Cesur Çok Renkli Yatak Odası

 

Çok Renkli Yatak Odaları
filli boya yatak odası renkleri, Marshall yatak odası renkleri, Rahatlatıcı yatak odası renkleri, yatak odası duvar renkleri, Yatak odası Mobilya renkleri, yatak odası renk kataloğu, Yatak odası renkleri 2020, Yatak odası renkleri Anlamları

En kutsal yerimiz olan yatak odamızda sakin ve huzur içinde hissetmeyi arzuluyoruz. Bu alanda bizi rahatlatan tonlar ve tasarımlar, kişiliğimize, sevdiğimiz ve hoşlanmadıklarımıza ve samimi anılarımıza uyacak şekilde değişebilir. Bu nedenle, Çok Renkli Yatak Odaları yaşam alanınızı tasarlarken en dikkatli şekilde düşünülmelidir.

Bazıları, yanardöner nötr tonlara sahip huzurlu bir alan arayabilirken, diğerleri kültürü, aileyi ve ilk olarak ev olarak tanımlanan yeri yansıtan canlı kırmızılar ve portakallar isteyebilir; yerli bir ülke, hareketli bir şehir, yanan yaz günleri. Yoksa mavi bir gökyüzü, bir sakızlı ısırığa benzeyen göl suyunun dalgaları, okyanusun güzel gizemi mi? İstediğiniz ne olursa olsun, bu eğlenceli, samimi ve rahatlatıcı alanda sizi çevreleyen renkleri, dokuları ve stilleri seçmeye gelince seçenekler sonsuzdur. Aşağıda, alanınıza ilham verecek bir dizi benzersiz yatak odası tasarım seçeneği ekledik.

Pembe-Teal Renkli Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Flickr

Soluk pembe, leylak rengi ve turkuazdan oluşan kadınsı bir alan bu alanı kaplar. Silindirik aydınlatmanın yanındaki kare kenarlı duvarların kontrastı, mekana benzersiz bir doku hissi verir.

Dramatik Renkli Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Richman Interiors

Country-chic cesurca buluşuyor. Bu desen ve renk karışımı bir açıklama yapar: Erkeklik duvarları korurken kadınlık yatağı kucaklar. Oda çığlık atıyor: “Dalgalar yaratamayacak kadar yaşlı değiliz.”

Düşler sokağı

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: İlham Veren İç Mekanlar

Nötr asla daha eğlenceli olamazdı. Soğuk lavanta grisi, sıcak ten rengi tonlarıyla sarılır. Rustik bir geyik kafası, tuhaf yatak takımlarını seyrederken, romantik bir şifoniyer İtalyan yeşillik bir vazo tutar.

Dreamweaver Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Rikki Snyder

Gökyüzü ve dünya, bu kutuda tatilde bir araya geliyor. Bu küçük alan büyük hareketler yapar: dokulu topraklı bir yatak başı, beyaz yatakların üzerindeki beyaz bulutların sadeliği, yatağı kaplayan deniz mavisi ve kil çizgili yastık ve battaniye, yayılan güneş gibi çığlık atan abajurlar ve tavşanlar ve koyunların küçük ayrıntıları.

Green Space Multi Renkli Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Haisma Design Co.

Klasik yatak odası, yatak ve çevresini odak noktası olarak yerleştirir. Düzene ve erkekliğe göre giyinen lacivert ve siyah tonlar, açık renkli duvarların, yatak takımlarının ve pencere süslerinin üzerinde öne çıkıyor. Aynı lambalar ve sehpalarla sıralanmış sırayla dizilmiş dört fotoğraf, odaya simetri ve düzen verir.

Eclectic Chic Ebeveyn Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Rachel Reider Interiors

Rahatlayın, oynayın ve bu eklektik ama çocuksu alanda biraz zaman geçirin. Nötr tonlar, eğlenceli duvar desenini yansıtmak için kireç ve kobalt aksesuarlarıyla aydınlatılır.

West Village Lisans Pedi

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: LABLstudio

Merhaba bekar ped. Duvardaki geometrik şekiller, bu alana kendinden emin bir erkeksi çekicilik katıyor. Rahat ancak bir araya getirilmiş nevresimler, bu alanı bir araya getiren sonbahar renkleriyle zahmetsizce eşleşir. Daha hafif unsurlara dikkat edin: denizlik bitkileri, altın kitap uçları ve cesur bir bronz başucu masası.

Sakinleştirici Yeşil Ebeveyn Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Ragan Corliss

Safari baskıları ve bitkiler, zen yeşil duvarlarını ve siyah yatağın sade çizgilerini ortaya çıkarır. Temiz ama vahşi.

Parlak Çok Renkli Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Temiz Tasarım

Yastık her şeyi söylüyor: Mutlu! Bu eğlenceli alanda rahatlatıcı mavi, neşeli sarı ile buluşuyor. Çocuğun pencerenin yanındaki masası, bu ruh halini değiştiren alanın sadece eğlencesine katkıda bulunur.

Renkli Modern Bakış Açısı

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: İç Mekanları Koruma

Bir sanatçının yatak odası. Bu alan temiz, ancak pürüzlü bir şekilde halıyı soyan ve kırmızıya odaklanan mükemmel dokuludur.

Daireler ve Kareler Çok Renkli Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Aida Evleri

Temiz duvarlara sahip modern bir oda, rüya gibi dairesel bir yatak ve ışık fikstürü ile buluşuyor. Bu geometrik odanın tek bir yönüne odaklanmak zor.

Çok Renkli Ebeveyn Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Ana Stratosfer

Işık perdelerinin yanındaki sert dokulu duvarlar, bu yatak odasına bir otel süiti hissi verir. Basit yatak takımı ve temiz aydınlatma armatürleri, bu yeryüzündeki alanı oluşturur.

Prenses İçin Çok Renkli Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Ev Epifani

Parıltılı prenses tekno prensesle buluşuyor. Duvarlar buradaki gerçek yıldızlar. Zıt duvarlarla sade bir alan hayata geçiriliyor. Fırfırlı nevresimler ve doldurulmuş bebekler bu odaya masumiyet veriyor.

İddialı Lüks Yatak

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Bykoket

Bu yatak odası, buradaki sanat eserlerinden açıkça esinlenmiştir. Sarı, yastıklara ve sandalyeye dökülürken, mavi ve gri tonlar daha da ortaya çıkar.

Soluk + Güzel Çok Renkli Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Turkuaz Evi

Yastıklı bir başlık ve osmanlı, bu güzel alanın yalnızca başlangıcıdır. Soluk renkler burada utangaç veya baskın değildir.

Siyah-Sarı Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Gamzeler ve Karmakarışıklıklar

Vahşi ve şık. Duvardaki ve zemindeki siyah ve beyaz desenler, yatağın etrafında sarı ve kırmızı renklerle öne çıkıyor. Cesur sanat eserleri, mekana son dokunuşları getiriyor.

Zengin Renkli Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Mimari Özet

Bali cenneti. Cesur yeşil ve macenta duvarları kaplıyor ve parlak desenli yatak, mandala oymalı tavana bakıyor.

Çiçekli Çok Renkli Yatak Odası

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Melrose Ailesi

Renkli, yumuşak, Asya esintili, eklektik. Bu oda her şeyi haykırıyor! Bir kağıt fener genç yorganın üzerinde sallanıyor. Köşelerde eklektik bir limon yeşili sandalye ve yabani çiçeklerle kaplı eksantrik mavi bir sandık.

Çekici Yatak Odası Rengi

Çok Renkli Yatak Odaları

Resim: Vücut Dekoru

Bu yerden tasarruf sağlayan odada verimlilik çok önemlidir. Pembe ve parlak zeytinin patlamalarıyla temizlenmesi bu alanı genç ve düzenli hale getirir.

Bir yatak odası alanı tasarlarken kendi tercihlerinize dikkat edin. Odanızın nasıl görünmesini istersiniz? Bu görüntüler ilginizi çekmek için derlendi; Sevdiklerin ve sevmediklerin. Hangi stilleri birleştirmek isteyebileceğinizi düşünün. Tarz ne olursa olsun dengenin en çok arzu edilen şey olduğunu unutmayın. Mekanınızın merkezinde yoğun renklerle cesaretinizi mi hafifletiyorsunuz, yoksa koyu dokularla nötr renklendirilmiş bir renk mi istiyorsunuz?

Böylesine kişisel bir alan tasarlama taahhüdünde bulunurken kendi kişiliğinizi aklınızda tutmalısınız. Kararsızsanız, tek bir zorlu tasarımla gitmek istemezsiniz; daha ziyade aksesuarların değiştirilebileceği bir alan. Renk merkezli boşluklar yerine renk patlamaları kullanın. İç zeninizi kapatıyorsanız, yatak odanızı huzur alanınız yapın. Ya da belki vahşisin ama eksantrik eğilimlerinizi tek bir alana sınırlamak istiyorsunuz. Gözünüze ve zihninize neyin hitap ettiğini seçtikten sonra, tasarlamaya hazırsınız.

En son sayfamızı da kontrol ettiğinizden emin olun. Toskana Yatak Odası Tasarım Fikirleri farklı ama aynı zamanda ilham verici bir tasarım için gönderi.

  • filli boya yatak odası renkleri, Marshall yatak odası renkleri, Rahatlatıcı yatak odası renkleri, yatak odası duvar renkleri, Yatak odası Mobilya renkleri, yatak odası renk kataloğu, Yatak odası renkleri 2020, Yatak odası renkleri Anlamları

Bir cevap yazın