Cam plakalı gazlı ocak: evinize zarif bir dokunuş katın!

Eğer isteyenlerden biriysen bir profesyonel gibi pişir ve aynı zamanda bir dokunuş verin Zarif Sizler için hazırladığımız cam tabak ile eviniz hiç şüphesiz gazlı ocakları sevecek. İçlerinde, güzelliği sayesinde evinize ayrı bir dokunuş katarak, tam bir rahatlık ve güvenlikle lezzetli tariflerinizi geliştirebilirsiniz.

Dünyasına girmeden önce gazlı ocaklar bir cam tabak ile, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilmeniz için her tür gazlı ocaktan neler bekleyebileceğinizi size anlatacağız. Bizimle gelebilir misin

Gazlı ocak çeşitleri

Gazlı ocaklar şüphesiz iyi yemek severler tarafından tercih edilir. Geleneksel brülörler daha hızlı ısınır indüksiyonlu ocaklar Ö vitroseramik. Ayrıca gaz genellikle elektrikten daha ucuz olduğu için evde de paradan tasarruf etmenizi sağlarlar.

ek olarak tasarım gazlı ocakların gelişmiş son yıllarda önemli ölçüde ve şimdi daha modern ve güvenli bir tasarıma sahipler. Gazlı ocaklarımızı içeren yeni ızgaralar, dökme demir kaplamaları sayesinde daha güvenli ve temizlemesi daha kolaydır. Onlar ayrıca sahip daha fazla stabilite ve destek yüzeyi Anneannelerimizin kullandıklarına göre, her tür kapla pişirmeye uygundurlar.

Bütan veya doğal gaz olabilen birkaç çeşit gazlı ocak vardır. Normalde 2 ila 5 arasında brülörleri vardır, bu brülörlerde her zaman sıcaklığı kontrol altında tutarken farklı boyutlardaki kaplarla yemek pişirebilirsiniz. Evinize şık bir hava katmak için zarif paslanmaz çelik tasarıma sahip gazlı ocaklar veya cam plakalı gazlı ocaklar arasından seçim yapabilirsiniz.

paslanmaz çelik mutfaklar birçok İspanyol evinde yaygındır. Dahil olanlar FlameSelect teknolojisi Bosch’tan bir hassas alev ayarı çok iyi tanımlanmış 9 seviyede. Ayrıca bir wok brülör gücünü 6 kW’a kadar mükemmel bir hassasiyetle düzenlemeye izin veren çift alev regülasyonlu.

Cam plakalı gazlı ocaklarda ise cam-seramik cam veya temperli cam arasında seçim yapabilirsiniz. Her iki cam türü de ısıya karşı yüksek bir dirence sahiptir, bu da onları pişirirken tamamen güvenli kılar. Ayrıca seramik cam ocaklar ve dökme demir ızgaralar ızgaraların bulaşık makinesinde yıkanmasını sağlar.

Bosch gazlı ocak

Mutfağınıza zarif bir dokunuş katın

Tasarım aşığıysanız, cam tabaklı gazlı ocaklar mutfağınıza şıklık katmak için gerçekten harika bir seçenektir. Bosch ocaklarda kullanılan hem cam seramik hem de temperli cam zarif siyahtır. Ek olarak, dökme demir ızgaraları, yemek pişirirken onlara büyük bir denge ve rahatlık sağlar. Ve temizlemek son derece basittir: kristaller soğukken sabun ve suyla süngerle silin veya isterseniz doğrudan bulaşık makinesine koyun. Bununla birlikte, özel bölümümüzü de okuyabilirsiniz. gazlı ocağınızı nasıl temizlersiniz her zaman parlak olmasını istiyorsanız.

Yanında Bosch 8 Serisi gazlı ocak Cam seramik bir cama sahiptir ve Premium fesih Mutfağınıza şıklık ve tasarım katmakla kalmaz, aynı zamanda ızgaraları doğrudan bulaşık makinesine koyabileceğiniz için hayatınızı kolaylaştırır.

Cam plakalı gazlı ocak: Mutfağınızda verimlilik ve şıklık

Cam plakalarımız tezgah üzerine kurulabilir veya mobilyayla tamamen aynı hizada olabilir. Yani bir mutfağınızda tam entegrasyon, enfes bir zarafet sunuyor.

Ek olarak, güvenlik sistemleri, kullanımla birlikte diğer tip plakalarda görünme eğiliminde olan darbelere, yüksek sıcaklıklara ve çizilmelere karşı büyük direnç göstermelerine olanak tanır. Ayrıca, brülörler kazara kapanırsa veya herhangi bir gaz sızıntısı veya sızıntısı tespit ederse gaz akışını kapatan bir güvenlik sistemi -GasStop- içerirler.

Diğer yandan, FlameSelect teknolojisi tüm cam plakalarımıza dahil ettiğimiz, keyfini çıkarmanızı sağlayacak Mükemmel tanımlanmış 9 güç seviyesi. Böylece, mutfak kreasyonlarınızda her zaman lezzetli sonuçlar elde etmek için basit, güvenilir ve kesin bir şekilde yemek pişirebilirsiniz.

Sonunda cam plakalı ne tür gazlı ocak seçeceksiniz? Sorularınız varsa veya daha fazla bilgi istiyorsanız, bize bir yorum bırakın, size yardımcı olmaya çalışacağız. Afiyet olsun!

Yazar hakkında

'src =