Döşemeli kanepelerinizi nasıl temizlersiniz

Kanepe, film ve battaniye? Kim hafta sonu bir gün bu planı istemeyecek, değil mi? Evde harika, bu yüzden hiçbir şeyin o rahatlama anını bozmasına izin vermeyin. Bile değil kanepe bu sizi tamamen rahat hissettirmez.

Kanepenizi nasıl süpürürsünüz

Çıplak gözle görülemeyebilir ama mobilya evden de biriktirirler toz. Ve döşemeli kanepelerde, diğer yüzey türlerine göre daha da fazla yapışır. Sorun? Sahip olanlar için Alerjiler, çok! Kaşıntılı gözler, hapşırma … Evde kimse böyle olmayı sevmez.

Kendinizi bu durumda bulmamak için size tavsiyelerde bulunuyoruz kanepelerini süpür haftalık. Evet, sert zeminler ve halıların yanı sıra çamaşırlarınızı da kullanabilirsiniz. Elektrikli süpürge Kanepelerinizi süpürmek için. Halı gibi bunların da yapıldığını düşünün. doku Elektrikli süpürge ile harika bir şekilde tedavi edilebilir.

vakumlu halı

Öncelikle yastıkları çıkarın ve Kırlent yastık. Kanepe duvara yaslıysa ayrıştırılmış, arkayı da temizlemek için ayırın. Son olarak, içinde hiçbir şey (bozuk para, kalem …) olmadığını kontrol edin. köşe ve yarıklarına.

Kanepe ile başlayabilirsiniz. Eğer varsa kızak elektrikli süpürgehemen hemen tüm kızak elektrikli süpürge modellerinde bulunan özel döşeme fırçasını (siyah ve kırmızı) kullanabilirsiniz.

Öte yandan, Athlet veya Readyy’y serisinden kablosuz bir elektrikli süpürgeniz varsa, bir kitiniz var. Aksesuarlar özel *. Bizim durumunda Athlet Ultimate kablosuz elektrikli süpürgeStandart olarak dahil edilirler ve görevinizi çok daha kolay hale getireceklerdir.

vakumlu kanepeler

Bir yandan, kablonun olmaması, sarsıntı olmadan rahatça hareket etmenizi sağlar. Öte yandan, takım tüm evi süpürmenizi sağlayan aksesuar, bir XXL fırça döşeme ve bir ağızlık daha önce bahsettiğimiz oluklar ve köşeler için. Ek olarak, ayrıca bir Correa omuz için bir Mango monte edilmiş ve hortum esnek emiş. Elektrikli süpürgenin tabanı ve tutacağı çıkarılarak farklı aksesuarlar takılır.

atlet-aksesuarları

Evde başka bir Bosch elektrikli süpürgeniz varsa, örneğin atlet Ö Hazır, aksesuarları ayrı olarak da satın alabilirsiniz. Readyy’y serisi söz konusu olduğunda, şunu unutmayın: el süpürgesi içermesi de bu görev için çok faydalı olacaktır.

bosch el süpürgesi

Kanepe örtülerini yıkayın

Kanepeden sonra işlemi tekrarlayın. Kırlent yastık ve Kırlent yastık. Bitirdikten sonra onları kanepeye geri koyun ve gerekirse duvara yaslayın.

Tozu süpürmenin yanı sıra yılda en az iki kez (bir kez kıştan sonra ve bir kez yazdan sonra) uygundur. temiz Örtüler. İyi haberler! Fermuarları varsa, çıkarmak ve yerine koymak kadar kolaydır. çamaşır makinesi. Sıkma işleminden sonra bozulmadan kalmaları için hassas bir program seçmenizi tavsiye ederiz.

Şu andan itibaren, koltuktaki şekerleme haftanın en iyi zamanı olacak. Zevk almak!

* Modele bağlı olarak opsiyonel veya dahildir.

Yazar hakkında

'src =