Çatal bıçak takımını bulaşık makinesine nasıl koyduğunu söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim

Bu güne kadar yazılı bir kural yok çatal bıçak takımı bulaşık makinesine nasıl yerleştirilir. Dahası, ikna etmeyi bile düşünmüyoruz çünkü her biri bunu bir devlet meselesi gibi tartışıyor. Bu nedenle ve aile barışını sağlamak için kendimizi tüm ailelerde yaygın olan bu küçük ve dostça yanlış anlaşılmayı oynamakla sınırlıyoruz. Onları sepete nasıl koyduğunu söyle, sana nasıl olduğunu anlatayım …

Çatal bıçak takımı bulaşık makinesine nasıl yerleştirilir

  • Örtülü, durulanmamış: Cesur, savaşçı ve şeffafsın. Saklayacak hiçbir şey yok. İnisiyatifle, enerjik. Düzensiz hareket ediyorsun. Senin tarzın temiz bir karmaşa.
  • Örtülü, belirsiz: Pratik ve titizsin. Sorunlara dürtüsel olarak tepki vermezsiniz, yansıma sizin ayırt edici özelliğinizdir. Doğaçlamada iyi değilsin.
  • Çatal bıçak takımı yukarı doğru durulanır; Sen titiz ve sabitsin. Yorulmak bilmeyen ve inatçı. Takipçi ararken mide bulandırıcı olduğunu iddia ediyorsun. Nasıl olduğunuzu seviyorsunuz, ama aynı zamanda diğerleri gibi. Sizi anladıklarını hissetmeniz gerekir ve bunun için tükenme noktasına kadar savaşacaksınız.
  • Çatal bıçak yıkandı; İyi yapılmış şeyleri seviyorsun. Sen yorulmak bilmeyen bir işçisin. Mükemmeliyetçi ve cömert. Başkalarını da düşünerek işleri iyi yapmayı seviyorsun. Eylemlerinizin sonuçları, öncelik sıranızın bir parçasıdır. Seni neredeyse benim kadar önemsiyorum.

Çatal bıçak takımını bulaşık makinesine koymanın doğru yolu

Bunu okuduktan sonra çok üzgünüz ama çatal bıçak takımını öyle ya da böyle yerleştirerek neye benzediğinizi size söyleyemeyiz. Ama artık onları koyduğunuz gibi koyacağınızı bilecekseniz, bu en iyi yoldur. Elbette, sepetten kaldırırken kesilmeleri önlemek için çatal bıçak takımını her zaman sapı yukarı bakacak şekilde yerleştirmenizi öneririz.

Bosch bulaşık makinesi

Tüm bu sorunlar çok kolay bir şekilde çözülür, 3. VarioDrawer tepsisi ile bazılarına dahil bulaşık makinemiz. Bu üst sepet ilk tepsinin üstündedir ve size çatal bıçak takımını çok rahat bir şekilde yükleyin Daha büyük bulaşıkları yıkayabilmeniz için alt sepette yer açın.

Her neyse, yorumlarda sizden haber almak isteriz çatal bıçak takımını bulaşık makinesine nasıl koyarsınız ve ayrıca bizimle paylaşmak istediğiniz herhangi bir aile anekdotunuz varsa.

Yazar hakkında

'src =