Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

Dış cephe boya görselleri

Evlerin Dış ve Cephe Renkleri 2022 Evinizin dış cephe boya renkleri görseller dekore etmek için kullanabileceğiniz sonsuz çeşitlilikte dış cephe renk kombinasyonları vardır. Bu zorlu görevde size yardımcı olabilecek bazı fikirler ve ipuçları vereceğiz ve size bir evi dışarıdan boyamak için güncel trendleri göstereceğiz. Evi boyamak büyük bir yatırımdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok renk vardır. Evinizi hangi renge […]

06 Şubat 2022 - 13:11 'de eklendi ve 463 kez görüntülendi. A+A-

Dış cephe boya görselleri

Evlerin Dış ve Cephe Renkleri 2022

Evinizin dış cephe boya renkleri görseller dekore etmek için kullanabileceğiniz sonsuz çeşitlilikte dış cephe renk kombinasyonları vardır. Bu zorlu görevde size yardımcı olabilecek bazı fikirler ve ipuçları vereceğiz ve size bir evi dışarıdan boyamak için güncel trendleri göstereceğiz.

Evi boyamak büyük bir yatırımdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok renk vardır. Evinizi hangi renge boyayacağınızı söyleyemesek de, 2022’de trend olan güzel dış cephe boya renkleri seçmeniz için ihtiyacınız olan araçları verebiliriz. İyi şanslar!

Evinizin mahalledeki diğerlerinden biraz farklı olmasını istiyor veya sadece evi iç mekanı kadar şık hale getirmenin bir yolunu arıyorsanız, aşağıda size en son ön cephe renk trendlerini göstereceğiz. ve 2022’de moda olan ev dış cepheleri için renk kombinasyonları.İçerik

Siyah pencereli ve kapılı beyaz duvarlar

Evinizin güzel pencereleri (veya başka güzel mimari özellikleri) varsa, bu onlara dikkat çekmenin harika bir yoludur. Beyaz bir dış cepheyle birleştiğinde siyah vurgular muhteşem görünebilir.

Gri ile birlikte beyaz cepheler

Bu, evlerin cephelerini boyamak için kullanılan klasik dış cephe renklerinden biridir. Çok zarif, temiz ve ferah görünebilirler. İşin sırrı, belirli mimari detayların veya çubukların, pencere çerçevelerinin vb. başka bir renge boyanmış olmasıdır. Aşağıdaki görsellerde de gördüğümüz gibi gri rengi tamamlayıcı olarak kullanmak çok moda.

Burada balkon demirlerinin uçuk gri ve gümüş rengiyle birleştiğini görüyoruz.

Alttaki görselde de dış duvarı, pencere çerçevelerini ve balkon parmaklıklarını süsleyen taşların gri tonlarıyla kombinlenmiş.

Alttaki fotoğrafta koyu gri bir çatı ve ön kapı ile birlikte kullanmışlar.

Beyaz temiz ve taze görünür ve pencerelerin çevresinde iç mekana daha fazla ışık yansıtmaya yardımcı olur.

Beyaz ile koyu gri.

beyaz ve kahverengi

Ya da dünyevi kahvelerle de oynayabilirsiniz.

Veya ahşap için kahverengi ve çimento için gri.

bembeyaz

Harika göründüğü için dış mekanlar için klasik renklerden biridir. Klasik canlanma sırasında birçok bina, Yunanlıların ve Romalıların her zaman renkten kaçındıklarına dair yanlış inanıştan dolayı beyaza boyandı. Biraz daha bakım gerektirebilir, ancak özellikle bir kır evi için bir cephe için çok gurur verici olabilir.

gri cepheler

grinin iki tonu

Tamamen siyah bir cephe çok fazlaysa, çok daha hafif ve geleneksel bir formül olan gri üzerine griyi deneyin. İki tondaki bu oyun, dış cepheye biraz daha ilgi ve boyut kazandıracak.

Beyaz detaylara sahip gri cepheler

Çok moda olan klasiklerden bir diğeri de duvarları ve mimari detayları, çerçeveleri ve çubukları boyamak için gri kullanmak, onları başka bir renge boyamak. Bu detaylar için beyaz renk kullanılabilir.

İşte asla başarısız olmayan bir yöntem. Duvarlar için nötr rengin açık bir tonunu seçin. Bu sayede ev neşeli bir havaya sahip olacaktır. Pencere çerçeveleri ve çatı kaplaması için beyaz kullanın.

gri ve ahşap

Çok şık ve çok zarif görünen şey ise onu koyu ahşap rengiyle birleştirmek.

Koyu renkler (burada koyu gri) tuğla ile özellikle güzel görünebilir. Seçtiğiniz rengin uyumlu bir şekilde karışmasını sağlamak için tuğla veya taşta altta yatan tonlara özellikle dikkat edin.

Gri ve neon renkler

Neon sarısı veya turuncu gibi güçlü renklerle de kombinlenebilir.

dünyevi griler

Çimento rengini daha çok simüle eden hafif toprak dokunuşlu griler de bir trend.

Kapı ve pencere çerçevelerini vurgulamak için beyaz renk kullanılmıştır.

siyah cepheler

Beyaz detaylı siyah

Siyahlar, dış cephe boyaları dünyasında önemli bir renk haline gelir. Burada plaj için beklenmedik bir seçenekte bir yazlık ev görüyoruz, ancak bu güçlü ve etkileyici bir ifade. Siyahın karanlığına karşı beyaz rengin dokunuşları öne çıkıyor.

tümüyle siyah

Tamamen siyah bir dış cephe en riskli trendlerden biridir. Biraz kasvetli bir seçim gibi görünebilir ancak evin tüm yapısal özelliklerini ön plana çıkararak mimari özelliklerine dikkat çekiyor.

kahverengi cepheler

yerkürenin tonları

Bu, bir evi dışarıdan boyamak için güzel renklerden bir diğeri. Gerçekten güzel görünebilir.

Pastel renkler

krem ve fransız grisi

Fransız grisi vurgulu krem ​​renkli dış cephe, Güney Fransa’daki bir villayı andırıyor ve bugün de başka bir trend. Burada kapıların grisi, karoların tonuyla özenle eşleştirilmiştir.

Beyaz detaylı pasta

Bir evin dışındaki yumuşak pasteller gerçekten çok hoş. Zıt bir mavi çatı, geleneksel tarzdaki bir eve bir renk sıçraması ekler.

Kremler ve açık sarılar

canlı renkler

Güçlü renk ile ön kapı

Ölçülü renklendirmenin başka bir yolu da sadece ön kapıyı boyamaktır.

Güçlü sarılar ve portakallar

Koyu renkler + doğal ahşap

Pek çok evde tuğla, taş veya ahşap detaylar var. Koyu renkli bir dış cephe ile şık bir görünüm elde edebilir ve dış cephe kaplaması ile doğal ahşap arasındaki kontrastı artırabilirsiniz.

küçük evler için dış renkler

Daha önce gördüğümüz trendleri minik evlere de uygulayabiliriz. Bazı örneklere bakalım.

Beyaz

Duvarlar için klasik beyaz renk, bazı mimari detayların yanı sıra kapı ve pencereleri vurgulamak için koyu renklerle birleşerek cephe hatlarına derinlik ve ilgi kazandırmaya yardımcı olur.

Gri

Siyah, ahşap veya çıplak tuğla ile kombine edilen gri renk, küçük evlerin cepheleri için de mükemmel bir seçim olabilir.

Koyu gri

Bu zarif renk, küçültülmüş evlere de uygulanabilir. Grinin daha açık tonları veya ahşap ile kombinlendiğinde evin önü oldukça modern ve güncel görünebilir. dış cephe boya renkleri görseller

pastel tonlar

Burada diğer tonlarla birlikte pastel tonları görüyoruz.

Parlak renkler

Dış duvarların bir kısmını vurgulamak için neon ipuçları içeren koyu renkler kullanılabilir. Bu, mimariye derinlik ve ilgi vererek geometrik formları vurgulamaya yardımcı olur.

kahverengi

Modası hiç geçmeyen ve çok zarif görünen bir klasik daha.

Dikkate alınması gereken ipuçları

Barlar için renkler

Aşağıda size çubukları boyamak için renklerle ilgili bir dizi fikir gösteriyoruz.

siyah çubuklar

gri çubuklar

beyaz çubuklar

kahverengi çubuklar

iki renkte

Mavi veya kırmızı çubuklar

Mevcut Renk

Bir evin dış cephesinin boya rengi, evin mevcut renklerine, örneğin taş veya seramik ile dekore edilmişse çatının rengine dayanmalıdır. Bu gotik tarzdaki ev için belirlenen renk, taşın ve çatının grisidir. Çok fazla gri iç karartıcı görünebilir, bu nedenle uygulanacak renk sıcak, bu durumda bordo kırmızısı olmalıdır.

Canlı bir dokunuş vermek istediğinizde, her zaman işe yarayan bir hile, birbirine zıt renkleri seçmektir. Kırmızı ile yeşil bunun bir örneğidir. Ancak, her iki saf rengin de kullanılması çok gösterişli bir görünüme neden olur. Her iki renge de bir gri dokunuş eklemek bu etkiyi azaltacaktır.

evin tarzı

Cephelerinize hayat verecek renk kombinasyonlarını belirlemeden önce dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de stilin belirlenmesidir. Çünkü başarıya ulaşmak için stil ve renklerin bir arada uyum içinde olması gerekir.

Örneğin, Viktorya tarzı evler, çeşitli sıcak, parlak renklerle boyanırsa iyi sonuç verir. Sarının yumuşak tonlarını canlı turuncunun bazı detaylarıyla birleştirmek harika bir fikir, ışığı yansıtmak için iki ideal renk.

Çok daha modern bir eve sahip olanlar, sunduğu iyi tat sayesinde popülerlik kazanan bir kombinasyon, örneğin renk notunu korurken duvarlar için siyah veya koyu gri üzerine bahse girer. , ana kapıya hayat ver. Dış cephe boya renkleri görseller

mahalle rengi

Dikkate alındığında başarısız olmayan bir diğer faktör, mahalledeki diğer evlerin rengini gözlemlemek ve diğer evlere göre kontrast oluşturan renkler üzerine gerçek bir stil beyanı yapmaktır, çünkü hepsi bahse girerse. aynı tonlarda sonuç tamamen monoton olurdu.

İşte bu noktada, örneğin diğer tüm evler nötr tonlara gidiyorsa, sarı gibi sıcak renklere gitmek iyi bir seçenek haline geliyor, çünkü bu şekilde evimizi mahallenin odak noktası haline getireceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkleri görseller

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin trendlerinde doğal malzemelere dönüş var. Ahşap, bambu, topraktan yapıl...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

Evinizin cephesini boyamak için 13 moda renk Renk hayattır dış cephe boya renkleri görseller Sadece bir mekanın tonalitesini değiştirer...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

2022 evler için dış cephe boyaları, evler için dış renkler İçindekiler Dış cephe boya renkleri görseller , en güzel dış cephe görseller...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ