Bulaşık makinesiyle ilgili yanlış efsaneleri ortadan kaldırmak

O bulaşık makinesi Bize yaptı en kolay hayat ve rağmen 50 yıldan fazla bir süre önce hayatımıza girdive 70’lerden beri evlerde popüler hale geldi, hala birçok bulaşık makinesi hakkında yanlış efsaneler Bu yazıda sökmeyi önerdik.

Bulaşık makinesi çok su kullanır, bulaşıkları elde yıkamak daha verimlidir

Elde bulaşık yıkamak 30 litre su kullanıreğer yaparsan bulaşık makinemizden biriyle ActiveWater teknolojisi ile, her yıkamada sadece 7,5 litre tüketeceksiniz. Nedenini bilmek ister misin?

Plastik eşyalar, tencere ve tavalar bulaşık makinesinde yıkanamaz

Üretici tarafından belirtilmesi halinde, gönül rahatlığıyla tencere ve tavaları bulaşık makinesine koyabilirsiniz. Aynı şey meşhur kaplar gibi plastik ürünler için de geçerli. Kabın tabanı bulaşık makinesine uygun olduğunu belirtiyorsa, koyun ve elde yıkamaktan kaçının.

Bulaşıkları bulaşık makinesine koymadan önce yıkanmalıdır.

Musluk altında bulaşıkların önceden durulanmasına gerek yoktur. Sadece tavsiye ediyoruz daha kalın yemek artıklarını çıkarınörneğin kızartma kaynağındakiler veya ograten makarnanız varsa, sonuçların mükemmel olması ve cihazın filtrelerinin tıkanmaması için.

Bulaşık makinesini kullanmıyorum çünkü çok gürültü yapıyor

Çünkü bilmiyorsun sessiz bulaşık makinemiz, onları kimse uyanmadan takabilirsiniz. Gürültüde şaşırtıcı bir azalma sağlayan EcoSilence motoru ile donatılmıştır. Örneğin, 20 EcoSilence motorlu bulaşık makineleri 51 dB’de 1 ile aynı sesi çıkarır.

Bulaşıkları elde yıkarsam, bulaşık makinesinde olduğundan daha temizdir

Bulaşık makinelerimizde yıkama sonuçları her zaman mükemmeldir. Ek olarak, HygienePlus işlevi ne maksimum hijyeni garanti eder gönül rahatlığınız için. Diğer bir deyişle, ekstra hijyen sağlamak için yıkama sırasında son durulama sıcaklığı arttırılır. Yoğun bölge işlevi ile mükemmel bir temizlik elde edersiniz ve normalden daha fazla kir içeren bulaşıkları koyduğunuzda özel olarak tasarlanmıştır.

Bulaşık makineleri yalnızca büyük mutfaklar için uygundur

Kesinlikle. Mutfağın da küçükse bulaşık makinesine sahip olabilirsin. Arasından seçin 45 cm bulaşık makinesi, nın-nin ücretsiz kurulum Ö entegre edilebilir, Birlikte 9 servis kapasitesi, o lavavajillas entegre Smart 60 cm, 8 servisli ve 60 cm’lik bir boşluğunuz varsa yüksek kurulum yapabileceğiniz, böylece eğilmeniz gerekmeyecek veya kompakt ayaklı bulaşık makinesiEcoSilence motoru ve 6 servis kapasitesi ile.

Kristal bardaklar ve en hassas bulaşıklar çiziyor ve bu yüzden bulaşık makinesine koymuyorum

Ve Bosch Bulaşıklarınıza özel özen gösteriyoruzBu nedenle gözlüklerinizin ihtiyaçlarına göre uyarladık. O Kupalar programı En iyi bardaklarınızı nazikçe yıkayın, kurulayın ve parlak bir görünüm elde edin. Ayrıca muhteşem bir parlaklık elde edeceksiniz. Ekstra Parlak işlevi camda parlaklık kaybına neden olan her türlü mikroskobik partikülü ortadan kaldırır.

Bulaşık makinesinin sırlarını zaten biliyorsun, bundan sonra olsun bulaşık makinesi bulaşıkları sizin için yıkayacak, her zaman çatal bıçak takımını yerleştirmek doğru şekilde bulaşık makinesinde.

Yazar hakkında

'src =