Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

Çocuklar ve ev aletleri

Çocuklar hangi yaşta evde işbirliği yapmaya başlamalı? Bu, ebeveynlerin çocuklarının eğitimi ile ilgili olarak karşılaştıkları birçok sorudan bir diğeridir. Her zaman olduğu gibi, hakim olan sağduyu. Çocuğun geçirdiği öğrenme aşamasına nasıl adapte olacağınızı bilin ve görevleri iyi seçin. Süreç ilerici olmalıdır. İdeal olan görevleri birer birer girinve onlara nasıl yapacaklarını öğretin. Onların takip etmesi için […]

09 Ocak 2021 - 10:07 'de eklendi ve 50 kez görüntülendi. A+A-

Çocuklar ve ev aletleri

Çocuklar hangi yaşta evde işbirliği yapmaya başlamalı? Bu, ebeveynlerin çocuklarının eğitimi ile ilgili olarak karşılaştıkları birçok sorudan bir diğeridir. Her zaman olduğu gibi, hakim olan sağduyu. Çocuğun geçirdiği öğrenme aşamasına nasıl adapte olacağınızı bilin ve görevleri iyi seçin.

Süreç ilerici olmalıdır. İdeal olan görevleri birer birer girinve onlara nasıl yapacaklarını öğretin. Onların takip etmesi için örnek olmalısın. Kendinizi sabırla donatın ve kendileri için yapmayı öğrenene kadar ısrar edin. Ve çabalarını olumlu bir şekilde pekiştirmeyi asla unutmayın, sevgiyle her şey çok daha iyi hale gelir.

İçinde Bosch Çocukların, gelişimlerinde temel bir süreç olan ev işlerinde size yardımcı olmalarını istiyoruz. Bu nedenle, cihazlarımız çocuklar için güvenlik sistemleriyle donatılmıştır Size yardımcı olabilmeleri amacı ile cihazlar çalışır durumdayken ve etrafta çocuklar varken sorun yaşanmaz.

İtibaren 2 veya 3 yıl için ideal yaş rutinleri tanıtmak. Örneğin banyo sırasında onlara soyunmayı, kirli giysilerini çıkarmayı ve çamaşır makinesine koymayı öğretebilirsiniz. Çocuğunuz biraz cesursa ve yıkama sırasında bir işleve dokunabileceğini düşünüyorsanız, daima gözetiminiz altında, çamaşır makinelerimiz Sahip olmak çocuklar için kasa sadece tuşa 5 saniye basarak etkinleştirmesi çok kolay sonuçlanmak programda yanlışlıkla değişiklik yapılmamasını sağlamak için cihazı kilitleyen bir kilidi etkinleştirir.

Arasında 3 ve 4 yıl Çok işbirlikçidirler ve çok yardım etmeyi severler. Yakalayın! Bitkileri sulamayı, tozu temizlemeyi veya süpürmeyi severler. Masayı temizlemeye yardımcı olsalar bile yapabilirler bulaşık makinesine bulaşıkları yerleştirerek yardımcı olun onları izlediğiniz sürece ve başlatacaklar onlar olsun. İçinizin rahat olması için bulaşık makinelerimizde şunları yapabilirsiniz: kapıyı açmayı zorlaştıran bir kilidi etkinleştirin, çalışırken açmaya istekli olmanız durumunda; ve bunları olası bulaşık makinesi tehlikelerinden korur.

İtibaren 5 veya 6 yıl yapabiliriz onları yemek pişirme dünyasıyla tanıştırın. Burada çevrenizin nasıl olduğuna çok bağlı olacaklar. Yakınınızda yemek yapmayı seven bir aile üyeniz varsa, her zaman daha kolay olacaktır. Başlayabileceğiniz binlerce şey var. Örneğin, pişirmeyi seviyorlar. Onlara öğretin bütün aile için bir atıştırmalık hazırlayınbunlarla çocuklar için ideal tarifler..

8 yaşından itibaren sana yardım edebilirler çok daha ayrıntılı tarifler hazırlayın çocuklar ve ev aletleri arasındaki ilişki yoğunlaşmaktadır. Bosch’ta olduğu gibi her şeyin içindeyiz, biz de dikkate alıyoruz fırınlarda çocukların güvenliği. Bu nedenle, fırınlarımız Her zaman bir yetişkinin gözetiminde bu yaştaki çocuklar tarafından kullanılabilirler. Daha ileri, fırınlarımız bir çocuk kasası Bu, bunların yaşlarına göre açmasını veya ayarları değiştirmesini engeller. Ayar, cihaz açıkken veya kapalıyken de etkinleştirilebilir.

Büyüdükçe, bunu evde keşfedebiliriz gelecek vaat eden MasterChef Junior’larımız var. Elbette Manu’nun ebeveynleri Martina, Aina… mutfakta anneleriyle, babalarıyla ya da büyükanneleriyle ilk günlerinde basit bir “sana yardım edebilirim” in onları televizyon yıldızlarına dönüştürebileceğini hiç düşünmemişti. 9-10 yaşından itibaren tava ve tencere ile yemek pişirebilirler.. Onlara kendilerini yakmadan yemek yapmayı öğretmek için her zaman ısrar ediyoruz. En güvenli şey kullanmaktır indüksiyonlu ocaklar. Bu yazıda MasterChef’ten Pepe bize söyle indüksiyonla pişirmenin avantajları.

Yaptıklarından zevk alırlarsa, yapacaksın giderek daha fazla sorumluve bağımsızlıklarını teşvik edecek.

Yazar hakkında

'src =

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor

KAPANMAYAN VEYA KİLİTLENMEYEN BULAŞIK MAKİNESİ KAPISI NASIL ONARILIR Birçok cihaz gibi, arçelik, , bosch, , beko, , vestel , siemens ar...

En sessiz bulaşık makinelerimizi sunuyoruz! En sessiz bulaşık makinelerimizi sunuyor...

Sabahları evinizin huzurunun tadını çıkarmayı seviyorsunuz. Yemek yedikten sonra, kestirebilmek için sessizliğe ihtiyacınız var ve gece...

Bosch bulaşık makineleri ile boş zamanınızın tadını çıkarın Bosch bulaşık makineleri ile boş zamanın...

Hafta boyunca evde durmadığınızı kaç kez söylediniz? Görünüşe göre bu sadece bir söz değil. Son araştırmalar, her gün uyanık olduğumuz ...

Kışın ne yapmalı?  Örmeyi dene Kışın ne yapmalı? Örmeyi dene

Yağmur yağıyor, soğuk … Bu kış çok daha fazla vakit geçirdiğin zaman evtüm bunlarla çalışmak için ideal Hobiler her zaman başlama...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ