Dondurucuyu nereye kurabilirim?

Kurmanın birçok yolu vardır. dondurucu Muhtemelen tüm seçenekleri düşünmemiş olmanıza rağmen evde. İspanya’da, buzdolabının üstünde veya altında entegre donduruculu bir buzdolabına sahip olmak çok yaygındır. Mutfakta fazla yeriniz yoksa ve tüm yiyeceklerinizi elinizin altında bulundurmak istiyorsanız bu seçenek uygundur, ancak diğer olasılıkları bilmek ilginizi çekebilir. Bu durumda okumaya devam edin!

Buzdolabında entegre dondurucu.

Buzdolabı ve dondurucu bölmesi olan tek bir cihaza sahip olmayı tercih ediyorsanız, bu sizin en iyi seçeneğinizdir. Üç seçeneğiniz var:

Kombine buzdolabı

Kombi, konforu ve kapladığı küçük alan nedeniyle İspanyol evlerinde çok yaygındır. Kataloğumuzda 2 metre yüksekliğe ve 70 cm genişliğe kadar kombileri bulabilirsiniz. Bu modellerin üst kısmında buzdolabı ve alt kısmında kapasitesi 60 ile 100 litre arasında değişen bir dondurucu bulunmaktadır.

Altta dondurucu ile kombine buzdolabı

İki kapılı buzdolabı

Bu durumda, dondurucu yukarıdadır. Ayrıca, genellikle daha az kapasiteye sahip olmasına rağmen, yaklaşık olarak 60 ila 80 litre arasında çok pratiktir. İki kapılı buzdolaplarımız 1,85 m yüksekliğe ve 70 cm genişliğe sahiptir.

Üzerinde dondurucu bulunan 2 kapılı buzdolabı

Büyük kapasitesi, muhteşem tasarımı ve çoğu durumda su ve buz dağıtıcısı ile karakterizedir. Amerikalıların yan yana buzdolabı ve derin dondurucuları var ve mutfağınızda biraz daha fazla alana ihtiyaç duyuyorlar. Dondurucunuz 200 litre faydalı hacme ulaşabilir.

Amerikan buzdolabı, donduruculu

Dondurucu buzdolabından ayrı.

Bu tip bir dondurucu olabilir yatay (birçok dükkan veya restoranda kullanılan büyük sandıklar gibi) veya dikey. Dikey bir dondurucu, her iki evde de daha rahat ve kurulumu kolaydır. entegrasyonda olduğu gibi ücretsiz kurulum.

Kurabilirsin dikey dondurucu buzdolabının yanında, çiftler halinde veya farklı bir odada bile tamamen ayrı. Kataloğumuzda, birbirleriyle mükemmel bir şekilde birleşen buzdolapları ve derin dondurucular bulacaksınız. onları birlikte kur, ister entegre olmasını ister ücretsiz olarak yüklenmesini isteyin. Bu dondurucuların kullanışlı hacmi 200 ile 350 litre arasında değişmektedir. Ayrıca 1,75 m ile 1,90 m arası yüksekliğe sahip 60 veya 70 cm genişliğinde modelleri bulabilirsiniz.

Dondurulmuş yiyecekler için daha fazla alana sahip olmak için yerleşik dikey dondurucu takın

Bu tip dondurucuları, örneğin mutfakta fazla yeriniz yoksa veya mahzene koymayı tercih ederseniz ayrı olarak da kurabilirsiniz.

Tek kapılı, daha büyük kapasiteli bir buzdolabına sahip olmak istiyorsanız, ancak dondurucuda çok fazla yere ihtiyacınız yoksa iyi bir seçenek, bu tezgah altı dondurucu. Mutfağınıza mükemmel bir şekilde uyuyor. çamaşır makinesi veya a bulaşık makinesive olmak entegre edilebilir Fark etmeyeceksin bile 79 litre kapasiteye sahiptir.

Yerleşik tezgah altı dondurucu

Ve sen, evde hangi dondurucun var? Kaydolun Bosch Hesabım ve profesyonel bir mutfak seti edinin.

Yazar hakkında

'src =