Elektrikli süpürgenizle yapabileceğiniz ve bilmediğiniz 7 şey

Ne kadar zamandır sahipsin Elektrikli süpürge evde? Çok uzun zaman önce ve ne kadar kolay, rahat ve hızlı olduğunu keşfettiniz Yerleri süpürmek evde süpürgenin olduğu zamanı bile hatırlamıyorsun. Bu senin durumun mu, yoksa sen misin ilk kez bir elektrikli süpürge almayı düşünmek bilmelisin Elektrikli süpürgenizle yapabileceğiniz ve bilmediğiniz 7 şey Böylece bundan daha fazlasını elde edersiniz ve ev işlerinde size yardımcı olursunuz.

Elektrikli süpürge, kaybettiğiniz küpeyi bulmanıza yardımcı olur

Çok sevdiğin ve güzel bir günde kaybolan o küçük küpe. Ya da yere düşen ipliği ve ne kadar sert bakarsanız bakın bulamıyorsunuz … Şimdi bir küpeyi kaybettiğinizde, elektrikli süpürgeyi geç ve onu bulacaksın. Elektrikli süpürge tüpüne (fırçasız) ince bir çorap koymanız ve çorabın içine hapsolacak küpeyi emene kadar zemini orta-düşük güçte süpürmeniz yeterlidir. Bu numara hakkında ne düşünüyorsun? Bir daha asla küpeyi kaybetmeyeceksin.

Mobilyaları hareket ettirmeden vakumlama

Elektrikli süpürge yatay konumda iken mobilyanın altını süpür

Her süpürdüğünüzde oturma odasındaki, yatağındaki, başucundaki vb. Tüm mobilyaları taşımak zorunda kalmayı unutun. Şimdi yapabilirsin mobilya altında vakum yerleştirmek süpürge süpürgesi Eklemli fırçası sayesinde her köşeye ulaşabileceğiniz yatay pozisyonda.

Süpürürken evin içinde

Elektrikli süpürge ile evin etrafını sarın

Nasıl yapılacağını merak ediyor olabilirsiniz. Hava spreyi koku topları ile çok basit. Onları depozitoya koyun torbasız elektrikli süpürgeler, veya içinde sırt çantası of torbalı elektrikli süpürgeler Böylece elektrikli süpürgeden gelen hava içeride dolaşırken, evin her yerinde hoş bir koku yayılır.

Ev ve araba için aynı elektrikli süpürge

Bosch 2x1 elektrikli süpürge

Biri ev diğeri araba için olmak üzere iki elektrikli süpürgenizin olması pratik değilse, aspiratör Readyy’y Ne sunuyor bir arada iki elektrikli süpürge: süpürge süpürgesi ve kolayca çıkarılabilen el süpürgesi. Hem evi hem de arabayı rahatça süpürmeniz hafif ve çok pratiktir.

İle süpürge süpürgesi biraz alacaksın mükemmel temizlik sonuçlarıHer türlü yüzeye uygun olduğundan ve her köşeye ulaşır. Onun rolü için, el süpürgesi her zaman, her yerde hızlı temizlik için kompakt ve kullanışlıdır. ek olarak araba için el tipi elektrikli süpürge Araç aküsüne bağlamanız için bir adaptör içerir.

Akülü süpürge elektrikli süpürge

Kablosuz süpürme nasıl bir şey?

Ayrıca oda değiştirdiğiniz her seferde priz süpürgesini de değiştirmek zorunda kalırsınız. İstekli olmayı bir zevk haline getirmek için, süpürge elektrikli süpürgeler rahatça kullanılır ve kablosuz, böylece herhangi bir köşeye ulaşabilir ve tüm evin zeminini süpürmek için daha az zaman harcayabilirsiniz.

Filtreyi otomatik olarak temizleyin

torbasız elektrikli süpürgeler Relaxx’x serisinin sistema SelfClean hava akışının optimal olmadığını algıladığında otomatik filtre temizleme döngüsünü etkinleştirir, temizlemek için ve maksimum güçte emmeye devam edebilirsiniz.

Elektrikli süpürgeniz her türlü pisliği emer

Her ne ise. Sen inanmıyorsun? Bu durumda bir resim bin kelimeye bedeldir, nasıl yapılacağını kendiniz keşfedin Atlet elektrikli süpürge bir meydan okumaya bile direnilmez.

Tüm bu avantajları denemek ister misiniz? Bosch elektrikli süpürgeler? Şanslısın, yapabilirsin 100 gün boyunca test bizim süpürge elektrikli süpürgeler ve torbasız elektrikli süpürgeler.

Yazar hakkında

'src =