Dünyanın en pahalı çamaşır makinesi

En pahalı çamaşır makinesiİnternette, çamaşır makinesi modellerinin çok sayıda incelemesini, ekipmanın popülerliğini ve güvenilirliğini değerlendirebilirsiniz. Pahalı seçenekleri ve seçenekleri karşılaştırırken, uzmanlar genellikle “lüks” ekipman satın almak için çok para harcamaya gerek olmadığı sonucuna varırlar, bu da iyi bir yıkama yapan ucuz bir makine satın almak için yeterlidir. Dünyada birinci sınıf ekipmanı seçmek için alıcının ne kadar ödediğini ve çamaşır makinesinin ne kadara mal olduğunu bileceğiz.

En pahalı arabalar

Günümüzde en pahalı çamaşır makinelerini seçmek kolay değil, çünkü birbirleriyle rekabet eden markalar sürekli olarak yeni, daha işlevsel modeller yaratıyor. Bazı V-ZUG saldırı tüfeklerinin yaklaşık 760 bin ruble olduğu tahmin ediliyor. Miele yıkama ve kurutma ekipmanı, AEG markaları yepyeni bir orta araba fiyatına satın alınabilir.

Cihaz müşterinin bireysel projesine göre yapılırsa, makine ve 900 bin ruble ve yarım milyon ruble için ödeme yapabilirsiniz.

Çoğu Rus vatandaşı için, bu çamaşır makineleri kelimenin tam anlamıyla mevcut değildir. Bununla birlikte, Rus alıcılar için kabul edilebilir lüks birinci sınıf çamaşır makineleri de var ve iç pazarda satışa çıkıyorlar.

V-ZUG WA-ASLQWP-li

Geniş işlevselliği ile ayırt edilen ultra modern çamaşır makinesi. EcoManagement teknolojisi, cihazınızın ne kadar enerji kullandığını hesaplamanıza ve kullanımını azaltmanıza yardımcı olur. OptiTime seçeneği, programın başlatılmasında akıllı bir gecikmeye izin verir. Yukarıdaki avantajlara ek olarak, V-ZUG WA-ASLQWP-li özellikleri:

 • Geniş tambur, 8 kg’a kadar çamaşırın aynı anda işlenmesine izin verir;
 • Kontrol paneli akrilik camdan yapılmıştır.
 • Çok sayıda yıkama programı.
 • Yerleşik titreşim emme sistemi.
 • Duyusal zeka yönetimi.
 • Acil durum sızıntısına karşı tam koruma;
 • Kısmi silindir yüklemesi sırasında tüketilen kaynakların otomatik kontrolü;
 • En yüksek enerji tasarrufu sınıfı “A +++” dır.

Montajın kalitesinden bahsetmeye gerek yok; Yukarı çıktı. Çamaşır makinesi, gecikmeli başlatma ve kullanıcı programlarını ve sistemlerini kaydetme gibi çok çeşitli eklentilerle donatılmıştır. EcoStandby, otomatik tarama, enzim fazı biyo fazı vb. Modelin maliyeti yaklaşık 440 bin ruble ve cihazın şık özelliklerini tamamen haklı çıkarıyor.

LG TW7000DS

Aynı anda iki silindirle donatılmış ilginç bir model. Ana bölme, gevşek çamaşırları yıkamak, inatçı lekeleri çıkarmak için tasarlanmıştır. Hassas kumaşlardan yapılmış ürünlere özen göstermek için az miktarda giysiyi temizlemek için küçük bir tambur kullanılabilir. Alıcı, makinenin kapasitesine kesinlikle hayran kalacak; Bir döngüde, bir teknisyen 20,5 kg’a kadar kuru yıkamayı kaldırabilir. LG TW7000D özellikleri:

 • Doğrudan motor sürüşü nedeniyle artan güvenilirlik;
 • Ekipmanı doğrudan sıcak su sistemine bağlama yeteneği;
 • Wi-Fi aracılığıyla bilgileri uzaktan kontrol edin;
 • 14 farklı yıkama programı;
 • EcoHybrid kurutma işlevi.
 • Tambur kendi kendini temizleme teknolojisi.
 • Sistem sorunlarının taşınabilir teşhisi.

LG TW7000DS V-ZUG WA-ASLQWP-li

Cihaz tamamen sızıntıdan korunur, çocuklar yıkama işlemine girer. Zeka, silindirdeki köpük seviyesini kontrol edecek ve arızayı önleyecektir. LG TW7000DS’nin ortalama fiyatı 170.000 ruble. İki tamburlu modern çok işlevli ekipmana ve çamaşır kurutma olasılığına böyle bir miktar vermek üzücü değil.

Kuppersbusch WA 1940.0 AT

İsviçre çamaşır makinesi, yüksek yapı kalitesine ek olarak mükemmel teknik özelliklere sahiptir. Yaklaşık 228 bin ödeme yapan alıcı, son teknolojik gelişmelere göre yapılmış çok şık bir ünite alacak. Cihaz, özel ekipman unsurlarını içerir.

 1. Nem ve tozu görüntüleyin.
 2. 3D yıkama için benzersiz davul nervürleri.
 3. Ses Yalıtımı Supersilent Plus işlevi.
 4. Nesnelerin kirlenme derecesini otomatik olarak algılayan bir sensör.
 5. LED arkadan aydınlatmalı tambur.
 6. Tartım sensörü.
 7. Zamanlayıcının başlaması 7 güne kadar ertelenir.

Makinenin belleğine 6 adede kadar özel yıkama programı kaydedilebilir. Bir çamaşır makinesi hakkında düşünmenize gerek yok, kirlilik derecesine ve nesnelerin kütlesine bağlı olarak gerekli miktarda deterjan ve su miktarını kendisi hesaplayacaktır. AquaStop işlevi yanlışlıkla sızıntıyı önler. Tambura tek seferlik yükleme için maksimum giysi kütlesi 8 kg’dır.

AEG L 9WBC61 B

Çamaşır makinesinin ayırt edici özelliği devrim niteliğindeki SensiDry sistemidir. Cihazın, yıkama döngüsü başına tüketilen elektrik ve sudan% 40’a kadar tasarruf etmenizi sağlayan benzersiz bir ısı pompası ile donatılmasını içerir. teknoloji ProSense, namluya yüklenen nesnelerin kütlesine odaklanarak yıkama ve kurutma süresinin ayarlanmasına yardımcı olur.

Sadece 180 dakikada “akıllı” makine, etkileyici “kesintisiz 3 sa / 3 kg” programı sayesinde 3 kg’a kadar ürünü çıkarır ve kurutur.

Aynı zamanda, çamaşır makinesi tamburuna 10 kg’dan fazla çamaşır yüklenemez. Giysiler artık nem teknolojisi kullanılarak kurutulur. Kuşkusuz, bu modelde kesinti önleme, aşırı korumacılık ve çocuklara karşı koruma işlevleri mevcuttur. 10 özel yıkama programı, istediğiniz modu kolayca seçmenizi sağlar. AEG L 9WBC61 B, modern bir lüks çok işlevli otomobil satın almasını haklı çıkaran yaklaşık 158.000 rubleye mal oluyor.

AEG L 9WBC61 B Kuppersbusch WA 1940.0 AT

LG LSWD100

Çamaşır kurutma özelliğine sahip çamaşır makinesi, en talepkar müşterileri getirecektir. Ünite, bir seferde 12 kg’a kadar çamaşır yıkamanıza ve 7 kg’a kadar çamaşır kurutmanıza olanak tanıyan iki bağımsız tamburla donatılmıştır. LG LSWD100’ün ana teknolojik parametreleri:

 • Bir akıllı telefondan istihbarat yönetimi seçeneği.
 • Eko teknoloji balonu
 • Deterjan otomatik dozaj sensörü.
 • Çevre dostu merdane temizleme işlevi.
 • SmartThinQ teknolojisi
 • Sınıf yıkama verimliliği
 • 24 ana davul programı ve 6 ek mod;
 • Yüksek sıkma hızı – 1600 devire kadar.

LG TW7000DS V-ZUG WA-ASLQWP-li

Sızıntıya karşı koruma, Aqua-Lock sistemi ile sağlanır. Arıza durumunda, cihaz bağımsız teşhis gerçekleştirecek ve arızanın nedenlerini kullanıcıya bildirecektir. Bu modeli 300.000 ruble karşılığında satın alabilirsiniz.

Siemens WM 16Y892

Güvenilirliği ve geniş işlevselliği nedeniyle müşteriler tarafından büyük beğeni toplayan yıkayıcı. Aynı anda 9 kg’a kadar çamaşır yıkamanıza olanak sağlar ve buna sistemin elektronik kontrolü dahildir. Makine yüksek derecede enerji tasarrufuna sahiptir ve tüketilen enerji miktarı 0,1 kWh / kg’ı geçmez. İş VarioPerfect, optimum su ve elektrik tüketimi ile mükemmel çamaşır temizliği sağlar.

Ünite, kazara sızıntıya karşı tamamen korunur ve farklı kumaş türleriyle ilgilenmenize olanak tanıyan çok sayıda yıkama moduna sahiptir. Zeka, tamburdaki kusurları, aşırı köpürmeyi önler. Çamaşır makinesi, su kirliliğinin derecesini algılayan bir Aquasensor sensörü ile donatılmıştır. Modelin maliyeti 135.000 rubleyi geçmiyor.

Bosch WKD 28541

Bir Alman üreticiden, çamaşırları kurutabilen kompakt çamaşır makinesi. ActiveWater teknolojisi, benzersiz bir sirkülasyon sistemi ile su ve enerjide önemli tasarruf sağlar. Bosch WKD 28541’in temel özellikleri şunlardır:

 • Tambura maksimum 7 kg giysi yerleştirilir;
 • Kurutma odası 4 kg’a kadar çamaşır tutar;
 • Acil durum sızıntısına karşı tam koruma;
 • Sıkma döngüsü sırasında tamburun dönme hızı 1400 rpm’ye kadardır;
 • Çocuk koruma seçeneği;
 • Zamanlayıcının gecikmeli başlangıcı.

Bosch WKD 28541 Siemens WM 16Y892

Karşı tarafa bağlı olarak, ortalama 120 bin ruble için bir bulaşık makinesi satın alınabilir.Tüketicilerden gelen olumlu geri bildirimlere dayanarak, ünite bu miktarı mükemmel yıkama kalitesi, yüksek güvenilirlik ve çok sayıda ekleme ve işlevle haklı çıkarır.

HAIER HWD120-B1558U

En pahalı otomobil sıralamasında bir sonraki yer Çinli model Haier HWD120-B1558U’ya verilmiştir. Yıkama ve kurutma ekipmanı potansiyel alıcıya 135 bin rubleye mal olacak. Bu parayı almak için, üretici aşağıdaki parametrelere sahip bir montaj sağlar:

 • 29 yıkama yöntemi;
 • Su temini ve drenaj sisteminin bütünlüğünü izleyen sensörlerle donatılmıştır;
 • Otonom davul pad davulları;
 • Yükleme için izin verilen maksimum yıkama kütlesi 12 kg’dır;
 • Kurutma kabini 4 kg eşya tutar;
 • Wi-Fi noktası üzerinden uzaktan kumanda sensörü.

Intelligence, tambur yüküne bağlı olarak gerekli su miktarını bağımsız olarak hesaplar ve çamaşırları otomatik olarak tartar. Yıkama programı, bireysel kullanıcı programlarını hafızaya kaydetme ve sistemde ortaya çıkan kusurları kendi kendine teşhis etme yeteneği sağlar. Cihaz aşırı ısınmaya ve sızıntılara karşı tamamen korunur.

V-ZUG WA-ASLQ-li

Rahat bir dokunmatik ekrana sahip zarif çamaşır makinesi, makinenin kullanım rahatlığını artıran istihbarat hafızası için kişisel programlar yazma yeteneğini gösterir. Model, en yüksek düzeyde enerji verimliliği, sızıntılara karşı tam koruma ve çok sayıda özel yıkama ortamına sahiptir.

EcoManagement’tan alınan istatistikler, tüketilen elektrik miktarının hesaplanmasına ve tüketiminin azaltılmasına yardımcı olur. Tamburun maksimum yükü 8 kg kuru yıkamadır. “Akıllı” makine, iş yükü ve nesnelerin kirlenme derecesine bağlı olarak tankın su ile doldurulmasını kontrol etmeye yardımcı olacaktır. Modern bir V-ZUG WA-ASLQ-li çamaşır makinesinin ortalama fiyatı 360 bin ruble.

Bu tarz İsviçre kalitesini, zarafetini ve lüksünü birleştirir.

Electrolux PerfectCare 900 EW9W161B

En sevdiğiniz şeyleri yıkamak ve kurutmak için bu formu kullanarak güvenlikleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. teknoloji Benzersiz bir ısı pompasına sahip DelicatCare, kumaş türüne vurgu yaparak gerekli su sıcaklığı ve silindir hareketleri için optimum değeri sağlar. SteamCare, buhar geri kazanımı ile size kolay ütüleme sağlar. Bulaşık Makinesi Özellikleri:

 • Aynı anda 10 kg çamaşır yıkamaya imkan veren geniş tambur;
 • 6 kg’a kadar şeyleri işlemek için kurutma odası;
 • Dokunmatik kontrol sistemi;
 • Kalıcı mıknatıslı invertör motoru.
 • Çamaşırların başlangıç ​​durumuna ve ağırlığına bağlı olarak yıkama süresini ayarlayan zaman yöneticisi işlevi;
 • 10 yıkama programı.

Electrolux PerfectCare 900 EW9W161B, su kaynağı ve kanalizasyon sisteminin bütünlüğünü izleyerek herhangi bir sızıntıyı önleyen sensörlerle donatılmıştır. Cihazın bugün maliyeti yaklaşık 135.000 ruble.