Ekmek kızartma makinesini temizlemek için ipuçları

O taze kızarmış ekmek ve kahve aroması muhtemelen bizi her gün uyandırmaktan sorumlu iki faktör bunlar. Tostu neden bu kadar çok seviyoruz? Çünkü çıtır çıtır ve altındır. Ayrıca güne sağ ayaktan başlamamız için ihtiyacımız olan enerjiyi verir.

Bosch ekmek kızartma makinesi ile taze kızarmış ekmek

Sonra kahvaltı etmek ve en sevdiğiniz tostun tadını çıkarın, bu uygun tost makinesini temizle mükemmel durumda tutmak için. Ekmek kızartma makinenizin kullanım ömrünü uzatmak ve ara sıra ortaya çıkan korkulardan kaçınmak için her gün yapmanız gerekmez, ancak sık sık

Ekmek kızartma makinesini temizlemek için tepsideki kırıntıları toplamanız gerekir.Temizlemeden önce fişini prizden çektiğinizden emin olun. Başlıyor kalan kırıntıları kırıntı tepsisinden çıkarmak, ne kavurucularımız Süreci kolaylaştırmak için çıkarılabilir. Yanmamaları ve bu nedenle hoş olmayan bir yanma kokusu vermemeleri için bunları çıkarmak çok önemlidir. Tepsiyi kuru bir bezle silin ve yerine geri koyun. Bu adımla bitirdiniz.

Ayrıca yapmalısın ekmek kızartma makinesini temizleyin ….

Bir dilim sıkışırsın.

Çok uyuyorsanız çok büyük bir dilim koyabilirsiniz ve sıkışabilir. Bu durumda, kavurucularımız ekmeğin yanmaması için otomatik olarak kapanırlar. Sıkışan tostu kurtarmak için, cihazın fişini prizden çekmeniz, soğumasını beklemeniz ve cımbız yardımıyla çıkarmanız yeterlidir. Ardından kırıntı tepsisinin kalıntılarını boşaltmayı unutmayın. Biraz baskı yapmanız gerektiğinden, kesinlikle normalden daha fazlası vardır.

Çörek ısıtıcısını kullanıyorsun.

Bosch tost makinesi çörek ısıtıcısı

Bu aksesuarla verebilirsiniz rulolara gevrek dokunuş. Bu durumda kırıntılar, aksesuarın hemen altındaki alanda kalır. Ekmek kızartma makinesi soğuduğunda, fişini prizden çekin ve ekmek kırıntılarını bir bezle silin. Bunları ekmek kızartma makinesi yuvasına düşürürseniz, kırıntı tepsisini çıkarın ve temizleyin.

Zaman zaman şunu da öneriyoruz: ekmek kızartma makinesinin dışını temizleyin. Eğer sen ekmek kızartma makinesi paslanmaz çeliktirbu tür malzemeler için özel bir temizleyici kullanın. Değilse, biraz sabunla basit nemli bir bez yeterli olacaktır.

Yazar hakkında

'src =