Elektrikli süpürge aksesuarlarınızdan yararlanın

Gözden ırak olan gönülden de ırak olur? Bu sözü evinizde, özellikle de toz ve tüy söz konusu olduğunda uygulamamalısınız. Elektrikli süpürge Bu, kirden hızlı ve verimli bir şekilde kurtulmayı başaran harika bir cihazdır, ancak yine de onu çok daha fazla sıkabilirsiniz.

Süpürdüğünüzde uygulanan protokol şu şekildedir: alandaki nesneleri ve mobilyaları temizlersiniz, toz üstlerine getirin ve yerleri ve halıları vakumlayın. Ancak yine de sürecin ince ayarını yapabilirsiniz, böylece hiçbir akar izi kalmaz ve temizlik yapılır. daha dayanıklı.

Bakıyoruz köşeler Elektrikli süpürge ile ulaşılması zor, ancak aynı zamanda kir biriktiren evde en gizli olanlar. Genelde olan şu ki, bunlar daha az görülebilen alanlar oldukları için orada olduklarını unutuyoruz. Sonunda, topladıkları toz temiz alanlara ulaşarak, Sıklık talip etmek. Yani … daha çok iş!

Athlet Ultimate de Bosch

Süpürge süpürgeniz için aksesuarlar

Geleneksel elektrikli süpürgelerin boyutları, onu bu köşelerden ve köşelerden geçmemize izin vermez, ancak onu kullanabilirsiniz. Aksesuarlar böylece evin hiçbir bölümü size karşı koyamaz.

bizim yeni Athlet Ultimate kablosuz elektrikli süpürge öyle mi çok yönlü mobilyanın altına süpürmek için yatay bir pozisyona yerleştirilmesinin yanı sıra bir kit içerir. Aksesuarlar tek bir tıklama ile bağlanan

onun omuz askısı Elektrikli süpürgeyi omuz askısı olarak asmanıza olanak tanır, böylece evin içinde daha hızlı ve daha çevik hareket edebilirsiniz. Ağırlığı dert etmeyin, sadece 3 kilo. Ayrıca elektrikli süpürgeyi yerden kaldırarak ve üst bagaj bölgesine yükselterek, raflar ve daha yüksek alanlar.

kanepeler ve Yataklar el ile çıkarılması çok zor olduğundan, kumaşa takılma eğilimi gösteren tüyler biriktirirler. döşeme başlığı XXL19 cm genişliği ile büyük bir kısmını tek geçişte kaplayarak bu tip tekstil yüzeylerden geçmenizi sağlayacaktır.

Elektrikli süpürge aksesuarları

Derzler, köşeler, oluklar, köşeler ve diğerleri için özellikle erişilemeyen yerler, ekstra uzun bağlantı başlığı (36 cm) bunlara toz sıkışmadan erişebilir. Bunu ayrıca tuş takımı bilgisayarın en çok unutulan alanlarından biri ve aynı zamanda ellerimizle sürekli temas halinde olmasından dolayı en çok kir ve bakteri biriktiren alanlardan biridir.

Akülü elektrikli süpürge

Kablosuz süpürge sayesinde, en hassas temizliği de makinenize getirebilirsiniz. araba. Athlet Ultimate ve Ion-Lition teknolojisi size ekstra uzun bir menzil sunar. 75 dakika. Bu marj ve aksesuarlarla, artık atölyede temizliğe para yatırmanız gerekmeyecek.

Eğer varsa Evcil Hayvanlar evde, kaç hayvan olduğuna bağlı olarak haftada 2 günden 3-4’e kadar daha sık süpürmeniz gerekecek. Ek olarak, tüyler döşemeye gömülme ve yere yapışma eğilimi gösterdiği için elektrikli süpürgenin emiş gücü önemlidir. Onları ile öldür aspiradora Atlet Zoo’o ProAnimalAirTurbo sistemi ve yüksek teknolojiye sahip filtreleri sayesinde vakumlama daha hızlı ve kolay hale geliyor.

aspiradora Atlet Zoo'o ProAnimal

Elektrikli süpürge aksesuar kiti

Ayrıca şunları içerir: ProAnimal 360º aksesuar kiti. İçin fırça Parke zemin Parke ve seramik gibi hassas zeminlerdeki kirleri toplar ve bunları korur. döşeme başlığı Normalden daha geniştir ve dört tiftik toplama alanı içerir, bu nedenle evcil hayvanınızın saçını süpürmek daha az zaman alır.

Artık evinizin tozsuz bir köşesi olmayacak. Derin bir nefes al!

Yazar hakkında

'src =