Cihazlarınızı çevrimiçi olarak rahatça satın almanın en iyisi

Eski çamaşır makineniz çok fazla ses çıkarıyor mu? mutfak robotu? veya belki bir akıllı buzdolabı cep telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz? Bir cihazın yepyeni olmasının nedenleri çok çeşitlidir, neredeyse onu satın alabileceğiniz yerler olduğu kadar çoktur ve bugün bir tane tavsiye etmek istiyoruz. en iyi fiyatı ve hizmeti bulacaksınız ve buna ek olarak, çok yakınsınız: web sitemiz.

Çevrimiçi satın alma giderek yaygınlaşan bir seçenektir. Bir Avrupa Birliği çalışması doğruladı 16 ile 74 yaş arasındaki İspanyolların yüzde 58’i geçen yıl İnternet’i bir şeyler satın almak için kullandı., on yıldan iki kat önce. Elbette tüketicilerin talepleri değil gümrükleri değişir: İşlemi gerçekleştirirken iyi bir fiyat ve kolaylık talep etmeye devam ederler.

Bosch olarak bunu iyi biliyoruz, bu yüzden Web sitemizden satın almak, bunu en iyi garanti ve konforla yapmaktır.. Yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı seçmek ve diğer her şeyle biz ilgileneceğiz. Sıfır endişe ve tüm faydalar veya bizim dediğimiz gibi “Sessiz satın alma”.

Yeni cihazınız evde tek tıkla ve indirimli!

Çevrimiçi satın almayı seçerseniz, Kataloğumuzun tamamına erişebilir, özelliklere, kılavuzlara bakabilir, karşılaştırabilir … ve tüm bunları evinizden çıkmadan yapabilirsiniz! İhtiyacınız olanı satın aldığınızda 48 ila 72 saat içinde size göndereceğiz. Ve evde değilseniz endişelenmeyin, çünkü tercih ettiğiniz gün ve saati ayarlayacağız ve programı teyit etmek için giderken sizi de arayacağız.

Ayrıca, bizim çıkış bölümü Cebiniz için endişelenmeden evinizi yenilemeye teşvik edecek özel teklifler bulabilirsiniz.

Kuruyoruz ve başlatıyoruz

Açıklığa kavuşturmayacağınızı düşündüğünüz için çevrimiçi satın alma konusunda endişeli misiniz? Sorun değil, Uzmanlarımız yanınızda götürmenin yanı sıra ihtiyacınız olan yere kuracak ve devreye alınmasında size yardımcı olacaktır., kullanıma hazır bırakılıyor *.

Bosch olarak istiyoruz İç huzurunuzun yeni cihazınızı satın alma anının çok ötesine geçtiğini. Bu yüzden sana veriyoruz 14 günlük deneme böylece her şeyin mükemmel çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ve herhangi bir sorunuz varsa, 976 305 713 numaralı telefondan resmi Teknik Servisimizle iletişime geçin. Profesyonellerden oluşan bir ekip orada haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz.

Ya da isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Naber veya sayfamızdan Facebook.

* Davlumbazlar ve gazlı ocaklar için servisin bir kurulum maliyeti vardır. Entegre buzdolabı modellerinin kurulumu sunulmamaktadır.

Cihazlarınızı çevrimiçi satın almanın daha fazla avantajı

İnternet üzerinden satın almanın ne kadar rahat olduğunu fark ettiniz mi? Bosch olarak biz bunun daha da fazla olmasını istiyoruz. Bu nedenle, İsterseniz, yenisini hemen bırakabilmeniz için eski cihazınızı alacağız..

Ödeme gelince, bunu bir kredi kartı veya Paypal ile yapabilirsiniz. Küçük bir cihaz veya aksesuar satın aldıysanız, isterseniz teslimatta nakit ödeme yapabilirsiniz.

Ve satın alma bir hediye içinse, Bosch olarak bunu yapmanıza yardımcı olmak istiyoruz, işte bu yüzden bizden senin için paketlememizi isteyebilirsin eğer ilgiliyse hiç Ütü, vakumlama, kahvaltı, Tassimo ve yiyecek hazırlama için ürün.

Daha ileri, cihazınızı kaydettirirseniz MyBosch erişebilirsin çevrimiçi mağazamızda indirimler ve özel garanti uzatmaları. Ayrıca kaydettirdiğiniz tüm Bosch ürünleri hakkında tüm bilgilere sahip olacağımızdan, size sunabileceğimiz teknik tavsiyeler olacaktır. daha hızlı ve daha rahat.

Görüyorsunuz, sessiz satın almamızla, yeni cihazınızın keyfini çıkarmaya odaklanın, her şeyle biz ilgileniriz

Yazar hakkında

'src =