Elektrikli süpürgenizin ömrünü nasıl uzatacağınızı biliyor musunuz?

Zamanın, elektrikli süpürgelerinizin kullanım ömrünü etkilemesine izin vermeyin. Doğru bakım, sonuçlarınızı iyileştirecek ve çok daha uzun süre dayanacaktır.

Birkaç basit temizlik ve bakım ipucu ile Bosch elektrikli süpürgenizin ilk günkü gücünü ne kadar çabuk geri kazandığını görebileceksiniz. Evinizi temizlemeyi kolaylaştıracak bir rutin.

Güç Regülatörü

Optimal bir sonuç elde etmek için temizlenecek yüzeylerin her birine hangi gücün uygulanacağını bilmek çok önemlidir.

  • Düşük güç: döşeme ve perde gibi hassas yüzeyleri temizlemek için.
  • Orta güç: Az kirle günlük temizlik için ideal.
  • Yüksek güç: sert zeminler veya halılar üzerinde veya çok fazla kir olduğunda süpürmek için. Arada sırada yaptığınız daha derin temizlik.

Fırçalar

Temizle evrensel fırça Tasarıma dahil edilen yenilikleri optimize ettiğimiz için çok önemlidir.

Fırça üzerinde iplik ve tüy birikmesi temizlik sırasında sıkışmalara neden olabilir. Bu nedenle merdaneli fırçalarda makasla kesmek ve normal olarak vakumlamak daha iyidir.

BCH6255N1_Brush

Kanalın tıkanmasını önlemek için büyük kir parçacıklarını tek tek vakumlayın. Gerekirse fırçayı çıkarabilir ve normal şekilde vakumlayabiliriz.

Toz haznesi

Torbasız elektrikli süpürgeniz varsa, toz ve tiftik kutusunu boşaltın Her kullanımdan sonra, içinde sürekli kir birikmesinden kaçının. Sistemimizle EasyCleanTutacağı sayesinde tek adımda tankı boşaltabilir ve temizleyebilirsiniz.

EasyClean

Filtrele

filtreler İyi bir bakım için en önemli parçalardan biridir. Engellenmemeleri için onları temiz tutmak önemlidir. Aksi takdirde, daha kötü filtrelemeye ek olarak, motora zarar verebilirler.

Filtrelerin amacı, içinde bırakılmayan tozu hapsetmektir. çanta veya depozito, böylece elektrikli süpürgeden çıkan hava tamamen temiz hava olur. Aspiratörleri içeren filtrelerin yıkanabilir olup olmadığının gözlemlenmesi gerekir.

Yeni teknoloji sayesinde Sensör Kontrolü Elektrikli süpürgelerimizin çoğunda bulunan sensörleri, emme kaybı ne zaman temizlemeniz gerektiği konusunda sizi uyaran bir ledin aydınlatılması. Ayrıca yelpazemiz Relaxx´x otomatik filtre temizleme sistemi içerir. Depoyu boşaltmaktan başka bir şey yapmanız gerekmeyecek ve… işte!

SensorControl No_OKSensör Kontrolü OK

Yazar hakkında

'src =