Çocuk odası için perde tasarımı

Odanın amacı ne olursa olsun, herhangi bir alan rahat ve rahat olmalıdır. Özellikle bir çocuk odası söz konusu olduğunda, uyulması gereken birçok kural ve istisna vardır. Burada küçük şeyler ve nüanslar önemlidir. Nitekim psikologlara göre, bir çocuk odasının tasarımı, kişisel gelişimi hesaba katarak bebeğin genel gelişimi için büyük ölçüde önemlidir.

04

Çocuk odası için perde seçimi sorusu da geçmiyor. Bu makalede, hangisinin çocuğun cinsiyetine göre seçilmesi gerektiğini veya odanın ikiye bölünmesi gerekip gerekmediğini tartışacağımız onlar hakkında konuşacağız.

evadvice_1029954968444

Makalenin içindekiler tablosu:

Her birinin bireysel tercihleri

Dikmek için perde veya kumaş seçerken, her bebeğin tercihlerini, onun için neyin ilginç olduğunu ve neyin hoşlandığını dikkate almak önemlidir. Sonuçta, onun dışında hiç kimse şahsen hangi renk düzeninin seçilmesi gerektiğini bilemez. Yetişkinlerin, bir çocuk odası tasarımının seçimi konusunda çocuklara danışmayı bile gerekli görmedikleri durumlar vardır, ancak bir erkek / kıza göre sadece pembe veya mavi tonlarda dekore eder. Aslında bu yaklaşım tamamen yanlıştır çünkü her bebeğin kendine has karakteri, ahlakı ve tercihleri ​​vardır.

shtory_dlja_detskoj_3

Ayrıca çocuğun mizacını da geliştirebilirsiniz. Örneğin, çocuğunuz enerjik ve kıpır kıpırsa, rahatlayacak ve yatıştıracak pastel renkli perdeler seçin. Aksine, çocuk sakin kategorisine giriyorsa, parlak olanları seçmeniz önerilir. Ve aktivite seviyesini artırmak için agresif tonlar. Web sitemizde yayınlanan önerilen fotoğraflarda bir çocuk odası için perdeler için her türlü fotoğraf seçeneğini görüntüleyebilirsiniz.

9-15

Malzemenin yoğunluğu önemli bir nüanstır

Perde seçerken onlar için ne tür bir kumaş kullanıldığını düşünmelisiniz. Çabuk kirlenme kabiliyetleri yüksek olmasına rağmen kreş için doğal malzemeler seçilmesi önerilir.

Çocuk odasında pembe perdeler.

Diğer şeylerin yanı sıra, kumaşın yoğunluğu özel olmalıdır. Gün ışığı içinden geçmeli. Aynı zamanda, güneş ışınları çok parlak olmamalıdır, böylece sabahları çocuk tatlı ve sakince uyuyabilir.

Oyun odası renkli iç.  3d render.  Pencerenin arkasındaki fotoğraf benim tarafımdan yapıldı.

Bir çocuk için kreşteki perdeler

Yani bir oğlunuz var ve yatak odasının tasarımına uygun perdeler mi düşünüyorsunuz, hatta tasarım bebeğinizin zevklerine uygun mu?

rimskie_shtory_v_detskuju_malchika_5

En iyi seçenek, tasarımı oğlunuzun sevdiği şeyle kesinlikle tutarlı olan perdeler olacaktır. Örneğin, arabalar, korsanlar, uzay temaları, araçlar, askerler veya kovboylar / Kızılderililer, spor temaları vb.

shtory_v_detskuyu_dlya_devochki_005-650x972

Unutulmamalıdır ki, çocuğun odasının zevkine uyacak şekilde ve hatta bir erkek söz konusu olduğunda daha çok olması gerektiği unutulmamalıdır. Hala çok gençse ve kendisi henüz ihtiyaçlarını ve tercihlerini ifade edemiyorsa, düz hafif kumaşlar seçin.

büyüleyici-diy-ev-dekor-fikirleri-yürümeye başlayan çocuk-çocuk odaları-tasarım-ile-beyaz-yatak-boyunca-beyaz-kitap-raflar-ve-beyaz-masa lambası-ayrıca-kırmızı-kanepe-sandalye-yakın- mavi-masa-artı-beyaz-cam-pencere-ve-beyaz-perde-w

Kızlar için kreşteki perdeler

Küçük bir güzelliğiniz varsa, odasındaki perdeler kızın tercihlerine ve ruh haline uygun olmalıdır.

büyük-1

İç mekanı dekore etmeden önce bebeğinizin ahlaki değerlerinden emin olmalısınız. Çok küçük çocuklar için pembe, turuncu tonlarını seçmeye değer. Kar taneleri, çiçekler, küçük hayvanlar veya çizgi film karakterleri, periler ve diğerleri gibi baskılar üzerlerine uygulanabilir.

3007091_pimultirufflecurtains_vir_f109

Buna göre, yatak odasını, kızınızın tam bir rahatlık ve rahatlık içinde olacağı gerçek bir küçük prenses krallığına dönüştürmek kolaydır.

???????????????????????????????????

Çocuk odası için perde tasarımı

İki çocuğunuz varsa perdeler daha nötr olmalıdır. Onları bir erkek ya da kıza odaklamayın. Örneğin, herhangi bir iç mekana en uygun geometriye sahip yumuşak kumaşları veya bir tür uygulama, yıldız ve diğer desenleri asabilirsiniz.

Øòîðû äëÿ äåòñêîé êîìíàòû

Rastgele dikilmiş, farklı boyutlardaki yamalardan dikilecek farklı renklerde perdeler için iyi bir seçenek. Ayrıca düz kumaşlar özel boyalar kullanılarak kendi elinizle dekore edilebilir. Ayrıca çocuklarınız bu seçeneği kesinlikle beğenecek. Nitro-solvent ilavesiyle yağ bazlı boyalar kullanarak bunu yapmak çok kolaydır.

detskaya-komnata

Asıl mesele, bir çocuğun her yaş kategorisinde, odasının içini gözden geçirmenin önemli olduğunu hatırlamaktır, çünkü çocukların ahlaki ve tercihleri, gelişimleri ve büyümeleri ile değişir.

stili-v-interere-provans-v-detskoj-komnate14

Bir çocuk odasının içindeki en iyi perdelerin fotoğrafları

10

shtoryi-v-detskuyu-e1442138989236

4-1

7_0

10-6

11

194

3710

5603b31a1a3b1

ac49472a9ebc75edeb8002270fadb7d6

büyük

çocuk1b

Oyun odası renkli iç.  3d render.

detskaya_01

detskie-shtory-1

dizajn-shtor-dlya-detskoj-21

dizajn-shtor-dlya-detskoj-komnaty-www-ural-org

dizajn-shtor-v-detskuyu-komnatu-1024x1024

dsc_0407-dak

nakışlı-çiçek-yazı tipi-b-ipek-b-yazı tipi-kumaş-karartma-yazı tipi-b-perde-b-yazı tipi-yazı-b

kız-058jpg_original

maxresdefault

nezhnyie-fotooboi-v-legkom-i-nezhnom-dizayne-detskoy-komnatyi

shtory_dlja_detskoj_4

shtory_dlja_detskoj_5

???????????????????????????????????

shtory-dly-detskoy-21

shtoryi-dlya-devochki-4

shtory-v-detskuyu-dlya-malchika-fotoğraf-17

tekstil-çocuk-dekorasyon-07

tsvetochnaya-tematika-v-oformlenii-okon-1

pencere-tedaviler-38

pencere-tedaviler-98

dlya-devochek

zanaves-besplatnaya-dostavka-multfilm-hola-kiski-detskaya-okno-gostinoj-detskie-spalni

podojdite-k-vyboru-shtor-dolzhnym-obrazom

shtory-i-tektil-dlya-detskoj-v-rozovom-cvete-10

shtory-dlya-detskoj

2_shtoru_i_tyul_dlya_detskoy_1-1

1

1384617122_tyul-v-detskuyu

shtori-dlia-detskoi-2

??????????

hdivd1405_girls-yatak odası_s4x3-jpg-rend-hgtvcom-1280-960