Çamaşır makinenizin otomatik programlarını biliyor musunuz?

Bizimle i-DOS yıkayıcılar çamaşır yıkayıp yıkamadığınızı unutacaksınız. Size o kadar az çabaya mal olacak ki saniyeler içinde ve düşünmeden yapacaksınız. Nedenini size söyleyeceğiz!

Size çamaşır makinelerinin harika özelliklerini birden fazla kez anlatmıştık. i-DOS: otomatik dozajlama deterjan. Evet, tam olarak sabun miktarını bulmak zor olduğundan, kiri çıkarmak için ne kadar deterjan gerektiğini bilmek için giysilerdeki kiri algılayan sensörler tasarladık.

Ama daha fazlası var. I-DOS yıkayıcılarında ayrıca birkaç otomatik programlar ve akıllı, böylece bir saniye durup düşünmek zorunda kalmazsın. Modele * bağlı olarak farklı programlar mevcuttur:

  • Otomatik: 40ºC’de yıkar ve maksimum 6 kg yük kabul eder.
  • Hassas Otomatik: 30ºC’de yıkayın ve 3,5 kg yük koyabilirsiniz.
  • Yoğun Otomatik: 60ºC kullanır ve 6 kg’a kadar destekler.

Bosch çamaşır makinesi

Otomatik programlar nasıl çalışır?

Çamaşır makinesi tambura hangi kıyafetleri koyduğunuzu öğrenebilir. Bir yandan, ölçüm yapan bir sensör var. Su giren ve emilen miktara bağlı olarak kumaşlar, ne tür olduğunu veya belirli bir türün daha fazla var olup olmadığını tanımlar. Örneğin o pamukDoğal liflerden yapılmış, sentetik bir kumaşa göre daha fazla su emer. Öte yandan, yükü ve derecesini de algılar. kir suyun bulanıklığına bağlı olarak giysilerin oranı.

Bu bilgiler sayesinde çamaşır makineniz, sıcaklık, devrimler ve süresi deterjan ve yumuşatıcıyı otomatik olarak dağıtmaya ek olarak döngüsü. Bu, giysilere zarar verebilecek bir sıcaklığın uygulanmayacağı ve kumaşın dayanabileceğinden daha fazla devir kullanmayacağı anlamına gelir. Örneğin, diğer programlar için 1400 rpm yerine 1000 rpm’de Otomatik Hassas yıkama.

Otomatik çamaşır makinesi programları

Kısacası, i-DOS yıkayıcılarla garantilidir giysilerin en iyi bakımı çamaşırları doldurmaktan ve ona en uygun otomatik programı seçmek veya diğerlerinden herhangi birini seçmek dışında herhangi bir endişeye gerek kalmadan programları.

Kıyafetlerinize bakmanın bu yeni yolunu deneyimlemek istiyorsanız, bu tam zamanı! 28 Şubat’a kadar 2018’den itibaren faydalanabilirsin çifte terfi karşı konulamaz: Bir i-DOS çamaşır makinesini satın almak için 100 günlük deneme süreniz vardır ve ikna olmazsanız paranızı iade edeceğiz. Ek olarak, teknisyenimizin kurulumu yapması ve nasıl çalıştığını anlatması için size başlangıç ​​hizmeti veriyoruz.

Şu andan itibaren, çamaşır makinesine koymanın size hiçbir maliyeti olmayacak!

Yazar hakkında

'src =