Elektrikli süpürgeden gelen kötü kokulardan kaçının

Yardım etmek için temiz ve toplanmış ev, aile kutlamalarından sonra veya konuklar evi ziyaret ettiğinde, Elektrikli süpürge en iyi müttefikimiz olabilir. İçin bile halıyı süpür Temizlemek için çok tembel olduğumuz oturma odası.

O gürültü artık bir bahane değil. O da değil olası koku bu bazen çıkabilir. Kaçınmak elektrikli süpürgeden kötü kokular geliyor, sadece birkaç basit şeyi takip etmelisin bakım ipuçları elektrikli süpürge ve biraz hileler sonra sizi bırakıyoruz:

Filtreyi sık sık temizleyin

Biraz açık olsa da, filtre temizleme elektrikli süpürge önlemek için gereklidir kir birikir ve istenmeyen kokulara neden olabilir. Böylece elektrikli süpürgenin çıkardığı hava temiz, filtrenin kir içermez. Bunu yapmak için, elektrikli süpürgemizde olup olmadığını dikkate almalıyız. yıkanabilir veya yıkanabilir değil.

Bosch yıkanabilir filtre

Utilize koku topları

Takdim etmek koku topları -de Depozito (bu durumuda torbasız elektrikli süpürgeler) veya içinde tekstil çanta (bu durumuda torbalı elektrikli süpürgeler). Böylece bir evin her yerinde hoş koku hava elektrik süpürgesinin içinde dolaşırken. Unutma bu küçük numara tamamlayıcı Filtreyi temizlerken, filtreyi de temizlemelisiniz 😉

elektrikli süpürgeler-torbalı-bosch

Çantayı değiştirdin mi?

Birçok durumda, acele ediyoruz tekstil çantanın kullanımı. Bu bizim elektrikli süpürge verimini kaybeder. Bunu önlemek için bazı modellerimizde Sensör Kontrol teknolojisitespit eden emme kaybı elektrikli süpürge. Böylelikle poşetin kir birikmesini ve koku almasını engelliyoruz.

Bosch elektrikli süpürge çantası

Fırçayı temizleyin

Süpürmeyi bitirdiğinizde fırça veya püskürtme uçları biraz kalan toz. Lamba kaydetmeden önce kutuda.

Adsız-1

Kolay değil mi? Bu basit ipuçlarıyla elektrikli süpürgeden gelen kötü kokuları önleyeceğiz ve aynı zamanda bir sürekli bakım Cihazımızın. Unutma, eğer bir Relaxx’x elektrikli süpürge veya a Athlet akülü elektrikli süpürge önce 31 Ocak, sahip olacaksın Test etmek için 100 gün 😉

Yazar hakkında

'src =