Reklamı kapat
Reklamı kapat
EIpaRs 2022
EIpaRs 2022

Çamaşır makinesi anti-basınç satın altında halı

Modern çamaşır makineleri rahat, ekonomik ve kaliteli çamaşır yıkayan ve soyan şeylerdir, ancak bir “ama” vardır. Genellikle makineyi yıkarken ve giyerken titreşir, öyle ki bir sonraki dairede nasıl yürüdüğünü duyabilirsiniz. Üretici, çamaşır makinesinin neredeyse sessiz olduğunu garanti etse de, uygulama tam tersini gösteriyor. Titreşimi önlemenin en kolay yollarından biri, çamaşır makinesinin altına titreşim önleyici bir […]

26 Ocak 2021 - 20:30 'de eklendi ve 123 kez görüntülendi. A+A-

Çamaşır makinesi anti-basınç satın altında halı

Modern çamaşır makineleri rahat, ekonomik ve kaliteli çamaşır yıkayan ve soyan şeylerdir, ancak bir “ama” vardır. Genellikle makineyi yıkarken ve giyerken titreşir, öyle ki bir sonraki dairede nasıl yürüdüğünü duyabilirsiniz. Üretici, çamaşır makinesinin neredeyse sessiz olduğunu garanti etse de, uygulama tam tersini gösteriyor. Titreşimi önlemenin en kolay yollarından biri, çamaşır makinesinin altına titreşim önleyici bir paspas yerleştirmektir.

Titreşim nedenleri ve ortadan kaldırılma yöntemleri

Yıkarken ve çalarken titreşimin en yaygın nedeni çamaşır makinesinin yanlış takılmasıdır..

Sabitlemenin önemli bir kuralı, kurulum sırasında bir seviyenin kullanılmasıdır. Ancak sabitleme düz olsa bile titreşim sorunu ortaya çıkabilir. Zeminlerin düzensiz döşendiği dairelerde olur. Evde herkes mükemmel düz zeminlere sahip olamaz. Katların yeniden yapılandırılması mantıklı değildir ve bu süreç zaman ve enerji gerektirir. Bu sorunu çözmek için bacakların yüksekliğini bağımsız olarak ayarlayabilirsiniz.

Süreç basit ve bunun için sadece bir sıkıntıya ihtiyacınız var. Modern çamaşır makinelerinin ayrı ayrı ayarlanmış ayakları vardır, bu nedenle kısmen düz olmayan zemin sorunu çözülecektir. Yükseklik ayarlı ayaklar özel bir somun ile sabitlenmiştir. Çamaşır makinesinin nasıl doğru kurulduğunu kontrol etmek için sallamak yeterlidir. Araba hareketsiz duruyorsa ve kazanamıyorsa, o zaman doğru yapılır. Ancak bacakların yüksekliğini ayarlayarak bile, çamaşır makinesinden çıkan bacaklar gevşeme özelliğine sahip olduğundan bir süre sonra sorunun geri dönme olasılığı vardır.

Bir başka titreşim nedeni de çamaşırın tambur üzerindeki dağılımındaki dengesizliktir. Bu, farklı kumaşlar veya çarşaflar silindiğinde olur. Yorgan kılıflarında yastık kılıfları sürekli bir şeyler doldurur. Sonuç olarak, makineden, açığa çıkması gereken büyük bir yumru elde edeceksiniz. Bundan kaçınmak için benzer kumaşlardan giysiler yıkamaya çalışmalısınız. Yastık kılıfları ve yastık kılıfları, diğer çarşafların deliklerine girmemesi için katlanmalıdır.

Alınan tüm önlemlere rağmen, titreşim sorunu gerçekse, yıkayıcının altına uyan bir titreşim önleyici paspas satın alın. Dikkatinizi, yalnızca ekipman kurulumunun doğruluğunu kontrol ettikten sonra satın almaya değer olduğuna çekiyoruz.

Titreşim önleyici paspas kauçuktan yapılmıştır ve özellikle pulları takmak için kullanılır. Zemine tam oturur ve tüm düzensizlikleri daha pürüzsüz hale getirir.

Bu nedenle cihaz daha düz bir yüzeye kurulur. Halı, çamaşır makinesinin ömrünü uzatabilecek iyi sönümleyici titreşimlere sahiptir.

Satışta olan bazı modellerde gürültü bastırma katmanı bile var. Modern titreşim önleyici paspas yelpazesi o kadar geniştir ki, bu aksesuarı hemen hemen her boyutta çamaşır makinesini seçmek mümkündür. Mağazalarda satılan paspaslar kesinlikle zararsızdır ve konutlarda -40 ° C ile +120 C arasındaki sıcaklıklarda kullanılabilir.

Çamaşır makinesi satın alırken en iyi paspası satın alın ve kullanmaya başlayın. İdeal olarak düz zeminler nadiren bulunabilir, bu nedenle paspas gereksiz olacaktır. Makineyi kullanmaya başladığınız ilk günlerden itibaren kurduktan sonra, titreşimden kaynaklanan olası hasarların önüne geçebilirsiniz.

Aksesuarlardan satın aldığınız mağazadaki çamaşır makinesine gidebilirsiniz. Ev aletleri ve sıhhi tesisat mağazaları – antifüzyon halıları aramanız gereken yer burasıdır. Çamaşır makineniz için ne tür bir halıya ihtiyacınız olduğunu tam olarak anlamıyorsanız, iyi bir mağaza her zaman kalifiye danışmanlara yardımcı olur. Çamaşır makinesinin özelliklerini, ağırlığını ve boyutlarını dikkate alarak bir halı seçmenize yardımcı olacaktır.

Bir halı almaya giderken, yıkayıcıyı ölçmeniz gerekir. Halı, uzunluk ve genişliğe uygun olmalıdır.

Titreşim önleyici paspasların fiyatı ortalama olarak 1 bin ruble ve daha fazlası arasında değişiyor. En basit halıyı satın alabilmenize rağmen, maliyeti yaklaşık 600 ruble olacaktır. Maliyet, boyuta ve ek gürültü bastırma sönümleme katmanlarının varlığına bağlıdır.

İnternette, titreşim önleyici paspaslar hakkında birçok inceleme bulabilirsiniz. Birisi onları kullanmanın etkisini görür ve birileri parayı boşa harcadıklarını düşünür. Ve olumsuz reaksiyonlar, kural olarak, başlangıçta çamaşır makinesinin yanlış kurulumuyla ilişkilidir. Olumsuz yorumların varlığına rağmen, antivibrasyon paspaslarının avantajları kullanıcılar tarafından takdir edilmektedir. Bazıları için titreşim önleyici kaplamanın maliyeti yeterince büyük olsa da.

Dairede sauna: Bitmiş bir sauna kurun veya kendiniz “sıfırdan” inşa edin

Kemik çamaşır makinesinden sütyenden nasıl çekilir?

Banyoda çamaşır makinesi için priz

Katmanlı çamaşır makinesi

Tüm hakları saklıdır, 14+

Web sitesi materyalleri yalnızca sitemize aktif bir bağlantı kurarsanız kopyalanabilir.

Herhangi bir portatif ekipmanın (ev tipi çamaşır makineleri, spor simülatörleri, kompresörler, pompalar vb.) Olduğu yerlerde titreşim önleyici paspaslar vazgeçilmezdir.

Paspaslar, iki katmanlı bir bileşikten yapılmıştır. Üst kısım, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı bir kauçuk katmandır ve mekanik darbe noktalarına, kesilmelere ve uzun süreli yüklere dayanır. Alt katman olan EVA, titreşimi ve gürültüyü azaltır.

Her iki bileşik de koku ve toksik maddeler yaymaz, hipoalerjeniktir ve diğerleri için güvenlidir. Üretici, ürünü hem halka açık yerlerde hem de evde kullanmanızı önerir.

Ve boya, petrol ürünlerinin agresif etkilerine maruz kalmaz. Çok çeşitli yükler -40 ila +120 ° C arasındaki sıcaklıklara dayanır. Temizlemesi, temizlemesi ve kirlilikten temizlenmesi kolaydır.

Paspaslar uzun süre anti-vibrasyon için test edilmiştir, işlevlerini mükemmel bir şekilde yönetirler ve ekipmanı ve zeminleri ilkel durumda uzun süre korurlar.

Silgi – Diğer reaktif maddelerle etkileşime girdiğinde büyük kimyasal aktivite gösteren maddeler, sıcak havada yumuşak ve yapışkan, soğukta kırılgan hale gelir. Kauçuk, düşük elektrik iletkenliği nedeniyle mükemmel bir elektrik yalıtkanıdır.

 • 40x60x2,5cm (3)
 • 50x60x2,5cm (3)
 • 60x60x2,5cm (3)
 • 40x60x1,5cm (1)
 • 50x60x1,5cm (1)
 • 60x60x1,5cm (1)
 • 70 x U x 2,5 cm (3)
 • 80 x L x 2,5 cm (3)
 • 90 x L x 2,5 cm (3)
 • 100 x U x 2,5 cm (3)
 • 120 x L x 2,5 cm (3)
 • 70 x U x 1,5 cm (1)
 • 80 x L x 1,5 cm (1)
 • 90 x L x 1,5 cm (1)
 • 100 x U x 1,5 cm (1)
 • 120 x L x 1,5 cm (1)
 • Ecdisk masa üstü temizEugene Yazıyor:

Mükemmel kalite ve son derece sorumlu yöneticiler – katman hakkında ayrıntılı olarak söyledi, … “

 • Matex-Febrotex Pro 25mm (ev tipi çamaşır makineleri için)Alexey Yazıyor:

  Halı satın almadan önce bacakların altında lastik ve plastik destek kullandım (4 adet), bana göre değil … ”

 • Matex-Febrotex Pro 25mm (ev tipi çamaşır makineleri için)Tatiana Yazıyor:

  Mükemmel çalıştı! Geçenlerde kocamla yeni bir daireye taşındım, bir araba aldı, ama …

  Birçok şirket titreşim önleyici paspaslar satmaktadır. Büyük seçenek – bacakların altından bir destekle başlayıp tam paspaslar ile bitiyor.

  Titreşim önleyici paspaslar “fibromatlar”, 8-20 mm boyutunda sentetik kauçuk yongalardan yapılmıştır. Bu malzemenin kullanılması, mükemmel sönümleme özelliklerine ve yüksek mukavemete sahip paspaslar elde etmeyi mümkün kılar.

  Titreşim önleyici paspaslar Fibromats® :

  • Binaların, ev makine ve ekipmanlarının dönen parçalarının neden olduğu titreşimlerden korunması;
  • Ekipmanın kesilmesini (“zıplamasını”) önleyerek gürültü ve titreşimi ideal olarak emer;
  • Ekipmanın vücuda iletilen titreşimi titreştiren dönen parçalardan korunması.
  • Mükemmel dielektrik.

  1) GOST 12.1.012-2004 Titreşim Güvenliği Standart Sistemi.

  2) GOST 23499-2009 ses yalıtım malzemeleri, ürünleri ve ses emici malzemeler.

  Pioneer & Co.’ya dönersek, sorununuza dikkatlice yaklaşılacağından ve mümkün olan en kısa sürede çözülmesine yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

  Pioneer & Co. Sadece titreşim önleyici paspasların satışını düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda makine operatörü tarafından ekipmandan zemine veya ekipmandan işyerine titreşimi azaltmaya yarayan özel titreşim önleyici pedlerin tasarlanması ve üretiminde hizmet verir. Sipariş vermek için belirtilen telefonları arayın veya sitede bir başvuru formu doldurun.

  Ekipman

 • Makine operatörüne
 • “Pioneer & Partners” şirketinin açılması

  adaletsizlik. Başlık:Saint Petersburg

  Oktyabrskaya Set. 6, Bina 17

  telefon:8 800 775-16-60

  +7 [812] 740-15-60 (Saint Petersburg)

  İşletmeler ve ev eşyaları için yolsuzlukla mücadele halıları satmak

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
  Yerli oyun şirketi rollic games satıldı Yerli oyun şirketi rollic games satıldı...

  Zynga, Hızla Büyüyen Hiper Günlük Oyunlar Sektöründe Lider olan İstanbul merkezli Rollic’i Satın Alımını Kapattı En Büyük ve En H...

  Havalı tabanca tavsiye Havalı tabanca tavsiye

  Basınçlı Hava Tabancaları Havalı tabanca tavsiye Onlar son derece Çünkü kullanımı kolay ve herhangi bir lisans gerektirmeyen kendi kull...

  Bebek arabası tavsiye Bebek arabası tavsiye

  En iyi bebek arabaları – karşılaştırma ve satın alma rehberi Bebeğiniz için her şey küçük. Özellikle yeni bir ebeveynseniz, bebek...

  En iyi bluetooth bileklik En iyi bluetooth bileklik

  En iyi 10 akıllı bant: En iyi fitness bilezikleri (2021) 2021’in en iyi fitness bilekliklerini arıyorsanız, bu sizin için mükemme...

  BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
  SON EKLENEN HABERLER
  Salon alçıpan asma tavan modelleri Salon alçıpan asma tavan ...

  Asma alçıpan tavan fotoğrafı: Alçıpan asma tavanlar: fotoğra...

  Tv ekranında yatay çizgi oluşması Tv ekranında yatay çizgi ...

  TV Yatay Çizgilerini Düzeltmenin 4 Yolu Akıllı TV’lerd...

  Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Buzdolabında yiyecekler n...

  Buzdolabında yiyecekler neden buz tutar Evden uzakta tatmak ...

  Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

  Samsung bulaşık makinesi: hatalar ve nasıl düzeltileceği Sam...

  Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

  Ekranda Sinyal yok mesajı görünüyor veya TV herhangi bir res...

  Balkon tasarimlari Balkon tasarimlari

  MODERN BALKON VE TERAS TASARIMLARI Yazının balkon tasarım ba...

  Kış bahçesi balkon tasarımları Kış bahçesi balkon tasarı...

  Kışın balkonlar ve teraslar Bahçe hayatı balkon tasarım Kışı...

  Küçük balkon tasarımları Küçük balkon tasarımları...

  Harika bir tarzla dekore edilmiş küçük balkonlar Bugün size ...

  Balkon tasarım Balkon tasarım

  Balkonlar, teraslar ve teraslar için mükemmel tasarım Yaz he...

  Dyo dış cephe boya renkleri görseller Dyo dış cephe boya renkle...

  Bu yıl, 2022 için evin cephe ve dış cephelerinin t...

  Oturma Odası Dekorasyonu HABERLERİ