Denemeniz Gereken 12 Şaşırtıcı ve Etkileyici Küçük Balkon Tasarım Fikri

Küçük Balkon Tasarım, düzgün bir şekilde kullanılması ve evin çok daha güzel görünmesi için evin köşelerinden biridir. Balkonlu evler, bir evin daha lüks görünebileceği büyük ve uzun boylu evler olma eğilimindedir. Ancak, birçok insanın evin balkonunu en üst düzeye çıkaramaması ve temizlenmeden dağınık bırakması çok üzücü. Evin balkonunu daha güzel ve çekici hale getirebilecek bazı şeyler olsa da.

dekor balkon

Ardından, güzel ve çekici görünmek için küçük bir ev balkonu tasarlamak için bazı ilginç fikirler özetledik. Tamamen dinleyelim!

kış balkonu dekorasyonu

Balkon dekorasyonu fikirleri

Bir şezlong ve yumuşak bir yastık ekleyerek evinizin balkonunda oturabilirsiniz. Uzun bir günde çalışmaktan yorulduktan sonra yorgunluğu gidermek için uygundur. Ayrıca, evinizin balkonunun daha taze hissetmesi için küçük bir bitki saksısı ekleyin.

2. açık balkon dekorasyonu-sanatsal ahşap sandalye ve masa ile Balkon

Ahşap masa ve sandalyeler eklerseniz evinizin balkonu daha eşsiz ve sanatsal olacak, bu sandalyelerin ve masaların varlığında sıcaklık ve konfor izlenimi hissedilecek. Doğal ahşap şeklinin balkonunuza sanatsal bir izlenim bırakmasına izin verin.

3. Dikey bahçeli balkon-küçük balkon dekorasyon fikirleri

Dikey bir bahçenin varlığı, ev balkonunuzu daha serin ve güzel hale getirecektir. Taze oksijen bütün gün çalışmaktan yorulduktan sonra zihninizi tekrar temizler.

4. Balkonda güzel yatay çizgiler-küçük balkon tasarımları

Gerçekten basit görünüyor, ancak bu yatay çizginin varlığıyla balkonunuz daha çekici görünecek.

5. kanepe ve cam çit ile Balkon-dar balkon dekorasyonu

Bu balkon, rahat koltuklar ve kullanıcıların otururken manzaranın tadını çıkarabilecekleri yüksek cam çitler ile donatılmıştır.

6. ahşap tonları ile Balkonlar-büyük balkon dekorasyonu

Minimalist bir balkonda ahşap malzeme kullanımı doğal bir izlenim verir. Balkonda bitki ekleyerek de unutmamak, balkonunuzu daha serin ve doğal hissettirecektir.

7. Asılı kanepe ile balkon-küçük balkon dekorları

Tembel sandalyeler için asılı sandalyeler ve ahşap zeminlerde ayaksız sandalyeler, öğleden sonralarınızı yağmurun tadını çıkarmak için mükemmeldir. Özellikle tüm balkonu çerçeveleyen cam malzeme ile.

8. Çalışma alanı olarak balkon-dar balkon dekorasyonları

Odanızın oldukça dar olduğunu ve çalışma alanınız için yer olmadığını düşünüyorsanız, çalışma alanı yerine balkonu kullanabilirsiniz. Çalışma alanı için kullanılmasının yanı sıra bu balkon, temiz havanın tadını çıkarırken rahatlamak için oldukça rahattır.

9. Balkonda bar masası-balkon için dekorasyon fikirleri

Balkon korkuluklarınıza bir longboard ekleyerek, çay veya kahve içerken rahatlamak için rahat bir küçük çubuğunuz olabilir.

10. Evin balkonunda rahatlayın-en yeni balkon dekorasyonları

Bu balkon, basit şezlonglar ve rahatlatıcı bir öğleden sonra hissini veren birkaç saksı bitkisi ile donatılmıştır.

11. İnce sandalyeli balkon-balkon dekorasyon fikirleri

Çok fazla yer kaplayacağından endişelenmenize gerek yok, bu sandalye ve masa o kadar incedir ki dar bir balkona bile yerleştirilebilir.

12. Rustik tarzı balkon-ufak balkon dekorasyonu

Balkon tasarımı çok rustik. Ahşap malzeme ve bazı çiçek süslemeleri kullanımı, bu balkonu görüntülendiğinde çok doğal ve serin hale getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir