Elektrikli süpürgenizi kullanmanın 4 orijinal yolu

Bir gördüğünde ne düşünüyorsun Elektrikli süpürge? Cevap açıktır: zemini ve halıları evde temizlemek, onları gerekli kılan bir şey. Ya bu kullanıma ek olarak, onu kullanmanın başka yolları da varsa? O bir torba vakum Ö çanta yok, Ayrıca diğer görevlerde de size yardımcı olabilir: yataktan tozu uzak tutmaktan, kaybetmek için vazgeçtiğiniz küpeyi bulmaya kadar. Okumaya devam et!

Kir tutmayan çarşaflar

Elektrikli süpürge ile temizlik kağıtları

Yatağında sadece senin uyumadığını biliyor muydun? Bilmeden de onunla paylaşıyorsun toz ve akarları, kir ve evcil hayvanının saçı. Neyse ki bir el süpürgesi Bütün bunları unutmak senin müttefikin olacak. Örneğin o aksesuar çantası bizim için Modeli taşı biriyle say şilteler için özel fırça Bu, biriken tüm kir ve tozu çekmenize yardımcı olur. Bu temizliği 15 günde bir yapabilirsiniz. Daha sık bakım istiyorsanız, döşeme parçası, gerçekleştiren bir fırça kumaşlara zarar vermeden nazik temizlik, sizinle yatmayı seven bir köpeğiniz veya kediniz varsa çarşafları temizlemek için idealdir.

Tozsuz lambalar

Elektrikli süpürge ile lambaları temizleyin

Lambaları temizlemek oldukça sıkıcı bir iş olabilir ve bazı nedenlerden dolayı toz mıknatısları. Etrafında sabun ve suyla çıkarılması zor yapışkan bir kir tabakası oluşur ve hatta ovalamak bile iyi bir fikir olmayabilir. Elektrikli süpürgenizi kullanmayı düşündünüz mü?

Yine, a kullanarak el süpürgesi düşük güçte, sayesinde kompakt boyut ve pratiklik ve bazı aksesuar fırçalar ile tozu kolayca çıkarabilirsiniz. Ardından, cam temizleyiciyi bir bezle uygulamanız yeterlidir ve lambalarınız eskisi gibi tekrar parlayacaktır.

Işıltılı pencereler

Elektrikli süpürge ile pencerelerin temizlenmesi

İster inanın ister inanmayın, evin bu kısmı çok fazla toz biriktirir. Ve biz demek istemiyoruz perdeler (https://innovacionparatuvida.bosch-home.es/tus-cortinas-siempre-limpias/) veya pencere çerçeveleri değilse, kesinlikle birden fazla kez süpürdüğünüz panjurlar.

Bosch olarak bizde elektrikli süpürgeler için çeşitli aksesuarlar bunu yapmanıza yardımcı olacak. Bir modeliniz varsa Atlet elektrikli süpürge Ö aspiratör Readyy’y bir ayarlamak mümkündür uzun esnek hortum zor yerlere ulaşmak ve kiri kolayca çıkarmak için. Pencereleriniz yeni gibi olacak!

Kayıp eşyaları bulun

Elektrikli süpürgenizi gerçek bir kayıp nesne detektörü. Evde kaybolmak için kaç küpe, yüzük, saç tokası ve diğer küçük nesnelerden vazgeçtiniz? Basit bir numara ile onları geri alabilirsiniz.

Sadece yapmalısın elektrikli süpürgenin ağzına biraz çorap bağlayın, böylece kumaş içeride olsun ve erişilmesi zor yerlerde vakumlamaya başlayın: yatağın altında, kanepede, yastıkların arasında … Anahtar, bunu yapmak için yapmanızdır. düşük hız böylece nesnelerin çoraplara nasıl yakalandığını görebilirsiniz.

Bu hileleri biliyor muydunuz? Aletlerinizden en iyi şekilde yararlanın ve hayatınızı kolaylaştırın.

Yazar hakkında

'src =