Dekorasyon Modelleri

Klasik mobilyalar, şıklık ve şıklıktan ödün vermeden, salonlarımızın tacıdır.
Klasik salon takımları, mekanlarına saray atmosferi veriyor. Evlerinizi saraya dönüştürmek için resim galerimize bakın.

İstikbal Modern Oturma Odası Takımları

Konforun yanı sıra zarafeti önemsiyorsanız, modern tarz tam size göre.
İstikbal, her yıl olduğu gibi bu yıl da modern tarzda sevenler için harika salonlar üretti.

Salon Dekorasyon Modelleri

Salonlar, evlerimizin en şık odalarıdır. Konuklarımıza Türkler olarak verdiğimiz önem nedeniyle, ev dekorasyonundaki salonları en çok değerlendiriyoruz. Her mobilyanın en iyi kalitesi salonlarımıza götürülür, en güzel aksesuarlar ise salonlardadır. Perde en şık olanıdır. İster modern ister klasik olsun, durum her zaman aynıdır.

Genellikle salonlarda hangi eşyaların kullanılacağına, nerede kullanılacağına ve hangi renklerin birleştirileceğine karar veririz. Çünkü hata yapmak istemiyoruz.

En güzel salon modellerini sizin için farklı tarzlarda bir araya getirerek bir fikir edinmenizi istedik. Resim galerisindeki tüm salon modelleri ev dekorasyon modasına uygundur ve kullanılan renkler ev dekorasyon moda renkleridir. Bu örneklerle salonlarınızda hangi rengin istediğinize karar verebilir, hangi dekorasyon stilinin size uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Resim galerimizdeki dekorasyon örneklerinden dilediklerinizi kendi odanıza uygulayabilir ya da bu örneklerden aldığınız fikirlere göre oda içinde değişiklik yapabilirsiniz.
İyi bilinen Türk Mobilya markalarından biri olan Işıkbal Mobilya, her zaman kalite ve zarafeti birlikte kullanma ilkesini benimsemiştir.

İstikbal Mobilya, zarafetinden ödün vermeden oluşturduğu Salon Oturma Grubu koleksiyonunu yeniden başlattı.

İstikbal Klasik Oturma Odası Takımı

Klasik mobilyalardan vazgeçemeyenler için modelleri bir araya getirdik. Hepsinin ortak noktası, kaliteli malzemeler, rahatlık, şıklık ve şıklıktır. Yeni bir oturma grubuna ihtiyacınız varsa ve klasik bir oturma grubu istiyorsanız, İstikbal Mobilya salon mobilya takımlarını incelemenizi önemle tavsiye ederiz.

Mobilya Salon Dekorasyon Modelleri

Tamamen eşsiz çizgiler, üretmiş olduğunuz tasarımlara baktığınızda mobilya, mobilya, sıradışı, konforlu ve kullanışlı salon dekorasyonları ile rekabeti yenmeyi başarıyor.

Sadece sizin için üretilen bir ürün ve size özgü bir dekorasyon istiyorsanız, kesinlikle Mobilya ile iletişime geçmeli ve profesyonel mimarlarla çalışmalısınız.

Holdan mobilya dekorasyonunda yarattığı örnekleri yayınlayarak Türkiye’yi bir zevk olarak kabul ediyoruz. Onların hepsi bizi şaşırttı ve onlardan hoşlanmanızı bekliyoruz. Bu uygulamaların tümü özel tasarım ve özel yapım mobilyalardır.

Doğtaş Mobilya Salon Takımları

Türkiye’nin ilk akla gelen isimlerinden olan Mobilya’nın da adı geçen Doğtaş, mobilya imalat sektöründe ilk fabrikasını açarak girdi. Doğtaş Mobilya, ünlü İtalyan tasarımcı tasarımlarını da içeriyor.

Doğtaş Mobilya ürünlerini incelediğimizde çoğunluğu modern mobilyalardan oluşuyor. Doğtaş Mobilya’yı tarif edecek en iyi kelimeler çağdaş çizgiler, kalite ve özgünlüktür.

Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri

olarak, bu makalede Doğtaş salon ekibi modellerini sizlerle paylaşmak istedik. Bu güzel modellerle modern ve mükemmel bir oturma odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.
Salonlar, Türklerin misafir yönünden olumsuz yönleri nedeniyle ev dekorasyonunun en önemli alanları arasındadır. Oturma odasını dekore ederken, bütçelerine göre en iyisini, en güzelini ve en muhteşemini elde etmeye özen gösterirler. Salonlar genellikle sadece misafirlerin kullanımına ayrılmıştır ve asla normal zamanlarında kullanılmazlar. Yeni nesil ile birlikte, oturma odası ve oturma odası konsepti ortadan kaldırılır ve tek bir kullanım alanı yaratılır, ancak hiçbir zaman özelliklerini kaybetmezler.

Oturma odası ile oturma odasının bir arada olduğu gerçeğinden bahsetmeyelim. Tek kişilik oda olmanın hem avantajları hem de dezavantajları vardır. Öncelikle, avantajları hesaba katarsanız, ekstra (daha az kullanılan) bir odanın temizliği ortadan kalkar, evinizde geniş bir odada her zaman şık koltuklarda zaman geçirirsiniz, çocuklarınız için ekstra bir odanız olur veya bir çalışma odası. Dezavantajları ise; oturma odanızın her an temiz ve düzenli olması gerekir, özellikle de çocuğunuz varsa, seçtiğiniz koltuklar çok kısa sürede kirli ve yıpranmış olacaktır. Klasik koltukları sevenlerden biriyseniz; Salonlar için üretilen şık koltuklar çok rahat olmadığından, klasik aşkınızdan vazgeçmeniz ve daha modern koltuk stillerine geçmeniz gerekecektir.

Kahverengi Salon Dekorasyon Örnekleri

Salonlarımız evimizin en protokol noktalarından biridir. En değerli misafirlerimizi ağırladığımız ve mükemmel toplu yemekler yediğimiz evimizin en önemli parçalarıyız. Evimize gelen ilk konuklar burada ağırlanır.

Evimizin salonlarını, gözü rahatsız etmeyen daha fazla nesnenin uyumuyla dekore etmek gerekiyor. Yıllarca kullanacağımız salonların malzemeleri sade renkler içermelidir.

ayrıca daha pastel tonlar kullandı.

Kahverengi salon dekorasyonu, son yıllarda en çok tercih edilen renklerden biri.

Hem basit hem de ağır ve modasını kaybetmeyecek bir renk. Pembe, sarı, kırmızı, turkuaz ve yeşil tonlarına mükemmel uyum sağlar. Her zaman tercih edilir çünkü kahverengi ağırlıklı salon dekorasyonlarında süs eşyaları seçmek daha kolaydır. İnceleyerek bulabilirsiniz.

Alfemo Berjer Modelleri

Son yıllarda çeşitli renklerde ve renklerde üretilen bergerler dekorun önemli bir parçası haline geldi.

İster yatak odanızda isterse oturma odanızda ve oturma odanızda olsun, çok şık bir alan yaratmak için onu diğer koltuklarla birleştirebilirsiniz.

Daha önce oturma odası oturma gruplarıyla aynı renkte üretilen biraderler, artık sadece bir dekorasyon parçası olarak üretilmektedir.

Evinizde fark yaratmak istiyorsanız, yeni koltuklarınıza renk katmak veya elinizde kahvenizi alarak yerinizi alarak kendi alanınızı oluşturmak istiyorsanız, bir bira içmelisiniz.

Türkiye’nin ilk mobilya üreticisi Mobilya Kelebekleri, kaliteli ürünlerden, zarafet ve konfordan ödün vermeden en iyi fiyatı sunan az sayıdaki markadan biridir.

Özellikle modern mobilyalardaki yenilikçi, farklı ve seçkin çizgisi ile tüketicinin en çok tercih edilen markalarından biri olan Kelebek Mobilya, salon setlerinin koleksiyonunda da harika bir iş çıkardı.

Genellikle mor salon takımlarıyla karşılaşıyoruz. Size fikir vermesi için önemli bir yeri olan mor salon takımlarını derlemesini istedik.

Öncelikle neden mor bir salon kıyafeti seçmelisiniz?

Çünkü mor renk, canlandırıcı, huzur veren sinirler, siz ve konuklarınızın asaletini sembolize ederek huzurlu, neşeli, mutlu, güvende hissedeceksiniz.

Mor, özellikle çalışma odalarında tercih edilmesi gereken bir renk çünkü yaratıcılığı canlandırıyor.

Hangi renkte mor kullanmalısınız?

Tüm beyaz ve gri tonlarında, farklı hardal sarı, siyah, pembe ve mor tonlarını kullanarak etkileyici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İşte sizin için örnek mor salon takımları

Mor Salonlar

Genellikle mor salon takımlarıyla karşılaşıyoruz. 2020’de, önemli bir yere sahip olan mor salon takımları için sizi derlemek ve fikirler vermek istedik.

Öncelikle neden mor bir salon kıyafeti seçmelisiniz?

Çünkü mor renk, canlandırıcı, huzur veren sinirler, siz ve konuklarınızın asaletini sembolize ederek huzurlu, neşeli, mutlu, güvende hissedeceksiniz.

Mor, özellikle çalışma odalarında tercih edilmesi gereken bir renk çünkü yaratıcılığı canlandırıyor.

Hangi renkte mor kullanmalısınız?

Tüm beyaz ve gri tonlarında, farklı hardal sarı, siyah, pembe ve mor tonlarını kullanarak etkileyici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Özel Tasarım Koltuk Modelleri

Bu makalede sizlerle paylaşacağımız koltuk modelleri konforlu, fonksiyonel ve farklı modellerdir. Piyasada kolayca bulamayacağınız özel olarak tasarlanmış ürünler.

Bu ürünlerin bir kısmı geri dönüşümle elde edilmiş, bir kısmı da uzun çalışmalar sonucunda tasarlanmıştır. Fakat hepsinin ortak noktası, çok farklı olmalarıdır.

Uçmak Bulutların üzerinden uçmak, çok mutlu olmak demek. Öyleyse bulutların üzerinde oturup ne ??? Bence oda nasıl rahat edeceğini açıklayacak. Bu koltuk modelinin özel tasarımı manyetik alan teknolojisi ile havada duruyor. Bu koltuk galerimizdeki koltuklardan sadece bir tanesi.

Mavi Salon Dekorasyonu

Mavi genellikle soğukluğu vurgular, ancak doğru renklerle birleştirildiğinde, huzur ve rahatlığı sembolize eder.

Herkes renklerin hayatımızı şekillendirdiğini ve duyguları etkileyebileceğini bilir. En sevdiğiniz renk kişiliğinizi yakalayabiliyor. Örneğin, koyu renkler genellikle üzgün insanlar tarafından tercih edilirken, parlak renkler enerjik insanlar tarafından tercih edilir.

Mavi salonlarda doğru rengi nasıl kullanabiliriz?

Beyaz Salon Dekorasyon Örnekleri
Beyaz renk; huzur, ferahlık, temizlik ve geniş görünmeye yardımcı olan renklerin kullanıldığı odalarda kullanılır. Bazıları tamamen beyaz seçimi tercih ederken, diğerleri beyaz rengi sıkıcı bulabilir ve canlı renklerle tamamlamak isteyebilir. Bu tamamen size kalmış. Her iki durumda da beyaz renk, ev dekorasyonu için güzel ve risksiz bir renk seçeneğidir.

Beyaz rengin bir başka özelliği de her dekorasyon stiline uyması. Özellikle göz alıcı bir dekorasyon istiyorsanız, beyazı siyahla birleştirmek en iyisidir.

Size bir fikir vermek için, farklı beyaz oturma odası örneklerini bir araya getirdik ve beğeninize sunuyoruz.

Kırmızı ve Beyaz ile Süslenmiş Salon Örnekleri

Kırmızı ve beyaz dekorasyondaki en iyi takımlardan biridir. Uygunluklarına ek olarak, çok kolay bir şekilde birleştirilebilirler. Bu kombinasyonu beğenmeyen ve zarif görünen ve uygulaması kolay çok az insan var.

Kırmızı ve beyaz süslemelerin başka bir avantajı da çok fazla sıkıntıya ihtiyaç duymadan mükemmel bir dekorasyon oluşturmalarıdır.
Salon Dekorasyonunda Gri ve Kırmızı Kombinasyon
Dekorasyon renk kombinasyonlarını sizinle paylaşmak için sürekli çalışıyoruz. Bugün bu makalede, oturma odası dekorasyonunda gri ile kırmızı kombinasyonunu paylaşacağız.

Öncelikle gri ve gölgeler dekorasyonda genellikle nötr renkler olarak kabul edilir. Kırmızı renk, sıcak renk gruplarından etkili bir renktir.

Kırmızı, etkileyici ve dikkat çekici alanlar oluşturmak için mükemmel bir seçenek olsa da, biraz tehlikelidir. Kırmızı rengi kullanırken çok dikkatli olmanız gerekir. Doğru renklerle birleştirilmeli ve doğru ayarda kullanılmalıdır.

Kırmızı ve gri kombinasyonu, her iki rengin en iyi kombinasyonlarından biridir. İsterseniz, genel olarak kırmızı aksesuarlarla gri bir dekorasyona hareket getirebilirsiniz. Kırmızı dekorasyonu dengelemek için gri aksesuarlar da kullanabilirsiniz.

İkiniz için bir resim galerisi oluşturduk. Bu örneklerden bir fikir edinebilir ve size en uygun dekorasyon modelini belirleyebilirsiniz.

Siyah-Beyaz Salon Dekorasyonu

Klasik Salon Takımları

Oturma odası dekorasyonunda risksiz renk kombinasyonları arıyorsanız. Kesinlikle seçmeniz gereken renkler siyah ve beyaz olmalıdır. Hem kullanımı kolay hem de hataya dayanıklıdır.

Ayrıca oranları kullanmakta serbestsiniz. Hangisini daha çok kullanıyorsun sana kalmış. Kırmızı, sarı ve mavi gibi renkleri de vurgulayabilirsiniz.

Siyah ve beyaz renk çiftinin diğer bir yönü de hem modern hem de klasik dekorasyona uygun olmasıdır.

Farklı siyah beyaz oturma odası dekorasyon örneklerini bir araya getirdiğimiz için size bir fikir vermek. Resim galerimize klasik ve modern tarzlarda dekore edilmiş salon dekorasyon örneklerini de ekledik.

Bir cevap yazın