Çok farklı Ev Salon Dekorasyonu

Ev Dekorasyon Salon Örnekleri
Ev dekorasyonu oturma odası örnekleri
, kendi karakterinizden elemanlar ekleyerek orijinal oturma odası süslemeleri yaratmanıza ilham verir. Herkes farklı, tıpkı parmak izi gibi. Herkesin farklı bir renk tadı tarzı vardır. Hepimiz evlerimizin dekorasyonu için kendi tarzımızı yaratır ve onları birkaç ipucu ile birleştirirsek, dünyadaki en güzel dekorasyonlar ortaya çıkacaktır. Ev dekorasyonunda ipuçları almak ve farklı fikirlerden ilham almak istiyorsanız, salon duvarında ayna dekorasyonu birçok örneği incelemelisiniz. Dekorasyon dergileri, çeşitli bloglar ve web siteleri düzinelerce stil ve renkten örnekler bulmak kolaydır. Bu örnekleri inceledikten sonra, yeni şeyler oluşturmak için kendinizden bir şey ekleyebilirsiniz.

salon duvarında ayna dekorasyonu

Evlerimizi dekore ederken, bize uygulanan moda ya da trend kurallarından uzak durmamız gerekiyor. Yeni nesil dekorasyonlarda trend gri olduğu için griden nefret ediyor olsanız bile, gri kullanmak büyük bir hata olur. gri boya ev dekorasyonu Bazı kaplarda bazı renkler kullanmak, uzun vadede mutsuz bir ev hayatı getiriyor çünkü sadece modaya uygun. Bu yüzden trendleri takip edin, modası geçmiş olana bakın, kimin kullandığını değil, aynı şeyi yapmayın.

salon duvarında ayna dekorasyonu
salon duvarında ayna dekorasyonu

Zevkiniz ve karakteriniz moda ve trendlerden daha önemli. Sizler için hazırladığımız ev dekorasyon salonları son derece kullanışlıdır, kendi örneklerinizi kişiselleştirmeyi kolaylaştırabilirsiniz örneklerdir. Bir salonu ve odayı karakterize etmek aslında çok kolaydır. Tarzınızı yansıtan bir resim, herhangi bir biblo veya aksesuar harika şeyler yapmanıza yardımcı olabilir.salon duvarında ayna dekorasyonu Yerdeki halının deseni ile bile, sizi tamamen yansıtan bir oda dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Ahşabın kullanıldığı evler geçmişte kaldı. Artık ahşap malzemelerden daha hafif ve sağlıklı malzemeler var. Ne kadar sürdüklerini göreceğiz, fakat şimdilik onlar trend. Ev dekorasyon salonlarının örneklerinde duvar veya koltuklarda ahşap tasarımlar kullanılmıştır. En popüler zemin dekorasyon ürünlerinden biri seramik zemin ve laminat park.

En Güzel Salon Çiçekleri ve Kullanımı

kırmızı salon çiçeği
iri yapraklı salon çiçekleri
büyük yapraklı ev çiçekleri
yeşil yapraklı ev çiçekleri
kırmızı salon çiçeği
iri yapraklı salon çiçekleri
büyük yapraklı ev çiçekleri
yeşil yapraklı ev çiçekleri
  • kırmızı salon çiçeği,
  • iri yapraklı salon çiçekleri,
  • büyük yapraklı ev çiçekleri
  • yeşil yapraklı ev çiçekleri


Her oda, dekorasyonu etkileyen büyük bir mobilyaya sahiptir. Duvarlarda kullandığınız duvar kağıtları ve tavan dekorasyonu, mobilyalardan sonra en önemli dekoratif unsurlardır. Ancak, bunların dışında, tüm odaların havasını etkileyen başka bir unsur var, çiçekler! Özellikle salon dekorasyonunda kullanılan en güzel salon çiçekleri, en karanlık ve sıkıcı salonları bile pozitif enerji dolu harika bir yer haline getiren dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Monoton ve donuk bir görünüm, çok yapay veya aşırı modern bir tasarım, küçük dokunuşlarla biraz abartılı bir bohem yaklaşımı yumuşatmak ister misiniz? Oturma odamda hiç renk kaosu olmadığını söylerseniz, pek çok renk arasında değilim, ama odamın tek bir renk olmadığını söylerseniz, yapabileceğiniz en iyi şey doğru renkli çiçekleri bulmaktır.

kırmızı salon çiçeği
iri yapraklı salon çiçekleri
büyük yapraklı ev çiçekleri
yeşil yapraklı ev çiçekleri

En güzel salon çiçekleri ve kullanımı evlerimizi renkli ve konforlu kılan kolay bir dokunuş. Odanızın büyüklüğüne bağlı olarak oturma odanızı seçebilirsiniz çiçek mutlaka canlı olmak zorunda değildir. Bazı insanlar yapay çiçek fobisine sahiptir. Bugün, yapay çiçekler o kadar gerçekçi ve güzel ki onları gerçeklerden ayırmak neredeyse imkansız. Demek istersen, salonun herhangi bir köşesinde yapay çiçekler kullanabilirsin. Çok evde değilseniz, sık sık iş için ya da çeşitli nedenlerden dolayı evin dışındaysanız, canlı çiçekleri yönetmek çok zor olabilir. Canlı çiçekler ekstra bakım gerektirir ve bunun için zaman ayırmanız gerekir. Bu gibi durumlarda, yapay çiçekleri kolayca seçebilirsiniz. En güzel salon çiçekleri canlı olanlar değildir, sonuçta yapay çiçeklerde de güzel olanlar vardır.

Çiçeğinizin türünü odanızın büyüklüğüne, pencere sayısına ve boyutuna göre belirleyebilirsiniz. Büyük bir odanız varsa, bu odayı, en büyük odayı veya hatta ağaçlara benzeyen farklı bitkileri kullanabilirsiniz. Çok büyük tencerelerde çok geniş oturma odası çiçekleri bulmak da mümkündür. Önemli olan ne tür bir çiçek istediğine karar vermen. Buna karar verdikten sonra renk ve yere karar verebilirsiniz.

Dikdörtgen Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri
Evde olduğumuz sürece salonlarımız özellikle hafta boyunca en çok zaman geçirdiğimiz alanlardır. Salonlarımızı misafirlerimiz için mükemmel bir şekilde dekore etmek istiyoruz. Dikdörtgen salonlar, dekore edilmesi en kolay ve en verimli salonlardır. Elbette normal şartlarda olan salonlardan bahsediyoruz. Bir taraftaki salonlar son derece kısa ve uzun taraflar, süslenmesi en zor olan dikdörtgen odalardır. Dikdörtgen salon dekorasyon fikirleri ağırlıklı olarak normal büyüklükteki odaları kapsamakla birlikte, bu yazıda size çeşitli bilgiler vermek istiyoruz. Zor olan nokta, burada olmasıdır.

cam balkon oda dekorasyonu
küçük giyinme odası fikirleri
giyinme odası dekorasyonu
küçük bebek odası dekorasyon fikirleri
cam balkon oda dekorasyonu
küçük giyinme odası fikirleri
giyinme odası dekorasyonu
küçük bebek odası dekorasyon fikirleri
  • cam balkon oda dekorasyonu
  • küçük giyinme odası fikirleri
  • giyinme odası dekorasyonu
  • küçük bebek odası dekorasyon fikirleri

Salonlarımızda, tıpkı diğer odalar gibi, güzel bir renk yelpazesi yakalamanız gerekir. Çok koyu renkleri olan karanlık salonlar yerine daha fazla renk dengesiyle süslemek gibidir. Elbette, tam tersi bir parlak göz alıcı renk tonu yerine harmonik bir ortam yaratmak doğrudur. Dar koridorlu olanlar için en belirgin fikir derinlik algısı vermektir. Odanız çok dar ise, bu odayı yansıtıcı sıcak renk tonlarında kullanmalısınız. Bu tip zemin aydınlatması harika bir his yaratır. Bu küçük mumları kullanarak küçük banyolarda, küçük balkonlarda ve teraslarda derinlik algısı ile yapmamız gereken çok şey var. Aynı yöntemi dar salonlarda da uygulayabilirsiniz.

Salonlarınızın kısalık veya genişliğinden bağımsız olarak, bu odaları iki yönelimli olarak yerleştirmelisiniz. Bir tarafta bir odak noktası ve diğer tarafta bir odak noktası belirterek eşyalarınızı etraflarına yerleştirin. Bu odanın bazı kısımları oturma odasının bir tarafı olarak tanımlanabilir.

Dikdörtgen oturma odası dekorasyon fikirleri uygularken, odanızı iki farklı bölümde oluşturmak zorunda değilsiniz. Her iki tarafı da günlük salon gibi dekore edebilirsiniz. Odak noktalarının belirlenmesi, dekorasyon planınızı yapmanıza yardımcı olur.

cam balkon oda dekorasyonu
küçük giyinme odası fikirleri
giyinme odası dekorasyonu
küçük bebek odası dekorasyon fikirleri
cam balkon oda dekorasyonu
küçük giyinme odası fikirleri
giyinme odası dekorasyonu
küçük bebek odası dekorasyon fikirleri

Dikdörtgen Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri
Evlerimizi dekore etmeye karar verdiğimiz andan itibaren onlarca örnek dekorasyon modelini incelemeye başlıyoruz. Bunlara dikdörtgen salon süsleri, kare olanlar, geniş ya da dar olanlar dahildir. Mobilya ve aksesuarlar bazı örneklerde kullanılmıştır. Ancak, bu en büyük hatadır. Manken görmek için dekorasyon dergisi veya blog. Bu elbisenin aynı şekilde durması için boyunuz, kilonuz, ten renginiz ve diğer tüm detaylarınız manken gibi olmalı. Veya internette trajik görüntülerin ortaya çıkması, fotoğraflarında gerçekte nasıl göründüğü. Aynısı ev dekorasyonu için de geçerlidir. Mobilya evinize uygun olmalıdır. Öğe bir odayı dekore etmek için kullanılıyorsa, oda dardır, onu kullanmak yanlış olur. Kısacası evlerimizi dekore ederken bol miktarda örnek incelemeli ve bu özelliklere dikkat etmeliyiz.

cam balkon oda dekorasyonu
küçük giyinme odası fikirleri
giyinme odası dekorasyonu
küçük bebek odası dekorasyon fikirleri
cam balkon oda dekorasyonu
küçük giyinme odası fikirleri
giyinme odası dekorasyonu
küçük bebek odası dekorasyon fikirleri

Daha önceki yazılarımızda, bunların nasıl kullanılacağı hakkında birçok bilgi verdik. En şık tarzda dekore etmek mümkündür. Bununla birlikte, salonlarda, süslemesi zor tabii ki dikdörtgen salonları vardır. Elbette, bu dikdörtgen oturma odası süslemeleri, odanızın darlığına ve genişliğine de bağlıdır. Bazı dikdörtgen odaların uzunluğu çok kısadır ve çok uzun olması için yapılabilir. Odanız çok dar bir oda değilse, ideal oturma odası dekorasyonu için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Yapmanız gereken ilk şey, salonları bu şekilde süslemektir. Bütün odayı toplu olarak dekore etmeye çalışmak yerine, oturma odasındaki bir odayı düşünebilirsiniz. Ayrıca odanın geri kalanını bir çalışma alanı ile dekore edebilirsiniz. Ayrıca galerimizde dikdörtgen oturma odası dekorasyon örnekleri görebilirsiniz.

Bir cevap yazın