Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

Çamaşır makinesi için halı

Çamaşır makinesinin şiddetli bir şekilde titrediğini deneyimlediniz mi? Bitmek ve bir titreşim önleyici ped satın almak için acele etmeyin, kesinlikle pürüzsüz ve titreşime yardımcı olur, ancak önce oluşumunun nedenlerini bilmeniz gerekir. Titreşimin nedeni çoğu zaman çamaşır makinesinin yanlış montajı veya üzerine kurulduğu zayıf bir yüzeydir. Bu nedenle, başlamak için ünitenin doğru kurulumunu kontrol etmeniz gerekir. […]

26 Ocak 2021 - 20:59 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi. A+A-

Çamaşır makinesi için halı

Çamaşır makinesinin şiddetli bir şekilde titrediğini deneyimlediniz mi? Bitmek ve bir titreşim önleyici ped satın almak için acele etmeyin, kesinlikle pürüzsüz ve titreşime yardımcı olur, ancak önce oluşumunun nedenlerini bilmeniz gerekir.

Titreşimin nedeni çoğu zaman çamaşır makinesinin yanlış montajı veya üzerine kurulduğu zayıf bir yüzeydir. Bu nedenle, başlamak için ünitenin doğru kurulumunu kontrol etmeniz gerekir.

Yıkayıcının doğru takılıp takılmadığını kontrol edin

Çamaşır makinesinin yıkama ve özellikle presleme sırasında “sosis” yapmamasını sağlamak için, seviyeye ayarlamak gerekir. Bir seviye alın ve çamaşır makinesinin tam olarak nasıl durduğunu kontrol edin. Herhangi bir yönde bir sapma fark ederseniz, o zaman bacaklarla sabitlemeyi ayarlamanın zamanı gelmiştir.

Bacaklar, yukarıdaki şekilde gösterildiği gibi bir anahtarla ayarlamak için en uygun olanıdır, tüm bacakları bir seviyeye maruz bıraktıktan sonra, bunları özel bir somunla sabitlemek gerekir.

Bu prosedür, yeni bir çamaşır makinesinin her sahibi için büyük olasılıkla gereklidir, özellikle de ülkeleri için bir çamaşır makinesi seçip kurduysanız, çünkü her mal sahibi kendi ülkesinde eşit bir katla gurur duyamaz.

Cihazınız kendi seviyenizde kurulu mu? Evet ise, kararlılık kontrol edilmelidir. Bunu yapmak için, sadece farklı yönlerde sallamayı deneyin. Makine sabit olmalı ve ayaktan ayağa düşmemelidir. Bununla birlikte, Styralka sabit değilse, o zaman bacaklarla “bukoldovat” yapmak ve ayrıca zeminde düzensizlik olup olmadığını kontrol etmek faydalı olacaktır.

Ne yazık ki, ülkemizdeki dairelerde genellikle katlar mükemmel düzlükten uzaktır ve bu nedenle titreşimle ilgili benzer sorunlar vardır. Elbette, ideal olarak zemini düzleştirmeniz ve ardından cihazı üzerine kurmanız gerekir. Ancak pratikte bu oldukça zahmetli bir işlemdir ve yalnızca banyo veya mutfağın tamiri ile bağlantılı olarak gerçekleştirilir.

Neyse ki bizim için bacaklar ayrı ayrı ayarlanabilir ve bu düzensizlikleri gidermeye izin verir. Ancak düzensizlikler, ayağın kendisi zemine sabitlenmeyecek ve sonuç olarak, basıldığında yıkayıcı atlayacak şekilde olabilir. Bu durumda, çamaşır makinesi için titreşim önleyici bir şilteye ihtiyacınız olacaktır.

Titreşim önleyici paspaslar nelerdir

Çamaşır makinesinin altına yerleştirilebilen bu kauçuk paspasın birçok avantajı vardır:

 • Yerden hafif düzensiz mendillerBu nedenle ayaklar yüzeye sıkıca bastırılır.
 • Paspasın kendisi zemine yapışır, Böylece yıkayıcı, yüksek devirlerde dönerken odanın içinde “hareket etmeyecektir”. Buna göre, tam olarak kurarsanız, seviyenin yanlış gidebileceğinden endişelenmeyin.
 • Yıkayıcı titreşimini azaltır. Cihazınız doğru kuruluma rağmen hala titreşimler fark ederseniz, titreşim önleyici paspas onları kısmen yumuşatacak ve cihaz “daha pürüzsüz” ve daha sessiz çalışacaktır.

Gördüğünüz gibi çamaşır makinesinin altındaki bu kauçuk paspaslar çok pratik. Ayrıca 2stiralki.ru sitesinde yazdığımız çamaşır makinesi için titreşim önleyici destekler de var, benzer bir işlevi yerine getiriyor.

Çamaşır makinesi için titreşim önleyici paspaslar nereden alınır

Kulağa ne gelirse gelsin, sıradan bir ev aletleri mağazasından satın alabilirsiniz. Çoğu zaman, paspaslar, eşlik eden ürünler oldukları için rondelalı bir bölüme yerleştirilir. Danışmanlar, ikincisi yeni bir çamaşır makinesi satın aldığında müşterilerini empoze ediyor.

Bu nedenle hırdavatçıya gelip bu soru ile bir satış danışmanına yaklaşmak daha kolaydır. Bir satın alma seçmenize ve yapmanıza yardımcı olacaktır.

Ne yazık ki ya da neyse ki, çamaşır makinesinin altındaki standlar, düşük fiyatları nedeniyle paspaslardan çok talep görüyor. Bu nedenle, hala bir titreşim önleyici paspas satın alamazsanız, mağazalarda bulmak ve buna dikkat etmek daha kolaydır. Evet ve yine, ikincisine daha düşük bir fiyata mükemmel bir alternatif olduğunu söyleyeceğiz, ancak gerçekte aynı işlevi yerine getiriyor.

Evde yeni satın al, Yıkayıcı. Ancak kurulumdan sonra, döndürme sırasında cihaz güçlü bir şekilde titrer ve odanın içinde dolaşır. Yine de reklamlarda sessizliği yıkamak için yeni teknolojilerden bahsetti. Bu durumda ne yapmalı, öğrenmeye çalışalım.

Kurulum yanlışsa bu olur Ayakları ayarlayın Veya düz olmayan zeminler. Organize bacaklar söz konusuysa, seviye ve anahtarı kullanarak bunları doğru bir şekilde ayarlamak gerekir. Bu işe yaramazsa ve cihaz dönerken hala güçlü bir şekilde titriyorsa, sorun düz olmayan zeminlerdedir. Çıkmanın iki yolu vardır: zemini sabitlemek ve yapmak, bir düzeye çıkarmak veya başka bir yol var, özel olarak formüle edilmiş bir titreşim önleyici paspas satın almak.

Antifüzyon halısı ne içindir?

Çamaşır makinesinin rahat ve sessiz çalışmasını sağlayacak titreşim önleyici ve gürültü azaltma özelliklerine sahip özel bir paspas.

Halı yapısı iki katmandır. Üst katman darbelere, çizilmelere ve ağır yüklere dayanıklı bir malzemeden imal edilmiş olup ayrıca kaymazlık özelliğine sahiptir. Alt katman titreşimi emer, rölyef havalandırmayı artırır. Ayrıca suyun cihazın altında kalmasına izin vermeyin.

Halının malzemesi, tüketime katkı sağlayan kabarcıklı bir yapıya sahiptir. Kokusuzdur, toksik değildir. Her türlü hava koşulunda, -40 ile +50 arasındaki sıcaklıklarda, evde ve üretim sahalarında kullanılabilirler.

Titreşim önleyici paspasın avantajları:

 • Zemin hizalaması, düzensizliklerin giderilmesi.
 • Titreşimi emer,
 • Zemine inşa edilecek ve arabanın oda içinde hareket etmesini engelleyecek,
 • Titreşim sırasında gürültüyü azaltır.
 • Rastruschev’in iç kısımlarını tasarlamasına izin vermeyen bu tekniğin kullanımını genişletmek.
 • Temizlemesi kolaydır, yıkanması kolaydır.

Ekleyebilirsiniz, estetik açıdan hoş görünüyor.

İnsanları bilmek, seçim yaparken aynı zamanda satın almanızı tavsiye eder Yeni çamaşır makinesi, Gelecekte onu hemen Rastrosky’den korumak için. Ayrıca boyutu hemen seçebilirsiniz. Ayrı olarak satın alınırsa, büyük ev aletleri mağazalarındaki herhangi bir satıcıyla iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle gerekli ekipmanı koyabileceğiniz odadaki zeminler, ahşap veya düzensiz ve yakın gelecekte onarımlar ön plana çıkmazsa, bir halı satın almanız önerilir.

Düzgün kurulum ve düz zeminlerde bile makine yüksek kuvvet ve yıkamadan kaynaklanan basınçla titreyebilir. Battaniyeye bir battaniye veya yastık doldurulduğunda ve çamaşır ekipmanı çamaşırları koyamadığında ortaya çıkar. Bu kilimin yardımıyla gürültü emici özelliği sayesinde bu işlem geçmektedir. Neredeyse hiç ses yok.

Çamaşır makinesine yapılan bu ilavenin yardımıyla, komşuların uyanacağından korkmadan, gece geç saatlerde bile yıkayabileceksiniz.

Hangi halı en iyisidir ve hangi teknik altında

Gürültü emici paspaslar sadece çamaşır makineleri için tasarlanmamıştır, aynı zamanda buzdolapları, kurutucular, bulaşık makineleri ve santrifüjler için de donatılmıştır. Operasyon sırasında titreşim ile karakterize edilen bir teknik. Paspasların yapıldığı malzemeye kauçuk malzemeler eklendiği için aşınmaya daha dayanıklı ve daha az Deforme edilebilir, Herhangi bir indirmeyi kabul edin.

Shahintex titreşim önleyici paspas

Kauçuk paspas üreticileri, çeşitli genişliklerde her tür ekipman için uygun olabilecek evrensel bir model geliştirdiler. İçinde 6 köşeli gürültü emici ped vardır. Dar teknoloji için böyle bir anti-titreşim koruması gerekliyse, fazla parçayı kolayca kesebilirsiniz. Nervürlü taraf çok oluklu Kaymayı önler

Yüksek kaliteli kauçuk sayesinde temizlenmesi kolaydır, temizlenmesi kolaydır ve kimyasal işlemlere karşı dayanıklıdır. Titreşim önleyici incelemelere bakılırsa Misyonuna karşılık gelir.

Hatırlayın: halıyı satın aldıktan sonra Shahintex Makine zıplamayı durdurur, hafifçe titrer, eskisi gibi ses çıkarmaz.

Her teknik için farklı boyutlarda mat fibromatlar

Bu malların üreticileri, büyük ve ağır ekipmanlar için 25 mm kalınlığında ve 1000/2000 mm büyük boyutlarda modeller üretmektedir. Ayrıca herhangi bir teknoloji için standarttır.

İki katmanlı yapı, mükemmel ses emilimi, titreşim önleyici, aşınmaya dayanıklı ve dış etkilere dayanıklılık sayesinde. Bir Ayrıca yanmaz Ve bir yalıtkandır.

Anaokulunda kullanmanıza izin veren kokusuz ve çevre dostu

Yorumlar lastik paspasın Çamaşır makinesi için Misyonu yerinde.

Çamaşırlar sıkıldığında, makine kuvvetli bir şekilde titremeye başladı. Gürültülü bir antiprofarika alırken. Memnun satın alma.

Vibro Akustik Test ve Araştırma

Fena düşük bütçeli bir seçenek değil, boyut 60×60, kalınlık 15mm, ağırlık yaklaşık 4kg.

Kaymayı önleme işlevi vardır, ancak titreşimli incelemelere göre kötü kullanımdır.

Ancak, halıyı uygun ekipmana yerleştirmeden önce şu adımları tamamladığınızdan emin olun:

 • Doğru ayarlanmış bacaklar.
 • Seviye ile sabitleme tekniği;
 • Taşıma amaçlı cıvataları gevşetmek;
 • Yerdeki gereksiz eşyaları çıkarın;
 • Özellikle ahşap zeminler ise, mekanın hasarsız olduğuna ikna oldu.
 • Çamaşır makinesini çamaşırla aşırı yüklemeyin.

Çamaşır makinesinin altına herhangi bir nesne yerleştirmenin istenmediğine dikkat edin. Örneğin, karton, bant, bir parça kauçuk ve bu Kısa ömürlü ve tehlikeli. Titreşim nedeniyle, hem ekipmana hem de odalara zarar verebilecek bir podstavochik gibi sıçrayabilir.

Diğer bir koruma türü de titreşime ve güçlü sese karşıdır Anti-titreşim.

Ayrıca çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları ve kurutucular için tasarlanmıştır. Termoplastik bir polimerden üretilmiştir. Dört parça halinde satılır. Farklı renkte, beyaz, siyah, şeffaftır.

Ancak incelemelere göre, alıcılar arasında talep görmesine rağmen gürültü ve titreşim emilimi Vibrocoker kadar iyi değil. Artı, zeminde kaymayı kaldırırlar ve daha ucuzdurlar.

Titreşim önleyici paspas, güçlü titreşime sahip ağır hizmet tipi Tekken’e mükemmel bir ektir, sessiz çalışma sağlar ve ayrıca sallanmaya karşı korur. Bu, parçaların hızlı kırılmasına ve aşınmasına karşı koruma sağlar.

Eklemlerinizde hiç dayanılmaz bir ağrı yaşadınız mı? Ve ne olduğunu duymuyorsun:

 • Kolay ve rahat hareket etme imkansızlığı.
 • Merdiven çıkarken ve inerken rahatsızlık.
 • İstenmeyen ani, tatsız bir çatırtı.
 • Egzersiz sırasında veya sonrasında ağrı;
 • Eklem iltihabı ve şişlik.
 • Eklem ağrısı mantıksız ve bazen dayanılmazdır.

Şimdi soruyu cevaplayın: Bundan memnun musunuz? Bu acıya katlanmak mümkün mü? Etkisiz muameleyle zaten ne kadar parayı “birleştirdiniz”? Bu doğru – bununla bitme zamanı! katılıyor musun? Bu nedenle, Profesör Dikul ile eklem ağrısı, artrit ve artritten kurtulmanın sırlarını ortaya koyduğu özel bir röportaj yayınlamaya karar verdik.

Dikkat, sadece bugün!

Kayıtlara göre taşı

yorum ekle Cevabı iptal et

Materyalin kaynağına doğrudan atıfta bulunulmadan çoğaltılması yasaktır.

Yıkayıcınız basıldığında aşırı titriyorsa, yalnız değilsiniz. Bu sorun birçok ev aleti sahibinde bulunur. Hoş olmayan sesler duyabilirsiniz.

Bunun nedeni, cihazın yanlış kurulması ve bağlanması olabilir. Düz olmayan zeminler de bu soruna neden olabilir. Cihazınız aşırı derecede titriyorsa, acilen yapmalısınız. Aksi takdirde aşırı salınımlardan tank, tahrik kayışı ve diğer parçalar bozulabilir.

Çamaşır makinesi çok titrerse, hemen bir titreşim önleyici paspas satın almayın ve ev aletlerinizin altına koyun. Öncelikle, artan titreşimin nedenlerini ortadan kaldırmanız gerekir!

Cihazın ne kadar iyi kurulduğunu kontrol edin. Sağlam, düz bir zemin üzerinde durmalısınız. Bu ev aletlerinin sağlamlığını test etmek için bir bükme makinesi olmalarını öneririz. Çok az çabayla bile sıçrarsa, yeraltında düzensiz veya ayakları ayarlanmamış demektir. Bacakların boyutunu arttırmak veya azaltmak için bir yöne veya diğerine bükmek gerekir.

Bunu yapmak için eğilin, dokunulacak cihazın altındaki bacağı bulun. Ve doğru yönde bir bükülme. Modeller de var. Ayarlanabilir olmayan bacakların uzunluğu. Bu durumda, çamaşır makinesinin altındaki zemini düzleştirmeniz gerekir. Belki özel bir zemin alanı yapmak istersiniz, çünkü katip ve sadece hizalayın.

Çamaşır makinesini doğru şekilde kurma ve bacakları ayarlama işleminin tamamı aşağıdaki videoda bulunabilir:

Zemin iyi ise, bacaklar ayarlanmışsa ve titreşim kuvveti hala büyükse, çamaşır makineleri için özel olarak üretilmiş bir titreşim önleyici paspas size yardımcı olacaktır. Bu paspasların çeşitli titreşimleri tamamen söndürdüğüne inanılıyor. Sadece ev aletlerinin kullanımını daha konforlu hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda kullanım ömürlerini de uzatır. Bu, cihazın iç parçalarının daha az salınım yapmasından kaynaklanmaktadır. Parçalar sallandığında birbirleriyle ve vücutla temas edebilirler. Ve zamanla bu bağlantı, münferit parçaların bozulmasına neden olabilir. Böylece, makine ne kadar küçük titrerse, parçaların çökme olasılığı o kadar azdır.

Bazı insanlar makinenin bacaklarının altına farklı şeyler koymaya çalışıyor. Örneğin: gazeteler, tahtalar, küçük kauçuk parçaları veya kontrplak. Ancak bu yöntem yardımcı olursa, kısa bir süre için. Sonuçta, cihaz titreştiğinde, yavaş yavaş tüm bu küçük yaratıkları kendi kendine iter. Bu unsurlardan dolayı arabayı hizalamak istiyorsanız, bacakları ayarlayarak onu hizalamanın daha iyi olacağı açıktır. Ve eğer bu şekilde titreşimi azaltmak istiyorsa, o zaman bu yöntemler yine de titreşim önleyici paspaslara eşit değildir.

Titreşim önleyici paspaslar nereden alınır?

Bu halıları çamaşır makinesini satın aldıkları yerde bulabilirsiniz. Yani, çeşitli ev aletleri mağazalarında. Bunları satın almak için interneti de kullanabilirsiniz. Artık onunla ilgili çeşitli ekipman ve ürünleri satın alabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi mağaza var. Çamaşır makineleri için titreşim önleyici paspaslar dahil. Ayrıca sıhhi tesisat mağazalarında da arayabilirsiniz. Orada da buluşuyorlar.

Böyle bir kauçuğu oluşturmak için, cihazın darbelerinin ve titreşimlerinin kuvvetini söndüren kauçuk kullanılır. Ayrıca bazı halı türleri, titreşimi zayıflatan ve gürültüye karşı koruma işlevini yerine getiren ek bir alt tabakaya sahiptir.

Satın almaya karar verdiğiniz yerdeki halı çeşitleri oldukça genişse, danışman satıcıyla iletişime geçin. Makinenizin ağırlığı ve modeli dikkate alınarak hangi paspası seçeceğiniz konusunda size tavsiyede bulunacaktır. Profesyonel kadromuzdan tavsiye almaktan çekinmeyin. İyi mağazalarda personel, ürünlerinin satın alınmasıyla ilgili tüm konularda size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacaktır.

Bu makalenin rehberliğinde, çamaşır makinesinin altında iyi bir paspas seçebilir ve ev aletlerinizin titreşimi konusunda endişelenmeyi bırakabilirsiniz.

 • Fikrinizi paylaşın – yorum bırakın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Yerli oyun şirketi rollic games satıldı Yerli oyun şirketi rollic games satıldı...

Zynga, Hızla Büyüyen Hiper Günlük Oyunlar Sektöründe Lider olan İstanbul merkezli Rollic’i Satın Alımını Kapattı En Büyük ve En H...

Havalı tabanca tavsiye Havalı tabanca tavsiye

Basınçlı Hava Tabancaları Havalı tabanca tavsiye Onlar son derece Çünkü kullanımı kolay ve herhangi bir lisans gerektirmeyen kendi kull...

Bebek arabası tavsiye Bebek arabası tavsiye

En iyi bebek arabaları – karşılaştırma ve satın alma rehberi Bebeğiniz için her şey küçük. Özellikle yeni bir ebeveynseniz, bebek...

En iyi bluetooth bileklik En iyi bluetooth bileklik

En iyi 10 akıllı bant: En iyi fitness bilezikleri (2021) 2021’in en iyi fitness bilekliklerini arıyorsanız, bu sizin için mükemme...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

Balkon tasarım Balkon tasarım

Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ