Çamaşır makinesini neden sirke ile temizlemiyorsun?

Bu kadar uzağa geldiysen çamaşır makinesi sirke ile nasıl temizlenirMuhtemelen çamaşır makinenizde kir sorunu olduğu içindir, değil mi?

Giysilerden kiri çıkarmak için özel olarak tasarlanmış olan çamaşır makinesinin kirlenebilmesi paradoksaldır. Ve o kadar çok lekeli ve kötü kokulu giysiler onları kirletir veya küfle doldurur. Ve bu nedenle, çamaşır makinesinin nasıl temizleneceğini bilmek tavsiye edilir.

Çamaşır makinesini sirke ile temizleyebileceğiniz doğru mu?

Pek çok insan çamaşır makinesini sirke ile temizlemenin iyi bir fikir olduğuna inanıyor. Bu şekilde düşünenlerden biriyseniz, sizi hayal kırıklığına uğrattığımız için üzgünüz: öyle değil. Çamaşır makinesinin temizlenmesi veya kireç çözmesi için sirke tavsiye edilmez, çünkü makine parçalarına, özellikle lastiklere çok fazla zarar verir.

Tavsiyemiz, kullanmanızdır. Bosch çamaşır makinesi temizleyici, optimum temizlik sonuçları sağlar. Bu sayede çamaşır makinenizin parçalarını tehlikeye atmadan çok daha uzun süre temizliğin keyfini çıkaracaksınız.

Üç vardır çamaşır makinenizin temizleyebileceğiniz önemli parçaları küf ve kötü koku oluşumunu önlemek için: davul, silgi ve filtre. Bunları sirke olmadan düzgün bir şekilde nasıl temizleyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, çamaşır makinesini temizlemek için ipuçları.

Bu videoda çamaşır makinenizin tamburunu nasıl düzgün bir şekilde temizleyeceğinizi açıklıyoruz:

Atıfta yıkayıcı kauçukIslak bezle temizleyebilirsiniz. Ancak, bunu bir özel temizleyicibu, kauçuğa veya çamaşır makinesinin içine zarar vermez. Sadece biraz ovalayın ve lastiklerdeki kir veya küf giderilmiş olacaktır.

Temizlemek için filtre çamaşır makinesinde sirke kullanmaya gerek yoktur. Tek yapmanız gereken, çamaşır makinesini boşaltmak, fişini prizden çıkarmak, filtre kapağını gevşetmek, çıkarmak ve birikmiş pislikleri temizlemek. bir bez kullanarak veya musluğun altında. Temizledikten sonra filtreyi tekrar yerine yerleştirmeli ve çamaşır makinesi bölmesini kapatmalısınız.

Sirke kullanmadan çamaşır makinesinin kireci nasıl çözülür

Sirke atfedilen özelliklerden bir diğeri de çamaşır makinesinin kirecini gidermek için kullanılmasıdır, ancak en iyisi profesyonel kireç çözücü dediğimiz gibi sirke gibi asitli bir ürünle çamaşır makinenize zarar vermekten kaçınmak.

Çamaşır makinenizin kirecini nasıl düzgün bir şekilde çözeceğinizi merak ediyorsanız, cevabı aşağıdaki videoda bulabilirsiniz:

Kısaca çamaşır makineni iyi temizle en uygun olan şey, bazılarını kullanmanızdır çamaşır makineleri için özel temizleyici, lastik bantlara veya bu değerli cihazın iç kısmına zarar vermeyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Çamaşır makinesini sirke ile temizlemenin sonuçları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bize bir yorum bırakabilir veya çeşitli sosyal ağlardaki kanallarımız aracılığıyla bize sorabilirsiniz. Yorumlarınızı duymaktan memnuniyet duyarız!

Yazar hakkında

'src =