Cihazlarınızın sizin için yaptığı görevler

Bir daha asla ev işi yapmak zorunda kalmayacağınızı söyleyemeyiz, ancak her seferinde bunu sizin için kolaylaştırıyoruz. Bosch teknolojisi size daha az çabayla en iyi sonuçlarve cihazlarımıza sahipseniz tekrar yapmak zorunda kalmayacağınız birkaç görev vardır. Zaman kazanmak ve evinizin mükemmel olmasını mı istiyorsunuz?

Bosch buzdolabı

Hala buzdolabınız için hangi sıcaklığın doğru olduğunu bilmiyorsunuz ve yiyecekler derecelerde yukarı ve aşağı giderken deneme yanılma oynuyorsunuz. Kaç sebze bozuldu? Gıdaları uygun şekilde muhafaza etmek istiyorsanız, buzdolabınız 4ºC’de ve dondurucunuz -18ºC’de olmalıdır. Meyveler, etler ve balıklar gibi en çabuk bozulan ürünlerin alt çekmecelerde daha uzun süre dayanacağını unutmayın.

Olmasına rağmen buzdolaplarımız Elektronik bir sensör sıcaklığı kontrol ettiği için endişelenmenize gerek kalmayacak ve soğuğu dağıt buzdolabının her yerinde doğru şekilde.

Bosch bulaşık makinesi

Bulaşıklarınızın lekesiz olmasını istiyorsanız, bulaşık makineniz de olmalıdır. Zaten sana biraz verdik temizlemek için hilelerama şimdi şunlardan birine sahipseniz Seri 8, Seri 6 veya Seri 4 bulaşık makinelerimiz, yeni program Tankın temizlenmesi Ekranda görünen, sizin için yapacaktır. Tuz, parlatıcı veya deterjan kullanmaz, sadece deterjan eklemeniz yeterlidir makine temizleyici ve programı seçin. İçinde bulaşık olmadan kullanmayı unutma! Her 30 döngüde bir veya uzun süre kullanılmadıktan sonra takmanızı öneririz.

Horno Bosch

Ayrıca mutfakta size yardım etmeyi önerdik. Şunlardan birine sahipseniz 8 Serisi fırınlarımız işlevli Asist, yemek yapacak senin için. İyi okuyorsun. Sadece ekranda pişireceğiniz yemeğin türünü seçmeniz gerekecek ve gücü, sıcaklığı ve buhara ihtiyaç duyup duymadığını seçen fırın olacaktır. Sonuç? Her zaman mükemmel. Pişirme için sensör PerfectBake oksijen ve nem miktarına bağlı olarak sadece kek yapılacağını düşündüğünde fırının kapanmasına neden olur.

Konfor, düşük tüketim ve en iyi temizlik sonuçlarını arıyorsanız, horno pirolítico. Piroliz işlevini seçmeniz yeterlidir ve fırının içi fazla çaba sarf etmeden temizlenecektir. Nasıl? İşlev bir yükselmiş sıcaklık olan kir kalıntılarını parçalayan.

Bosch çan

Mutfağınızdaki dumanlar veya kötü kokular için endişelenmenize de gerek kalmayacak. Çanlarımız yeniyi dahil etmek sensör PerfectAir Dumanın miktarını, kalitesini ve yoğunluğunu ve kokuları ölçen, gerekli gücü otomatik ve orantılı olarak ayarlamayı başaran. Pişirdikten sonra, pişene kadar çalışmaya devam edeceksiniz. kalıntı kokular 10 dakika hiçbir şey algılamadığında kendi kendine kapanır. Sensörün çalışmasını istiyorsanız, onu önceden etkinleştirmeniz gerekeceğini unutmayın.

Ayrıca, kapüşonunuz varsa devridaimdeTemizlerken haber de getiriyoruz. Sadece size ne zaman haber vermez filtre rejeneratif aktif karbon, ama kendisi kendini yenileyecek fırına koyarsan. Hayır, sihir değil: 4 ayda bir 200ºC’de 2 saat fırında koyun. Bu şekilde faydalı ömrü 10 yıl olacaktır.

Bosch indüksiyonlu ocak

Mutfaklar için müjde devam ediyor. İndüksiyon ocaklarımız var yağ sıcaklığı kontrolüBöylece plaka, yağ sıcaklığa ulaştığında sizi uyarır ve istenen pişirme işlemi boyunca bunu korur. Seni bir daha asla yakmayacak!

Fırın gibi plakalarda da yemek tarifi asistanı. Pişirmek istediğiniz yemeği seçin ve ocak otomatik olarak kendisi için mükemmel sıcaklığı seçecektir.

Bosch çamaşır makinesi

Eviniz için hala daha fazla devrim var. Giysilerini temizlemenin yanı sıra, çamaşır makinen ayrıca temizlenmesi gerekir. Programımız Tambur temizleme Çamaşır makinenizin düzenli bakımı için ve ayrıca uzun süre kullanılmamışsa mükemmeldir. Deterjan kalıntılarını ve kötü kokuları ortadan kaldırarak tambur teknesini ve tahliye borularını temizlemeyi başarır. Çamaşır makinenizde Kazan Temizleme programı yoksa, çamaşır deterjanı tamburda 90º’de bir program seçin ve çalışmasına izin verin.

Şunlardan birine sahipseniz kurutucularımız, ayrıca kondansatörü manuel olarak yeniden temizlemeniz de gerekmez. Sadece yapacak ve iş almanın yanı sıra, cihazın enerji verimliliğini koruyacaktır.

Kutsal teknoloji, değil mi?

Yazar hakkında

'src =