Cihazlarınızın hızlı programlarından yararlanın

Sır değil acele çağında yaşıyoruz. Bilgi, yemek, bir sonraki konser için biletler … şimdilik hepsini istiyoruz! Elbette bu kadar çabukluğun iyi yönleri vardır, ancak sabrımız için her zaman en iyisi değildir.. Neyse ki, neyse ki hareket “yavaş“Gittikçe daha moda hale geliyor.

Bununla birlikte, yüzleşelim, Bazen hız, özellikle de ev işi söz konusu olduğunda işe yarar. Çamaşır makinesinin en kısa sürede bitirmesi veya misafirleriniz geldiğinde hazır bir tabak hazırlamanız gibi. Bosch olarak bunu çok iyi biliyoruz, bu nedenle ne kadar hızlı olursa olsun yaşam hızınıza uyum sağlayan cihazlar tasarlıyoruz..

Şimdi size bazı fCihazlarımızın zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak fonksiyonları çamaşır makinesini koymak, bulaşıklarınızı mükemmel şekilde bulaşık makinesinde bırakmak veya lezzetli bir menü pişirmek gibi görevlerde. İhtiyaç duyduğunuz her an bu programları kullanın, böylece zamanınızdan istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Çamaşır makinenizde hızlı program Zaman kazanın!

Gömleğiniz bitti ve hemen ihtiyacınız olduğu için acil bir çamaşır yıkamak zorunda mısınız? Merak etmeyin, size yardımcı olabiliriz. Çamaşır makinelerimiz Giysilerinizin mümkün olan en kısa sürede temiz olmasını sağlayan özel işlevlere sahiptironu terk edecek hızlı program gibi 30 dakikada mükemmel. Ya da belki yıkamayı tercih edersin 2 kg’a kadar. 15 dakikada hafif kirli çamaşırların. Ayrıca mevcut fonksiyona sahipsiniz VarioPerfect, seçilen döngü süresini% 65’e kadar azaltır.

Ve Bosch çamaşır makineleriyle zamandan tasarruf edin yıkamaya başlamadan önce bile, çünkü deterjan eklemenize bile gerek kalmayacak. akıllı kendi kendine dozlama.

Harika! İhtiyacın olan gömlek zaten temiz … ama nemli ve asacak vaktin yok. Neyse ki, kurutucularımız ayrıca hızlı programları var40 dakika içinde giysilerinizi nem izi bırakmadan bırakır.

Şimdi sadece yapmalısın Plancharla ve gösteriş yapmaya hazır olacak. Bosch cihazlarıyla zaten gördünüz sadece bir saat içinde çamaşır yıkayabilir ve giysilerinizi kurutarak hazır hale getirebilirsiniz.. Bu hız!

Bulaşık makinenizde hızlı programlama Çok kısa sürede mükemmel bulaşıklar!

Bulaşık makinelerimiz Ayrıca bazen çok hızlı çalışmaları için onlara ihtiyaç duyduğunuzu da bilirler, bu yüzden bardakları, gümüşleri ve tabakları kısa sürede parlatacak programlar.

Örneğin, nihayet akşam yemeğine beklediğinizden daha fazla misafir gelirse veya özel bir akşam kullanmadan önce “güzel porselenleri” tazelemek isterseniz, bu model onu terk edecek tek başına kullanıma hazır bir saat. Ve bulaşık makinesine koyduğunuzda, çok fazla kir olduğunu ve derinlemesine temizlenmesi gerektiğini fark ederseniz, Quick 60º programını seçin daha yüksek bir yıkama sıcaklığı kullanmak için.

Tüm bu işlevler sayesinde, yemek masaya geldiğinde her şey hazır olacak.

Hızlı pişirme programları Herkes masada!

Ve yemekten bahsetmişken, bunu biliyor muydun indüksiyonlu ocaklar Bosch Ayrıca sahibiz mutfakta size ekstra hız sağlayan işlevler?

Bir örnek: Sprint işlevi, çok daha hızlı ısınmak için istenen bölgenin gücünü% 50 artırır. Makarna yapmak için suyu ısıtırken ya da lezzetli bir tatlı hazırlamak için çikolatayı eritmek istiyorsanız zamandan tasarruf edeceğinizi hayal edin. Daha ileri, hassas bir kap kullanacaksanız, vardır onları korumak için tasarlanmış Sprint Skillet işlevi. Yapışmaz yüzeylere zarar vermeyecek şekilde seçin ve Bir düğmeye dokunarak, tava sıcaktır ve sadece 30 saniyede pişirmeye hazırdır.

Pişirme sürecini hızlandırmanın ve daha konforlu hale getirmenin bir başka yolu da Bosch plakanıza entegre PerfectFry sensörü. Var beş seviye Azaltılmış soslardan nefis ızgara biftek hazırlamaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan. Seçildikten sonra, sıcaklık pişirme boyunca sabit kalacaktır..

Ayrıca, aşırı ısınmaktan korkmayın çünkü PerfectCook pişirme sensörü aşırı pişmeyi önlemek için bunu ölçer. Sadece pota bağlamanız ve seçmeniz gerekir 60ºC ile 180ºC arasında değişen beş seviyesinden biri, bir yemeği yeniden ısıtmaktan kaynatma, kızartma veya buharda pişirmeye geçmenizi sağlar.

Nasıl olur? Yaşam temponuz ne kadar hızlı olursa olsun, Bosch cihazları size mükemmel uyum sağlar. Tempoyu sen belirle!

.

Yazar hakkında

'src =