Çamaşır makinesinde yün nasıl yıkanır?

Lana Bu, çok eski zamanlardan beri, insanın soğuğa karşı en iyi müttefikidir. Ek olarak ve belirttiği gibi trendencias.comTermometrelerin düştüğü o aylarda formalar, ceketler, eldivenler ve eşarplar başrolde. Ama ona iyi bakıyor muyuz? Sen olduğunu biliyor muydun giysiler geri kalanından farklı bir bakım gerektirir Colada? Bunları kaydet Bosch püf noktaları ne alacağım çamaşır makinesinde yün yıkamak ve bu senin favori kıyafetler uzun süre öyle kalacak.

Yünün bakımı için püf noktaları

1. Yünün diğer kumaşlar kadar sık ​​yıkanması gerekmez. Kokuyu gidermek için formalarınızı havalandırın ve yalnızca birkaç kullanımdan sonra yıkayın.

2. Giysilerinizi yıkamadan önce bir kova soğuk suya batırın. Bu, suyun liflerin içine iyice nüfuz etmesini sağlayarak büzülmelerini önleyecektir. Zaten başına geldi mi? Ehowenespanol.com’da bunu bulduk hile orijinal boyutlarına döndürmek için.

3. Elinizi yıkıyorsanız, ıslatın, hafifçe vurun ve durulayın, ancak kendine sürtmeyin yoksa keçeye dönüşür.

4. Onu çamaşır ipinde veya cımbızla da saklamazsınız. Suyun ağırlığı onu deforme edecektir. İdeal olarak havadar bir yerde bir havlunun üzerine koyun ve kurumasını bekleyin.

Yünü azami özenle yıkamak için özel çamaşır makinesi programı

5. Bunu elle yapmak için zamanınız, arzunuz veya sabrınız yoksa en iyi çözüm yünlü giysilerinizi yün bakımı için özel programlı çamaşır makinesibizim gibi Bosch çamaşır makinelerigaranti eden hassas yıkama. Ek olarak, VarioSoft tambur, çamaşırların en iyi bakımı ve içeriye en iyi şekilde dağılmasını sağlar. çamaşır makinesi sayesinde:

– Giysilerin tamburla sürtünmesini en aza indiren bir damla su şeklindeki yüzeyi.
– Daha fazla bakım ve giyim dağılımı sağlayan asimetrik bıçakları.
– Her dönüşte giysilerin tambur ortasına geri getirilmesini sağlayan cam kapısı.

Eğer seversen yün giysilerYıllarca tadını çıkarın!

Yazar hakkında

'src =