Çin’i ışıltılı hale getirmenin 5 yolu

Şu durumlar için …

  • Bulaşıklar bulaşık makinesinde kir ile birikiyor. Klasik makarna graten tepsisi gibi.
  • Çünkü bulaşık makinesini koymayı unuttunuz ve bir gün öncesinden kalanlar var.
  • Çünkü bulaşıklarınızda ekstra hijyen istiyorsunuz …

Kiri temizlemenin imkansız olduğunu düşündüğünüz bu durumlardan herhangi biri için, Bosch bulaşık makinesi en kuru döküntüleri bile temizlemek için oradalar.

Bosch bulaşık makinesiyle köpüklü tabak takımı

Auto programı

Bosch bulaşık makineleri için otomatik program

İki sıcaklığı (65 – 75ºC ve 45 – 65ºc) ile otomatik program Bulaşıklara yapışmış tüm yiyecek kalıntılarını çıkarmak için, aynı zamanda bulaşık makinesinde tencere ve tava yıkamak için idealdir. Bulaşıkların ne kadar kirli olduğuna bağlı olarak program, kusursuz bir sonuç için sıcaklık ve durulama seçilerek optimize edilir.

Yoğun bölge işlevi

Bosch bulaşık makinesi yoğun bölge işlevi

Bulaşık makinesinde karışık çamaşırlar için mükemmel bir seçimdir. Bu şekilde çok kirli tencere ve tavaları iç sepette, normal kirli bulaşıkları üst sepette yıkayabilirsiniz.

HygienePlus işlevi

HygienePlus fonksiyonlu bulaşık makinesi

Bu işlev her ikisinde de mevcuttur ücretsiz kurulum bulaşık makinesi Gibi ankastre bulaşık makineleri Ekstra hijyen için son durulama sırasında sıcaklığı artırın. Bulaşıkları daha yüksek düzeyde hijyene tabi tutmak istediğinizde veya kesme tahtalarını, çocuk aletlerini veya çamaşırları yıkarken kullanmanızı tavsiye ederiz. biberonlar.

Bulaşık makinesinin yarısını kullanın

Bu özellik size tarafından sunulmaktadır Bosch bulaşık makinesi ve bulaşık makineniz dolu olmasa bile, kirlerin kurumaması için bulaşıkları yıkamanıza izin verir. Sana izin verir Suyu koruçünkü sadece birkaç bulaşık da olsa, bulaşık makinesi elle bulaşık yıkamaktan daha az su tüketir.

Pot programı

Bulaşık makineniz eskiyse ve önceki programlara sahip değilse iyi bir çözümdür çünkü bulaşık makineniz daha yüksek sıcaklık (modele bağlı olarak 60ºC civarında) ve ekstra hijyen yanında tüm izlerin yok olmasını sağlar. Ek olarak, size aynı zamanda tencereleri bulaşık makinesinde yıkayın.

Bu 5 numara ile, üzerinde graten kalıntıları olan tepsiler veya en kirli bulaşıklar kabusunuz olmaktan çıkacak. Ovucu hakkında hayal kurmayı bırakacaksın 😉

Yazar hakkında

'src =