Duman çıkışı olmayan devridaim davlumbazları

Hayal etmek Hayallerinizin mutfağı, ihtiyacınız olan tüm alanla yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz, tüm kapların, mutfak eşyalarının, tepsilerin, tabakların, blender gibi diğer aletlerin elinizin altında olduğu bir yer. Tahmin edelim… Bir ada neleri içerir? Bu normal çünkü bir ada yemek pişirirken olasılıkları çoğaltır. Alan izin veriyorsa, evinizde bir tane bulundurmak mükemmeldir, bir sonraki tadilat için düşünün!

Zaten ölçüyor ve nereye monte edeceğinizi hayal ediyorsanız, aspiratörü takarken mutlaka şüpheleriniz vardır. Ocakta duman çıkışı yoksa nasıl yapılır? Merak etmeyin, çünkü duman çıkışı olmayan devridaimdeki davlumbazlar kurtarmaya gel!

Devridaim başlığı nedir?

Zilin bir mutfağınızdaki temel unsurhavayı nasıl çıkardığınızın önemi yok. Mutfağınızdan bir havalandırma kanalı yoluyla dumanı dışarı atan klasik davlumbazların aksine, devridaim davlumbazları sayesinde havayı temizler aktif karbon filtre ve onu mutfağın içine duman, yağ ve koku olmadan geri veriyorlar.

Yapmanız gereken tek bakım filtreyi temizlemek, bunun için bir tane kullanmanızı öneririz canlandırıcıDört ayda bir 200 derecede 120 dakika fırına koyarak temizleyebileceğiniz. Bu şekilde 10 yıla kadar dayanmasını sağlayacaksınız!

Sirkülasyonlu kaputun avantajları

Asıl olan senin çok yönlülük. Bir duman çıkışına bağlı kalmayarak veya bir tahliye kanalına bağlayarak, istediğiniz yere kurabilirsiniz. Bu nedenle Ada bulunan mutfaklar için ideal bir seçenektir, ancak adası olmayan bir mutfağa da bir devridaim davlumbazı takabilirsiniz., ona modern ve avangart bir dokunuş katıyor.

Ayrıca sirkülasyonlu davlumbazınız varsa ve mutfağınızı yenilemek istiyorsanız aynı yere yerleştirmek zorunda kalmayacaksınız, ekstraksiyon devresine bağlı kalmadan tercih ettiğiniz yeri seçebilirsiniz.

Son olarak, mutfağınızın çatısında veya duvarlarında ekstraksiyon sistemini bağlamak için delikler olmayacağından, kışın ısı kaybı veya yazın soğutma olmayacak.

Devridaim sistemine ne tür davlumbazlar monte edilmiştir?

Size söylediğimiz gibi, duman çıkışı olmayan devridaim davlumbazları, adası olmayan mutfaklar için ideal bir seçenektir, ancak bunları olmayan bir mutfağa da kurabilirsiniz. ya tasarım gereği, duman çıkışı olmadığı için ya da en iyi koşullarda olmadığı için. Bu nedenle, herhangi biri çanlarımız dışarıya çıkış veya devridaim ile kurulabilir, çünkü hayallerinizdeki mutfağa sahip olmanız için size tüm seçenekleri sunmak istiyoruz.

Ada, dekoratif, teleskopikhatta bir tezgah üstü çıkarıcı… Sizin ve mutfağınızın ihtiyaç duyduğu davlumbazın bizde olduğundan eminiz.

Sadece tercih ettiğiniz modeli seçmeniz ve avantajlarından yararlanmaya başlamanız yeterli. Ve herhangi bir şüpheniz varsa, yorumlarda bırakın, size yardımcı olalım.

Yazar hakkında

'src =