeni genellikle 7 ila 10 inç arasında değişen bir LCD ekranla donatılmıştır. Ekran çözünürlüğü de değişir: ne kadar yüksek olursa, görüntü o kadar net ve ayrıntılı olur.

Çoğu model, masaya sabitlemek için bir stand ile donatılmıştır, ancak satışta duvara yerleştirmek için montajlı cihazlar bulabilirsiniz.

Kural olarak, dahili hafıza miktarı Dijital fotoğraf çerçevesi büyük değil. Bu cihazlar, flash sürücülerdeki veya çeşitli şekillerde hafıza kartlarındaki görüntüleri oynatmak için tasarlanmıştır.

Birçok modelin aşağıdakiler dahil ek işlevleri vardır:

  • Slayt gösterisi oynatma.
  • Video ve müzik çalma.
  • Zaman göstergesi ve takvim, alarm fonksiyonu.

Konut Dijital fotoğraf çerçevesi Genellikle plastik veya metalden yapılırlar ve tasarımcı ahşap kasalara sahip daha az model vardır.

“Eldorado” mağazasında dijital fotoğraf çerçeveleri

Dijital fotoğraf çerçevesi satın alın, fiyat Hangi ekranın boyutuna ve ek işlevlerin varlığına veya yokluğuna bağlı olarak, çevrimiçi mağaza “Eldorado” da yapabilirsiniz. Kataloğumuzda Texit, RitMix, Inch gibi üreticilerin cihazları bulunmaktadır. Uygun resim çerçevesini seçmek için hızlı arama sistemini ana parametrelerde kullanabilirsiniz:

  • Sizin için neyin önemli olduğunu işaretleyin.
  • Sistem anında tamamen ihtiyaçlarınıza uygun bir model listesi verecektir.

Veya şununla giriş yapın:

Ödeme kabul edilebilir

Fiyatlar Eldorado perakende mağazalarında

Web sitesinde belirtilen fiyatlardan farklı olabilirler.