Duvarlar İçin Serin Duvar Kağıdı Fikirleri

Duvarlar için Serin Duvar Kağıdı + Üç Duvar Kağıdı İpuçları

Duvar kağıtları geri geliyor! Yorgun eski desenlerden bahsetmiyoruz ama neredeyse tüm iç tasarım stilleri için kırmızı duvar kağıtları, vintage duvar kağıtları, retro duvar kağıdı ve duvarlar için çok lüks süet ve çok güzel duvar kağıtları konuşuyoruz .

Özellik duvar kağıdı, teslimat şaşırtıcı etki yaparken büyük ev dekoru oluşturabilir .

Yeni olan sadece modern duvar kağıdı tasarımları değil, aynı zamanda insanların bunları nasıl kullandıkları.

  1. Diğer duvarları düz veya benzer renkte boyanmış bir özellik duvar olarak.
  2. Korkulukların üzerinde duvar kağıdı yapmak ve aşağıdaki alanı bırakmak, benzer veya eşleşen bir renk temasında boyanmıştır.
  3. Küçük odalarda bile muazzam büyük boyutlu baskılar – sanki renkli yüzüyormuşsunuz gibi.
  4. Sahneler – her zamanki kalıplar değilsiniz.

Duvar kağıdınızı bir özellik olarak kullanmak, daha az kullandığınız anlamına gelir – böylece seçtiğiniz duvar kağıdına daha fazla harcama yapabilirsiniz.

Peki, trend nedir?… Okumaya devam edin…

Parlak beyaz zemin üzerine basılmış sebze dans görüntüleri ile kalın vinil duvar kağıdı günler gitti. Şimdi popüler olan nedir? Bakır desenli geleneksel desenler; kristal çivili duvar kağıtları; pırıl pırıl metaller ve mika ve çim gibi doğal malzemelerden yapılmış duvar kağıtları ve dokuma kumaş malzemeler, dedi. Bugünün duvar kağıtları, toksik olmayan mürekkepler, soya bazlı kaplamalar ve yıkanabilir ve UV ışınlarına dayanıklı çevre dostu elyaflar ile üretilmiştir.

Bu, son 9 ay içinde duvar kağıtları gören Castleton Corners’daki Shamrock Paints’de Zafer Bulvarı’nda bir iç tasarımcı olan Jo-Anne McDonald’dan. Onun mülakat Silive.com denilen ‘Duvar kağıdı bir dönüş yapıyor,’ dışarı duvarlar için büyük yeni tasarımcı duvar kağıdı bazı ilgilenen herkes için bazı büyük tavsiyesi var.

Duvar kağıdının en iyi yaptığı şey, duvara boya yapamayacağı bir desen ve boyut katmaktır ”diyor York Wallcoverings pazarlama direktörü LeRue Brown. “Oldukça ekonomik bir maliyetle bir oda için bir stil belirleyebilir ve duvardaki sıyrıkları ve diğer kusurları gizleyebilir.

Evinizi duvar kağıdı yapmak istiyorsanız , Jo-Anne McDonald’dan üç harika duvar kağıdı ipucu .

* Cesur desen ve renklerle süslerken her zaman daha azdır. “İnsanlar her zaman çok fazla şey yapmak istiyorlar,” dedi. “Bir yemek odasında, örneğin, sadece sandalye rayının üzerindeki kağıt ve altındaki zıt rengi boyayın. Tüm odayı aynı kalıpta kağıtlamak çok fazla . ”

Dağınık bir evi duvar kağıdı etmeyin . “Dağınık, dağınık bir evse, boyayı tercih ederim. Ev temiz ve düzenli ise, duvar kağıdı tavsiye ederim çünkü ev halledebilir, ”

Koridor duvar kağıdı kaçının . “Koridorları, özellikle yüksek duvarları olanları duvar kağıdı sevmiyorum. Bu çok fazla. Boya iyi iş çıkarır ve görsel ilgi gerektiren bir oda için duvar kağıdını kaydeder. ”

Tam Makalenin okuyabilir ‘Duvar kağıdı bir dönüş yapıyor’ de Silive.com .

Duvar kağıtlarını kullanmanın daha fazla yolunu öğrenmek istiyorsanız, bu ‘Bir Twist ile Geleneksel Duvar Kağıdı! Sekiz Büyük Özellik Duvar Kağıdı fikirleri .

Güzel duvar kağıtları sadece bilgisayarınız için değil. Harika ev dekoru oluşturmak için bunları kullanın. Duvarlar için çok güzel duvar kağıdı fikirleri var – kırmızı duvar kağıdı, duvar kağıdı, retro duvar kağıdı veya modern bir süet duvar kağıdı arıyorsanız, iç tasarım stiliniz ne olursa olsun kesinlikle sizin için bir şey var.

Odaların nasıl duvarlanacağı konusunda kendi harika fikirleriniz varsa lütfen aşağıya bir yorum bırakın . Ve makaleyi beğendiyseniz, lütfen FB ve Share’de beğenin ! Daha fazla ücretsiz bilgi için bültenimize katılın.

Bir cevap yazın