Bulaşık makinesini kullanmak için 8 neden

Bulaşık makinesi size hayal ettiğinizden çok daha fazla yardımcı olurve sizin için sadece bulaşıkları temizlemekle kalmaz.

Sudan tasarruf etmeye yardımcı olun

Hayal etmesen bile Bulaşık makinesinde bulaşık yıkayarak elde yıkamaktan daha fazla su tasarrufu sağlarsınız.. Su ve ayrıca para su faturasında ayın sonunda.

Canal Isabel II üzerine yapılan bir çalışma şunu ortaya koyuyor: günlük su tüketimi elle bulaşık yıkamak 88,8 litres, 52’si sıcak suya karşılık gelir. Bununla, Elde bulaşık yıkamak toplam su tüketiminin% 26’sını temsil eder evde.

Bu şekilde gideceksin 87 litreye * kadar su tasarrufu yapın bulaşık makinesini her kullandığınızda.

Enerji tasarrufu yapacaksın

Çünkü bulaşık makinesinde bulaşıkları yıkamak için ısıtılacak su hacmi elde yıkamaya göre daha azdır. Şunlardan birine sahipseniz bulaşık makinemiz Ayrıca, özellikle her kullanımda 3 kWh * ‘ye kadar maksimum enerji tasarrufu elde edeceksiniz.

Daha fazla boş zamanın olacak

Elde bulaşık yıkamak için harcadığınız zamanı, başka faaliyetler yapmaya adayabilirsiniz çünkü bulaşık makinesi bulaşıkları sizin için ve sadece bir düğmeye basarak yıkar.

Bulaşık makinelerimiz öyle mi en iyi işlevlerle donatılmış Böylece daha fazla zamanınız olur ve tüm ihtiyaçlarınıza uyum sağlarlar. Örneğin, VarioSpeed ​​işlevi alacaksınız 3 kata kadar daha hızlı mükemmel sonuçlar.

Bulaşık makinesinin dolu olmasını beklemek istemediğiniz için elle bulaşık yıkayanlardan biriyseniz, yarım yük fonksiyonu Başlatabilirsiniz çünkü bulaşık makinelerimiz her iki sepette de yarım yük yıkar, su ve enerji tüketimini ve program süresini azaltır. Böylece su, enerji ve zamandan tasarruf edeceksiniz.

Bulaşıkları elle kurutmak zorunda kalmayacağınız için kendinize de daha fazla zamanınız olacak. Bulaşık makinelerimiz, tüketimi azaltan ve kurutma verimliliğini artıran bir mineral olan Zeolitler ile ve ayrıca ekstra kurutma fonksiyonu Diğer programlarla birleştirirseniz son durulamanın sıcaklığının 3ºC artması sayesinde daha yoğun bir kuruma elde edersiniz.

Mükemmel sonuçlar

Bir tabağı elde kaç kez yıkadınız ve kuruduktan sonra sabunla görmediğiniz küçük lekeler olduğunu fark ettiniz mi? Bulaşıkları bulaşık makinesinde yıkayarak mükemmel sonuçlar ve gözlüklerde muhteşem bir parlaklık En hassas bulaşıklar için tam koruma sağlayan bulaşık makinemizin Cam Koruma işlevi sayesinde.

Bulaşıklarınız için daha fazla hijyen

Genel olarak bulaşıklarda hijyenin önemini biliyoruz. Süngerlerde ıslandıklarında ve mutfak eşyalarını ve bulaşıkları temizlemek için kullanıldıklarında bakteri oluşumunun yaygın olabileceğini, bazen çıkarılmasının zor olabileceğini ve çoğu durumda bulaşıklara bulaşabileceğini bilmelisiniz.

Bulaşık makinesini kullanarak bunu önleyeceksiniz ve özellikle Hygiene Plus işlevi, kesme tahtaları, çocuk eşyaları ve hijyenin temel faktör olduğu evler için mükemmeldir. Ekstra hijyen sağlamak için son durulama sıcaklığı artırılır.

Konfor

Ne zaman temiz bulaşık istediğinizi seçersiniz. Sadece tepsilere yerleştirmeniz ve başlat düğmesine basmanız yeterlidir. İsterseniz yıkama programının eve ne zaman başlayacağını seçebilir ve zamanında temizlettirebilirsiniz. Dilerseniz bulaşık makinelerimizle zamanı da kısaltabileceğinizi biliyorsunuz, aceleniz varsa mükemmel.

Sessizlik

Tamamen sessizce yemek yedikten sonra kestirebilirsiniz.bulaşık makinesi çalışıyor olsa bile ve arka planda bulaşıkların genel olarak elle yıkadığınızda çıkardığı gürültüyü dinlemeden.

Huzur

Size tam bir gönül rahatlığı sağlar ve bugün kimin yıkaması gerektiği, her zaman yıkanan biri olup olmadığı gibi her türlü aile tartışması olmadan … Ayrıca bulaşık makinesini koymak, çocukların işbirliği yapabileceği ve onları tanıtabileceği kolay bir iştir. ev işleri ve sorumluluk almaya başlar.

Bulaşık makinesini hangi nedenle eve koyuyorsunuz?

* Canal Isabel II çalışmasından elde edilen veriler “Bulaşık makinesinin kullanımıyla verimlilik potansiyeli üzerine araştırma.”

Yazar hakkında

'src =