Daha fazla kapasite için 70 cm genişliğinde buzdolapları

Alışverişten döndüğünüzde hiç buzdolabınızda yer kalmadı mı?Evde bir parti hazırladınız ve tüm yiyecek ve içeceklere yer kalmadı mı? Belki daha fazla kapasiteye sahip birine ihtiyacın var. Korkmayın, çünkü bunu arttırmak mutfağınızda çok fazla alan kaybetmek anlamına gelmez, 70 cm genişliğinde buzdolabıyani geleneksel olanlardan sadece 10 santimetre daha geniş.

70 cm genişliğinde bir buzdolabına ihtiyacım var mı?

En alışılagelmiş boyutta (60 santimetre) bir buzdolabınız varsa ve yukarıdaki sorulara evet yanıtı verdiyseniz, daha fazla kapasiteye ihtiyacınız olabilir, ancak büyük ölçüde evde yaşayan insanlara ve önderlik ettikleri yaşam tarzına bağlı olacaktır..

Daha büyük buzdolapları genellikle üç veya daha fazla kişilik aileler için veya yemek pişirmeyi seven ve ellerinde çok çeşitli malzemeler bulunan kişiler için önerilir. Ana avantajı izin vermek büyük miktarda alışveriş yapın, süpermarkete çok fazla seyahat etmekten kaçının ve her zaman bol miktarda taze yiyecek bulundurun..

Ek olarak, daha fazla genişlik, dondurmak için daha fazla alan anlamına da gelir. Hiçbir zaman kaçırmamanız için 70 cm genişliğindeki buzdolaplarımızda BigBox büyük kapasiteli çekmece, büyük kapları, kapları veya yiyecekleri saklamak için özel olarak tasarlanmıştır.

70 cm Bosch buzdolapları

Tamam, artık buzdolabınızda daha fazla yerin gerekli olduğunu doğruladığınıza göre size söyleyeceğiz neden Bosch, sizi elde etmek için en iyi seçimdira.

Herkes 70 cm genişliğindeki buzdolaplarımız oğul kombi No Frost, demek ki, buzdolabı ve dondurucu işlevlerini birleştirinve ayrıca otomatik olarak buz çözer, böylece içlerinde can sıkıcı bir buz tabakası oluşmadan her zaman verimli çalışırlar.

Ayrıca gıda muhafazasına yönelik en son Bosch teknolojisine sahiptirler. VitaFresh, VitaFresh Plus ve VitaFresh Pro sistemleri, modele bağlı olarak yiyeceklerin tazeliğini daha uzun süre uzatıyor.

Daha ileri, Home Connect ile modelleri cep telefonunuzdan yönetebilirsinizhatta kameralı modellerde hiçbir şeyi unutmamak için satın alırken iç mekanın fotoğraflarını bile alın. Güncelleme alın çünkü akıllı buzdolapları.

Bosch buzdolapları yalnızca yiyeceklerinizi saklamanıza değil, aynı zamanda mutfağınızı dekore etmenize de yardımcı olur. Bunun için aşağıdaki gibi bitişler arasından seçim yapabilirsiniz: parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik, siyah kristal Ö Beyaz Evinize en uygun olanı seçin!

70 cm genişliğinde bir buzdolabının sizin için yapabileceği her şeyi gördünüz mü? Sadece tercih ettiğin birini seçmen gerekiyor. #accountwithBosch mutfağınızı donatmak için.

Yazar hakkında

'src =