Bulaşık makinesine koyulabilecek şeyler

Facebook hediyemizde size bulaşık makinesine koymak isteyip de yapamayacağınızı ve bekledikten sonra bir kazananımız olduğunu sorduk! Tebrikler Carolina Galvez Bardají!

Şimdiye kadar sadece bulaşık makinesi bulaşıkları, çatal bıçak takımlarını, bardakları, bulaşıkları yıkamak, Tuppers ve ayrıca tencere
Ama bu hepsi değil. Bulaşık makinesine, bazılarını hayal bile edemeyeceğiniz çok daha fazla şey koyabilirsiniz.

Şişeler bulaşık makinesine konabilir

Bebek şişeleri
Evde bir bebeğiniz varsa, belki de bu görev elle yapılmıştır. Gerçek şu ki şişeleri bulaşık makinesine koyabilirsiniz. Sadece su tasarrufu yapmakla kalmayacak, hijyen konusunda da kazanacaksınız. Bulaşık makinelerimiz, HygienePlus işlevi hangisi için ideal çocuk mutfak eşyalarını yıka. Bu işlevle üretilen şey, son durulamada sıcaklıkta bir artıştır ve en zorlu gereksinimlerin bile üstesinden gelmek için ekstra hijyen sağlar.

Süzgeç bulaşık makinesine konabilir

Sebze süzgeci
Büyük bir salata hazırlarken veya makarnayı süzerken çok kullanışlıdır ve yapıp yapamayacağınızı asla bilemezsiniz veya elde yıkamak daha iyi olur. Süzgeç paslanmaz çelikten veya su geçirmez plastik bir malzemeden yapılmışsa, diğer bulaşıklarla aynı anda yıkayabilir ve elde yıkamaktan kurtulursunuz.

Silikon spatula bulaşık makinesine konabilir

Şekerleme silikon spatulaları
Hem silikon spatula hem de geri kalanı mutfak eşyaları (tahtadan yapılmayanlar) yapabilirsin bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bu sayede ekstra hijyen sağlarsınız ve tüm kir izlerinin giderilmesini sağlarsınız.

Davlumbaz filtreleri bulaşık makinesine konulabilir

Davlumbaz filtreleri
Kapüşonuzu 2 ayda bir temizlediğinizde, filtreleri bulaşık makinesine koyun mükemmel bir sonuç sağlamak için. Çok kirliyse, bulaşıkların geri kalanıyla birlikte bunları bulaşık makinesine koymamanızı ve en büyük yağ kalıntılarını gidermek için sabun ve suyla ıslatmanız tavsiye edilir.

Klima filtreleri bulaşık makinesine konabilir

Klima filtreleri
Sıcak suya dayanıklı bir malzemeden yapıldıkları sürece (çoğu öyledir) klimanın yarıkları bulaşık makinesine konabilir. Bu şekilde cihazı her zaman mükemmel durumda tutarsınız.

Vazolar bulaşık makinesine konabilir

Çiçek vazolar
Kalın camdan yapılmış çiçek vazoları, üretici tarafından tavsiye edilirse bulaşık makinesine konulabilir. Bu bilgiyi etiketin üzerinde veya tabanında bulacaksınız.
Bosch olarak, vazoyu bulaşık makinesine veya tabak dışında herhangi bir maddeye koyduğunuzda tavsiye ederiz. Yıkama sırasında düşmesini önlemek için güvenli bir şekilde yerinde kaldığından emin olun. Vazo çok uzunsa, bulaşık makinesinin kolunu engellemediğini kontrol edin. Bu durumlarda sepetin yüksekliğini ve ayrıca bir tarafta daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda yanlarda ayarlayabileceğinizi unutmayın.

Herhangi bir bilgiyi bilmek sizi şaşırttı mı? Elbette bir şeyi elle yıkıyordunuz ve onu bulaşık makinesine koyabileceğinizi keşfetmişsinizdir. Zaman kazanmaktan ve su faturanızdan tasarruf etmekten mutlu olduğunuzu biliyoruz.

Hepsi bu değil, başkaları da var 6 harika şey Bulaşık makinenizin yaptığı ve hala bilmediğiniz, ne olacaklar?

Ah, sonunda bir ipucu daha: bulaşık makinesini en iyi zamanda için elektrik faturasından tasarruf edin. Cebiniz size teşekkür edecek.

Yazar hakkında

'src =