Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2021
EIpaRs 2021

Çocukların taraması için halı

Küçük cadınız büyür, gelişir ve gerçek bir kıpır kıpır olur. Ve ondan önce oyunlar için bir anaokulundan yoksunsa, o zaman sadece sürünmeyi ve dünyanın sınırlarının nasıl hemen genişlediğini öğrenmesi gerekiyordu. Çocuk aktif olarak keşfedilmemiş yeni bir bölgeyi keşfetmeye başlar ve ebeveynleri yerdeki halının buna katkıda bulunmadığını öğrenir. Birincisi, yığın sık düşmeleri hafifletmez ve ikinci olarak, […]

28 Ocak 2021 - 6:44 'de eklendi ve 4 kez görüntülendi. A+A-

Çocukların taraması için halı

Küçük cadınız büyür, gelişir ve gerçek bir kıpır kıpır olur. Ve ondan önce oyunlar için bir anaokulundan yoksunsa, o zaman sadece sürünmeyi ve dünyanın sınırlarının nasıl hemen genişlediğini öğrenmesi gerekiyordu. Çocuk aktif olarak keşfedilmemiş yeni bir bölgeyi keşfetmeye başlar ve ebeveynleri yerdeki halının buna katkıda bulunmadığını öğrenir. Birincisi, yığın sık düşmeleri hafifletmez ve ikinci olarak, kir, her iki saniyede bir elektrikli süpürge ile evin etrafında koşana kadar sadece nemerenoe sayısını toplar. ne yapmalıyım?

Durumdan çıkmak çok basit – emeklemek için bir halı satın almak. İnanın bana, bu para kaybı değil, bir çocuğun geleceğine yapılacak karlı bir yatırım. “Büyük isim nedir?” Deyin. Kesinlikle, satın almanın avantajları ortadadır.

Güvenlik konusuyla başlayalım. Halıların aksine, özel paspaslar, üretildiklerinde olduğu gibi tam olarak alerjiye neden olmazlar ve bebek ürünlerini üretmek için yalnızca onaylı, sertifikalı malzemeler kullanılır.

Ayrıca, gezinme paspası çok hızlı ve temizlenmesi kolaydır. Pürüzsüz, yani orada toz için yer yok. Herhangi bir kir normal bir bezle temizlenir. Birçok kez tarayabilirsiniz, resimler bundan zarar görmez, daha azında bile solmazlar.

Bir kez daha, soğuk söz korkmuyor. Tüm ürünler mutlaka bir ısı yalıtım tabakası ile tedarik edilir. Evet ve korkusuzca sürünmek için halının üzerinde yatıyor – bu esnekliktir. Elastiktir, yumuşak değildir. Aksi takdirde, kafa karıştırmak kolaydır, çocuksu mizaçlara dayanamaz ve ortaya çıkan kıvrımlar, bacağı veya tutacağı ve düşmesi kolaydır. Ve sert bir zeminde yatmak bebeğin sütunu için daha faydalıdır.

Peki, hiç küçüğün sağlığına olan katkınızı takdir ettiniz mi? Ve şimdi başarılı gelişimine, titizlikle araştırılması ve test edilmesi gereken meraklı bir kişi olarak yatırım yapmayı düşünün. Çocuk halılarını emeklemek için süsleyen parlak grafikler (örneğin “Eurim”, tasarım olarak harf ve karakter görüntülerini kullanır) dünyayı tanımaya katkıda bulunur. Çizgi film karakterleri aracılığıyla çocuk, çevredeki alanla ilgili birçok yeni şeyi öğrenir ve hatırlar. Küçük çocuğunuz bile hayattaki ilk dersleri alıyor.

Alışılmış ürünlere ek olarak, satışta bulmacaları tarayan harika bebek halıları var. Birçok yetişkin de “kıvrımlı görüntü” oynamayı sever. Ve burada elimizde, yere koyduğumuz ve oyunlar için yıkanabilir, yıkanabilir kılıfımız olan kocaman kareler var. Bulmacayı sökmek, detayları bir çantaya katlamak ve doğaya götürmek kolaydır. Böyle bir asistanla çocuğa eşyaları temizlemeyi öğretebilirsiniz – kareleri ayırmasına ve bir araya getirmesine izin verirken, aynı zamanda motor becerilerini geliştirmek için biraz eğitim de alabilirsiniz. Ve halınızı yeniden toplamak, olduğu gibi, ayrı bir heyecan verici oyun.

Tarama halısı çok pahalı değil. Bu nedenle, bu ürünlerden birkaçına aynı anda sahip olabilirsiniz, böylece çocuk sıkılmasın. Diyelim ki birinin bir araba yarış pisti olacak, diğer yandan – nehri olan bir ev ve üçüncü olarak – jestlerle birlikte öğreneceğiniz harfler.

Sevgi ve ebeveyn bakımının yanı sıra, her çocuğun başka birçok şeye ihtiyacı vardır. Bu ve onun mobilyaları, arabası, kıyafetleri, kozmetik ürünleri, kişisel hijyen ürünleri ve ayrıca bebeklerin emeklemesi için bir halı. Ne olmalı, satın alırken nelere dikkat etmeli ve nasıl dikmeli?

Çıplak ayak tüm yolu süründüğünde …

Emekleme, bir çocuğun düzgün gelişiminin önemli bir parçasıdır. Bu, çocuk için bir tür başlangıç ​​noktasıdır, ustalaştıktan sonra yürüme becerilerini kazanacaktır. Elbette her insanın bu dönemi ayrı ayrı vardır. Bazı bebekler beceride yaşamın ilk haftalarından itibaren ustalaşmaya başlarken, diğerleri hemen yürümeye çalışır. Bununla birlikte, çocuk doktorları bu aşamadan geçen çocukların kas sistemini, konuşmayı, ince motor becerilerini ve zekayı geliştirdiğini iddia ediyor.

Ebeveynlerin temel görevi, çocuklarına emeklemeyi öğrenme fırsatı vermektir. Bunun için çocuğun karnına ve her zaman yere yatırılması gerekir. Yenidoğanın kemik ve kaslarının güçlendiği üç aylık olduktan sonra daha iyi yapmaya başlamak.

Ve dersleri sadece iyi değil, aynı zamanda çocuğa rahatlıkla geçmek için yere sürünen bir halı koymanız gerekir. Mağazada, her yaştan çocuğa uygun battaniye modellerini satın alabilirsiniz. Ayrıca yumuşak ve sıcak paspaslar, soğuk bir zemin ile çıplak ayak arasında güvenilir bir katman haline gelecektir. Böyle bir satın alma işlemi yaptıktan sonra, çocuğunuzun şevkle veya arfi ile düşeceğinden endişelenmenize gerek yok.

Çocuk paspasları birkaç yönden birbirinden farklıdır: boyut, renk, dolgu, fiyat kategorisi ve yaş kısıtlamaları. Ama dedikleri gibi, talep bir teklif doğurur. Tüketici ihtiyaçlarının analizine dayanarak, üreticiler bize bu tür gezer halı modelleri sunar:

 • Bebek emekleyen pedler. Birbirine bağlanmış birkaç parçadan oluşur. Büyük bulmaca boyutunda bulmacalara sahip olanları seçmek en iyisidir. Daha az eklemleri vardır, bu da bir bebeğin emeklemesinin daha uygun olacağı anlamına gelir.
 • Desenli kemik masajı. Küçük dolgu parçacıklarından oluşur. Bu paspaslar, bebeğin düz ayakları, skolyoz ve kas-iskelet sistemindeki diğer problemler riskini büyük ölçüde azaltır.
 • Haddelenmiş zeminler. Yalnızca nasıl sürüneceğini anlamaya çalışan çok genç tüketiciler için uygundur. Zamanla çocuk büyüdükçe bu halının boyutu yeterli olmaz.
 • Paspas gelişimi. Aynı zamanda sığ el sürüşü, mantıksal düşünme ve zekanın gelişmesine de katkıda bulunur.

Çocuklar için bulmacalar, emekleme, yuvarlanma, masaj yapma ve hipoalerjenik malzemelerden – yün veya polipropilen kaplamalar geliştirmek için üretilir. Ayrıca renkler her zaman parlak ve doygundur, halının her bir parçasının dokunması gereken farklı bir yüzeyi vardır ve bu tabii ki çocuğa fayda sağlayacaktır.

Ancak, çocuklar için özel bir kılıf ve büyük bir olumsuzluk var – yüksek bir maliyet. Altı ayda olduğu gibi duracak bir şeye birkaç bin ruble vermenin yazık olduğunu ve bir yıl içinde en uzak rafta toz toplayacağını kabul edin. Mali durum henüz romantik değilse, ancak aile bütçesi çok sınırlıysa, çocuk eğlenmeyi reddetmemelidir. Ana sınıfımızda çocuğa kendi elinizle sürünmesi için bir halı dikmeye çalışın.

 • Temel kumaş üç renktedir.
 • Kenar için malzeme;
 • Tekstil astar;
 • dayak.
 • Dekorasyon için kumaş parçaları;
 • makas.
 • Pimler.
 • Şimşek.
 • hüsran.
 1. Öncelikle, izleme kağıdına çizim yapmanız ve ana şablonu dekoratif öğelerle kesmeniz gerekir: bir üçgen, yarım kemer, bir yaprak ve bir ağaç gövdesi.
 2. Daha sonra bu boşluklarla kumaş üzerinde bir çizim oluşturun ve gerekli sayıda ayrıntıyı kesin: 12 üçgen (her renkte 4), 1 ağaç gövdesi, 17 yaprak, aynı renkteki bir dairenin 12 yarısı.

 • Şimdi inandırıcı olmak için yapraklar üzerinde dalgalı bir etki yaratmanız gerekir. Bunu yapmak için folyonun altından bir paket alıp yıkayıp kurutuyoruz.
 • Hazır bir kumaş deseni yardımıyla, aynı çizimden bir tabakayı folyodan kesin.
 • Yarımlardan birini tutkalla yağlayın ve iki parçayı birbirine sabitleyin.
 • Şimdi temel detayları zımbalamaya geçiyoruz. İlk önce, her yarım daireyi üçgenin tabanına dikin ve dikişi bir demirle ütüleyin.
 • Sonra 1-1,5 cm kenardan saparak üç hazır üçgeni bir şapka ile birbirine dikiyoruz.
 • Bu desen için, astar kumaşından üç özdeş parça kesiyoruz.
 • Astarın her bir parçasını dikin, derzleri ütülemeyi ve ortasına küçük gizli bir fermuar dikmeyi unutmayın.

 • Şimdi biraz yumuşaklık katmanın zamanı geldi. Çıtayı düz bir yüzeye düzeltin ve üzerine halının dikilmiş tabanını yerleştirin ve gereksiz kısmı yavaşça düzeltin.
 • Üçgenin tabanı ile yayın yarısı arasındaki bağlantı hattını dikin.
 • Halının üstünü dolgu üzerine yerleştirin ve astarı tam olarak kontur boyunca dikin.
 • Sonra halının içine küçük bir sentibon ekleyebilirsiniz.
 • Elbette, Sintepon’u ve aradaki diğer katmanları güvenilir bir şekilde sabitlemek için rastgele birkaç satır yapmayı unutmayın.
 • Şimdi sadece çocuk halısının ortasına bir ağaç yapıştırmak kalıyor.

 • Pamuk yünü veya sintepondan yapılmış bir dolgu ile biraz yeşillik ekleyin.
 • Bebek geliştiren şapka, oyunlar, emekleme ve kullanıma hazır diğer aktiviteler için mükemmeldir.
 • Çıplak yerde yatmak bir yetişkin için bile pek hoş değildir, ancak emeklemeyi yeni öğrenen bir çocuk için soğuk örtmek sağlık sorunları getirebilir. Çocuğu virüslerden ve enfeksiyonlardan korumak ve ayrıca bulaşma aşamasını kontrol etmesine yardımcı olmak ve emeklemek için özel bir halıya sahip olmak. Böyle bir şey herhangi bir mağazadan satın alınabilir ve eğer para varsa, o zaman kendinizi dikmek kolaydır.

  Sevgili okurlar, minnettarlığın yanı sıra eleştiri ve her türlü yorumu kabul etmekten mutluluk duyacağız. Birlikte bu siteyi daha da iyi hale getiriyoruz.

  Bir bebek neden emeklesin? Bu becerinin bir çocuk için son derece gerekli olduğu ve hem fiziksel gelişiminde hem de zihinsel gelişiminde büyük bir rol oynadığı ortaya çıktı. Sürünen konuşma ve düşüncenin daha hızlı ve daha doğru gelişmesi temelinde, çocuğun sağlığının temelini attı. Dört ayak üzerinde sürünen bebek, kas-iskelet sistemini güçlendirir ve ince motor becerilerinin faydasını artıracak şekilde kolları ve parmakları çalıştırmanıza olanak tanır. Çocuk kalemi ve kalemi daha özgürce tutabilir ve yemek yerken kendine daha güvenli bir kaşık tutabilir. Sürünürken hareketlerin doğru koordinasyonu sağlanır. Bu nedenle çocuğu uyarmak, özel emekleme egzersizleri yapmak, masaj kursuna girmek gerekir.

  Becerilerini geliştireceği için çocuğu ve çevreyi uygun şekilde hazırlamak da gereklidir. Sürünmek için kıyafet kısıtlanmamalıdır. Külotun elastik bir bant üzerinde olmaması, ancak kaymamak için omuzlara tutturulması arzu edilir. Odanın bir kısmı taslaklardan uzaklaşmak ve fazla mobilyadan kurtulmak için çitlerden uzaklaşmanız gerekir. Böylece hijyeni korumak daha kolay olacaktır. Gezinme alanı sıcak, yumuşak ve aynı zamanda esnek olmalıdır.

  Tüm bu gereksinimler karşılanmıştır bebek emekleme minderi. Geniş bir yelpazeden nasıl seçilir ve seçimde hata yapmayın ve gerekli olup olmadığı, çünkü yeni aşırılıklar olmadan büyüdük, belki çocuğunuzun da ihtiyacı yok?

  Sürünen bir halı nasıl seçilir?

  Çocuk odasında her zaman rahat bir atmosfer yaratmak isterim. Burada bir emekleme paspası kullanabilirsiniz. Halılar boyut olarak değişiklik gösterir ve halı yerine çocuk odasında kullanılabilir. Çocuğun soğuk zeminde donacağından endişelenmenize gerek yok. Birkaç çeşit halı vardır:

  1. Bulmaca matı. Emeklemeyi öğrendikten sonra bebeğinize hizmet edecek. Sonuçta, halı birbirine bağlı çeşitli geometrik şekillerden oluşan katlanan bir bilmecedir. Ve çocuk büyüdüğünde, bulmaca ekleyebilecek ve motor becerilerini geliştirebilecek. Böylece halı yeterince yumuşaktır ve doğayla beraber yanınızda götürebilirsiniz, temizliği kolaydır.
  2. Mat-up, yalnızca bebeğiniz daha aktif bir şekilde emeklemeye ve ondan uzaklaşmaya başlayana kadar size hizmet edecektir.
  3. Gelişmekte olan paspas, emeklemeye başladığında küçük çocuklar için iyidir, ancak buna açıkça yer vardır.

  Çoğunlukla yün ve polipropilenden yapılan tarama için paspaslar. Hipoalerjenik oldukları için her iki maddenin de çocuklar tarafından kullanılmasına izin verilir.

  Tüm kroşe paspaslar aynı anda gelişir, çünkü dokunacakları farklı bir yüzeye sahiptirler, böylece dokunsal hisler, çocuğun beklentilerini genişletmek için alfabe ve hayvan desenleri ve desenleri gelişir.

  Bebek ne zaman emeklemeye başlar? Her şey yolunda. Bu, bebek yaklaşık altı aylıkken dördünü de aldıktan sonra ortaya çıkar. Yeni doğmuş bir bebeğin bile sürüngen bir sürüngen olmasına rağmen. Önce karın üzerinde yükselir, kulpların üzerine eğilir. Sonra çocuk Dört ayak üzerinde kalkar ve sallanmaya başlar. Sonra bir dizini öne doğru iter ve ileri doğru koşar. Zamanla, yeni hareket aşamalı olarak geliştirilir ve çocuk yetişemez.

  Ama aynı zamanda çocuğun sürünmek istemediği de olur. Burada farklı yüzey dokusuna sahip bir kroşe halı size yardımcı olacaktır. Önceden bebeğin kaslarını emeklemeye hazırlayacak özel bir masaj seansından geçmek zarar vermez.

  Çocuk sürekli olarak gelişimin tüm aşamalarından geçmelidir ve bundan sonra uyumlu bir şekilde gelişir, bu da çocuğunuzun gelecekteki tüm yaşamını olumlu yönde etkiler.

  Bilginin kopyalanmasına yalnızca kaynağa doğrudan, indekslenmiş bir referans kullanılarak izin verilir

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
  Yerli oyun şirketi rollic games satıldı Yerli oyun şirketi rollic games satıldı...

  Zynga, Hızla Büyüyen Hiper Günlük Oyunlar Sektöründe Lider olan İstanbul merkezli Rollic’i Satın Alımını Kapattı En Büyük ve En H...

  Havalı tabanca tavsiye Havalı tabanca tavsiye

  Basınçlı Hava Tabancaları Havalı tabanca tavsiye Onlar son derece Çünkü kullanımı kolay ve herhangi bir lisans gerektirmeyen kendi kull...

  Bebek arabası tavsiye Bebek arabası tavsiye

  En iyi bebek arabaları – karşılaştırma ve satın alma rehberi Bebeğiniz için her şey küçük. Özellikle yeni bir ebeveynseniz, bebek...

  En iyi bluetooth bileklik En iyi bluetooth bileklik

  En iyi 10 akıllı bant: En iyi fitness bilezikleri (2021) 2021’in en iyi fitness bilekliklerini arıyorsanız, bu sizin için mükemme...

  BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
  SON EKLENEN HABERLER
  Klima aylık ne kadar yakar Klima aylık ne kadar yaka...

  Klima tüketimi Klima bana aylık ne kadara mal olur? Klimam a...

  İç mekandaki aynalar, fikirler ve yerleşim kompozisyonları İç mekandaki aynalar, fik...

  Farklı fonksiyonel alanların özelliklerini dikkate alarak ko...

  Hostelworld nasıl çalışır? Hostelworld nasıl çalışır...

  Seyahat etmek hayatın önemli bir parçasıdır. İşleri ve diğer...

  Pencere panjur fiyatları 2021 Pencere panjur fiyatları ...

  ÖNCÜ FİRMA Model Fiyatı PİMAPEN ELEKTRIKLİ PANJUR 160 – 200 ...

  Oda hava soğutucularının seçimi için öneriler Oda hava soğutucularının ...

  Hava soğutucu kalitesi, sunumu, ürünün büzülme miktarı, soğu...

  En İyi hava soğutucu tavsiye En İyi hava soğutucu tavs...

  En İyi Hava Soğutucuları Klimaların pazarı ele geçirdiği yad...

  Çamaşır makinesi su alıyor ama dönmüyor Çamaşır makinesi su alıyo...

  Çamaşır makinesi dönmüyor: nedenleri ve sorunun aranması Çam...

  Sukulent türleri ve çiçek açan türleri Sukulent türleri ve çiçek...

   Sukulentleri keşfetmek Sulu meyveler veya sulu meyveler, su...

  Dış cephe mantolama nedir hangisi daha iyi Dış cephe mantolama nedir...

  Yapacağımız ilk şey, mantolama nedir şu anda ele aldığımız k...

  Yerli oyun şirketi rollic games satıldı Yerli oyun şirketi rolli...

  Zynga, Hızla Büyüyen Hiper Günlük Oyunlar Sektöründe Lider o...

  Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ