Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

Dyo dış cephe boya renkleri görseller

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin trendlerinde doğal malzemelere dönüş var. Ahşap, bambu, topraktan yapılmış cepheleri göreceğiz… renklerde, taş gibi doğal unsurlarla mükemmel bir şekilde birleştiği için beyaz hakim olacak. Görebileceğimiz trendlerden biri de ahşap evler. Daha koyu tonlarda giyilirler, ancak aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi daha açık tonlarda da giyilirler. Öte yandan, taş eksik olamaz. Hem doğal […]

06 Şubat 2022 - 13:11 'de eklendi ve 422 kez görüntülendi. A+A-

Dyo dış cephe boya renkleri görseller

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin trendlerinde doğal malzemelere dönüş var. Ahşap, bambu, topraktan yapılmış cepheleri göreceğiz… renklerde, taş gibi doğal unsurlarla mükemmel bir şekilde birleştiği için beyaz hakim olacak.

Görebileceğimiz trendlerden biri de ahşap evler. Daha koyu tonlarda giyilirler, ancak aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi daha açık tonlarda da giyilirler.

Öte yandan, taş eksik olamaz. Hem doğal renginde hem de beyaza boyanmış halini göreceğiz.

Ve daha önce de söylediğimiz gibi, beyaz, 2022’de taş veya ahşap gibi diğer doğal unsurlarla birleşerek evlerin cephelerini boyamaya gelen nötr renk olacak .

Bu trendler, 2022 boyunca hiç şüphesiz göreceğimiz bir trend olan, çok daha sürdürülebilir bir ev inşaatı, tasarımı ve dekorasyonuna yöneliyor.

BİR EVİN CEPHESİ İÇİN RENK NASIL SEÇİLİR

Tendenzias’tan evimizin cephesini boyamak ve süslemek için tüm bu fikirleri fotoğraflarla görmeden önce, size uygun rengin nasıl seçileceği hakkında konuşmak istiyoruz.

Ev bizim ise özgün olmasını severiz ve cephenin de çarpıcı olmasını isteriz, güçlü tonlar seçmek gibisi olmayacak ve aşağıdaki fotoğraflarda göreceğimiz gibi bir şeyler çizme fırsatını bile yakalayabiliriz ama başka hangi faktörleri dikkate almalıyız?

RENK TONLARI

Renkli cepheleri ne kadar sevseniz de, belki de daha parlak olduklarından veya aslında kirlilik ve diğer dış etkenlerin etkileri nedeniyle çok fazla lekelenmedikleri veya çok kirli görünmedikleri için dışarıda çalışan renklere bahse girmelisiniz. zamanla cephenin görünümünü karartıyor.

Bu yüzden nötr renkler veya (bir trend olan) toprak tonları evin cephesi için iyi bir seçenek ve hatta bunun normal beyazdan daha iyi bir seçim olduğunu söyleyeceğim.

Ve şüpheniz varsa, renklerin beyaz tonlardan sarı, kahverengi ve kırmızıya kadar özel bir nötr ton grubuna kadar 8 temel gruba ayrıldığını bilmelisiniz. Ana cephenin rengi için yalnızca nötr tonlar mükemmel bir temel oluşturur. Cepheye hafif ve doğal bir görünüm kazandırırlar.REKLAMCILIK

İLHAMLAR

Evinizin rengiyle ilgili imajınız fildişi, çikolata, vanilya, kum gibi favori kelimelerin arkasına gizlenmişse, ilham yolunu seçin. Her favori rengin arkasında 4 renk çeşidi ve ayrıca önerilen renk kombinasyonları bulacaksınız .

TRENDLER

Bir uzman tavsiyesi ister misiniz?Bir boyahaneye gidip bize moda olan renkleri veya cephemizin özelliklerine bağlı olarak en iyi kombinlenen renkleri göstermelerini sağlamak her zaman iyi bir fikir olabilir . Renkleri birleştirerek, tüm renkleri, malzemeleri ve aksesuarları tek bir palet içinde sunacak ve karşılıklı uyumunuzu sürdürecek bir profesyonelin özgüveniyle yaratıcı olabilirsiniz. Dış cephe boya görselleri

EV VE DIŞ CEPHELER İÇİN TOPRAK VEYA DOĞAL RENKLER

Rustik tarzda evlerde, dağ evlerinde veya “kabin” tarzında evlerde doğal renkler kullanılır. Bu renkler, tonları birbirini iyi tamamladığı için evin manzarasıyla harika görünüyor.

Bu renklerin sonucu zarif ve sade evlerdir . En çok kullanılan doğal renkler: bej, kremler, kahveler ve hardallardır .

EVLERİN VE DIŞ CEPHELERİN CEPHELERİ İÇİN NÖTR RENKLER

Cepheleri boyamak için en çok kullanılan renkler nötr renkler yani beyaz, siyah ve grinin farklı tonlarıdır . Bu renkler ile asla başarısız olmazsınız ve özellikle modern evlerde tercih edilir.REKLAMCILIK

Stil sahibi evlerin renklerini bilmek ilginizi çekebilir , linke tıklayın.

EVLERİN VE DIŞ CEPHELERİN CEPHELERİ İÇİN SESSİZ RENKLER

Çoğu zaman istediğimiz renk vermektir ama fazla dikkat çekmek istemeyiz, işte o zaman sessiz veya doymamış renkler size yardımcı olmaya gelir. Eski mahalleler için mükemmeller çünkü o mahalleler yeniden parlayacak ama gözlerimizi yormadan ve çevrelerinin renkleriyle (doğal ve nötr) olağanüstü bir şekilde birleşecek.

EVLERİN VE DIŞ CEPHELERİN CEPHELERİ İÇİN SOFT RENKLER

Bu renkler yaygın olarak kullanılmamaktadır ve cephelerde çok azını göreceksiniz. Soft renkler gördüğünüzde mutlaka klasik tarz evlerde ama kombin yani yoğun bir tonla başka bir soft ton ama her zaman aynı aralıkta olacaktır.

Bu renkler narindir, nötr olanlardan farklı bir renge sahiptir, gözleri yormaz ve yormaz. Dış cephe boya renkleri görseller

EVLERİN VE DIŞ CEPHELERİN CEPHELERİ İÇİN CANLI RENKLER

Bu yıl evlerin cephelerini canlı renklerle görmek çok moda , bu tarz güzel görünmenin püf noktası diğer renklerle kombin yapmak. Normalde canlı renkler natürel veya nötr olanlarla birleştirilir, bu sayede cephenin en beğendiğimiz bir bölümünü öne çıkarmak mümkün olur.

En modern evler genellikle bu renk kombinasyonunu kullanır, ancak büyük olasılıkla farklı evlerin cephe örneklerini görmek ilginizi çekecektir: modern, küçük, ekolojik, klasik, güzel… Eğer öyleyse, almanızı öneririz. 180’den fazla ev cephesi fotoğrafı içeren aşağıdaki bağlantıya bir göz atın:

Şimdi size ev cepheleri ve dış cepheler için fotoğraf ve renk fikirlerinden bahsettiğimiz 40 örneği bırakacağız. Hepsinden hangisiyle kalıyorsun?

EV CEPHELERİ İÇİN 40 RENK FİKİRLERİ

Her neyse, şimdi sizin için en iyisini seçerken şüphesiz size yardımcı olacak fikir ve renklere sahip cepheleri görelim. Şimdi başlayalım ve ev cepheleri ve dış cepheler için 40 fotoğraf ve renk fikrini görelim.

EV CEPHELERİ VE DIŞ MEKANLAR İÇİN RENKLER

Evimizin dış veya cephe rengini seçtiğimizde, evimizde gördükleri ilk şey olduğu için karmaşık bir karar haline geliyor. Çevreyi, cephenin stilini ve her şeyden önce zevkinizi hesaba katmalısınız.

Bir evin cephesi için renk seçerken beş olasılık vardır, bu beşten daha fazla renk türetilir, bunlar size aşağıda anlatacaklarımız:


Cephenin mükemmel rengi nasıl seçilir?

Cephenin ana rengini seçerek başlayın ve ardından tamamlayıcı renkleri arayın. Her yerde çok fazla ilham bulabilirsiniz. Sadece dur ve etrafına bak. Renk seçimi sadece çevreden değil aynı zamanda çatı, pencere ve olukların renginden de etkilenir.

Bizim tavsiyemiz

  • Ortamınızda doğal olarak görünen tonları arayın.
  • Çok parlak ve canlı tonlardan kaçının. Binanın işlevine uymasalardı cephedeki görünümleri tuhaf olurdu.
  • Geniş bir dış yüzeydeki renkler genellikle küçük bir yüzeye göre daha açık görünür. Bunun nedeni ışık, boyut veya yüzey gibi birçok faktördür.

Aynı seriden tamamlayıcı renkler seçebilirsiniz. Aynı aralığın tonları her zaman çok zarif ve uyumlu bir görüntü verecektir. Cesursanız ve cephenizin öne çıkmasını istiyorsanız derin, koyu tonlar kullanın. Ayrıntılarda ve daha küçük alanlarda kullanın. dış cephe boya renkleri görseller

renk tonları

Renkler, beyaz tonlarından sarı, kahverengi ve kırmızıya kadar özel bir nötr ton grubuna kadar 8 temel gruba ayrılır. Sadece nötr tonlar, cephenin ana rengi için mükemmel bir temel oluşturur. Cepheye hafif ve doğal bir görünüm kazandırırlar.

ilhamlar

Evinizin rengi ile ilgili fikir fildişi, çikolata, vanilya, kum gibi kelimelerin arkasında saklıysa, ilham şeklini seçin. Her favori renk için 4 renk çeşidi ve önerilen renk kombinasyonları bulacaksınız.

Trendler

Bir mimardan danışmanlık almak ister misiniz? “Trendler”i ziyaret edin ve mimar tarafından önerilen mimari tipine göre renginizi seçin. Renkleri birleştirirken bir profesyonel gibi yaratıcı olabileceksiniz. Bir paletteki tüm renkler, malzemeler ve aksesuarlar uyumlarını korumak için önerildi.

Psikoloji

Yoksa felsefe yapmayı sever misin? Renk, sanat ve tasarım konusunda uzman profesör, Berlin’den renklerle ilgili 8 psikolojik konuyu ele alıyor. Taze ve modaya uygun renkler şehirler için çekicidir. Cepheler en iyi hikaye anlatıcılarıdır. Sütunlara ve sokaklara karakter verirler. Eviniz için bir renk tonu seçin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dış cephe boya görselleri Dış cephe boya görselleri

Evlerin Dış ve Cephe Renkleri 2022 Evinizin dış cephe boya renkleri görseller dekore etmek için kullanabileceğiniz sonsuz çeşitlilikte ...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

Evinizin cephesini boyamak için 13 moda renk Renk hayattır dış cephe boya renkleri görseller Sadece bir mekanın tonalitesini değiştirer...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

2022 evler için dış cephe boyaları, evler için dış renkler İçindekiler Dış cephe boya renkleri görseller , en güzel dış cephe görseller...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ