Çamaşır makinesini koymadan önce yapmanız gereken 5 şey

Kaç defa açtın kapıyı çamaşır makinesi parmaklarınızı çaprazlamak, tişörtlerinizin, pantolonlarınızın ve gömleklerinizin koyduğunuz gibi sabit olması için dua mı ediyorsunuz?

Hazırlamak için 5 dakika ayırın. yıkanmış hiçbir maliyeti yoktur ve sonuçların istediğiniz gibi olmasını sağlarsınız. İçinde Bosch, size 5 temel adımı veriyoruz. Giyim koymadan önce çamaşır makinesi.

1. Her birinin talimatlarını dikkatlice okuyun giysi. Neredeyse hiç kimse onlara dikkat etmese de, bir sebepten dolayı oradalar. Tüm endikasyonları içerirler yıkanmış, kurutma ve mükemmel ütüleme.

2. Ayrıl ve haklısın. Beyazın rengi. Dirençli olanların narin giysileri. Örme pamuk. Yıkama koşulları kumaşa, renge göre değişiyor … Sadece çamaşırların solmasını değil, beyazın sararmasını ya da çekmesini engelleyeceksiniz.

3. Seç Program yeterli, her zaman aynı değil. Narin ürünler ve renklerini kaybedebilecekler genellikle soğuk suda yıkanır. Sentetikler suyu maksimum 40ºC’ye kadar, beyazlar ve düz renkler ise 60ºC’ye kadar kabul eder.

4. Yıkanacak ürünler: Çamaşırın boyutuna ve ne kadar kirli olduğuna göre deterjan miktarını değerlendirin. Deterjan üreticileri, kullanacağınız miktar konusunda size tavsiyede bulunur. Yıkadığınız giysileri yıkamadan önce yumuşatıcı veya ağartıcı olup olmadığını kontrol edin.

5. Aşırı yükleme. En iyi sonuçlar için giysiler tambur içinde hareket edebilmelidir. Bizimle verimli çamaşır makineleri A +++, hemen hemen aynı tüketen birkaç çamaşır makinesi koyabilirsiniz. Ya da evde çoksanız, belki daha fazla yüklü bir çamaşır makinesine karar vermelisiniz.

Bu ipuçları ile çamaşırlarınızı yıkamak artık riskli bir görev olmayacak. Ancak çamaşır makineniz de Bosch ise, bir esinti olacak. Çünkü sezgisel kontrol paneli programlamayı daha da kolaylaştırır ve gelişmiş teknolojisi, daha hızlı, daha az tüketerek ve çok daha az gürültüyle yıkamanızı sağlar. Çamaşır makinesini çamaşır makinesini koyma zahmetine girmeden nasıl yerleştirebilirsiniz!

Bir tane almak için ne bekliyorsun?

Yazar hakkında

'src =